12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Limanowscy Busiarze

viva 2010-02-07 21:00:07
Na terenie Limanowej i okolic "Busiarze " przechodzą ludzkie pojęcie. Rozmawiają ciągle przez komórkę, dopchają tak ludzi ,że na szybie siedzą i wogóle jędżą jak chcą... niech ktos z tym zrobi pożadek , gdzie są kontrole
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
viva 2010-02-07 21:08:28
A takim moim konkretnym przykładem są przewozy Pana P.dotyczy kursów ze Strej Wsi do Łososiny i z powrotem .poprostu porażka kierowca jest bezczelny, ostatnią rzeczą na którą ma czas to prowadzenie busa(pali papierosy , bezprzerwy rozmawia przez tel). w Łososinie można czekac i czekac na rozkładzie jazdy sa rozpisane kursy . a tu jak busa nie ma tak nie ma , jeżdzi jak chce .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
andzia287 2010-02-07 21:31:28
zgłoś to w Starostwie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-07 22:39:30
Ludzie sami sobie jesteście winni, ceny Wam podnoszą a jeździcie jak śledzie w puszce narażając swoje życie. Busiarze chcą dobrze kasować niech dbają o klienta i zabierają taką ilość pasażerów ile przepisy pozwalają bo za to płacicie! , jak nie zabierze jeden bus to podstawią następny lub PKS to zrobi jak będzie widział interes. A na razie póki co to proponuję dzwonić do INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO w Krakowie oni na takie telefony czekają o przeładowaniu pojazdu i zagrożeniu , oto podaję kontakt:" TELEFONICZNY DYŻUR INSPEKTORÓW pod numerem tel. (012) 416 51 22 w poniedziałki w godzinach 9:30 - 16:30" lub pisać maile do nich oto link: http://www.krakow.witd.gov.pl/kontakt.htm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
adzik 2010-02-07 22:47:33
Tak, tylko że jak zamkną jedyną linię jeżdżącą do niektórych miejscowości, to będą pretensje do ITD, że ludzie nie mają czym dojechać. Może po prostu nie wsiadać do przepełnionego busa i poczekać na następny. Z Limanowej dość często jeżdżą we wszech kierunkach!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-08 02:07:58
to fakt, warunki w busach sa czasami karygodne. Kierowca niejednokrotnie nawet nie zwroci uwagi na to ze jedzie dziecko albo kobieta w ciazy i pali papierosy. Ale nawet pozostali pasazerowi (wlaczajac mnie) nie powinni byc zmuszani do wdychania dymu papierosowego, jezeli palaczami nie sa - przypuszczam ze ci ktorzy pala, nie zwracaja na to specjalnie uwagi. Ja juz swoje rozwiazanie znalazlam - nastepnym razem, gdy komorkowy lub papierosowy incydent sie powtorzy poprosze o to by szanowny pan kierowca przestal, a jesli tego nie zrobi, poprosze o zwrot kosztow i wysiade. A tlumy w busach - no coz, nie zawsze sa, sa w godzinach szczytu i wtedy powinno byc wiecej busow... A poniewaz nie ma ich na tyle o tej porze a wszyscy chca jechac do domu, to zapewne, wszyscy czasem wolimy jechac jak te sardynki w puszce, ale jechac do domu a nie czekac 20-3- minut na nastepny, zwlaszcza w zimie albo w lecie na upale.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
elemele 2010-02-08 09:49:07
Podpisuje się pod wszystkimi zarzutami.Ostatnio miałam wielka ochotę zrobić panu kierowcy zdjęcie:przez cala drogę z Łososiny do Limanowej...czytał przychodzące smsy i odpisywał na nie.A papierosy...ja zawsze zwracam kierowcy uwagę. Często mam okazje obserwować panów kierowców,jak w Łososinie koło swoich busów załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne.Skandal!!! A latem wożą nas w busach bez otwartych okien,w duchocie,która jest nie do wytrzymania w połączeniu z tymi zapachowymi choinkami. Kontrole nie na wiele się zdadzą,gdyż oni informują się natychmiast o nich. A już rozmowy miedzy kierowcami to godne pożałowania dyskusje o tym gdzie przyspieszyć,gdzie zwolnic,gdzie policja stoi i kontroluje,a na dodatek przeplatane stekiem przekleństw.Moze czas z tym skończyć!!!Pozdrawiam współpasażerów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-08 16:06:33
a gdzie maja sie odlać ? do słoika?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-08 16:07:07
w dupach wam się wszystkim przewraca , chcecie wygody to jeździć taksówką !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-08 16:42:16
jechałem kiedys ze sowlin do rynku. Wygodniej mi było wysiąsc pod impulsem bo miałem po drodze załatwienie wiec wstałem i podeszłem pod drzwi.Niestety kierowca az tak był zagadany przez tel ze musiał hamowac prawie z piskiem opon i naturalnie przejechał przystanek zatrzymał sie przy duzej zaspie tak ze jak otwierałem drzwi to odpychałem nimi snieg.Nawet nie zareagował ze moze przejedzie kawałek dalej zeby było wygodniej wysiąsc. Czekałem zeby sie odezwał ze mu drzwi rysuje i zlodzony snieg.Przeciesz oni są dla ludzi a nie ludzie dla nich.Kiedy mówiło sie za taksówkarz to cham a dzisiaj ze busiarz.Kolejna bolączka to nagminne wymuszanie pierwszeństwa z przystanków a niejednokrotnie nic nie jedzie za samochodem któremu wymusza pierwszeństwo ale on jest pan szofer i wolno mu wszystko po czym jak wymusi to jedzie 30 na gopdzine. Nie wspomne juz o nagminnym niestawaniu na STOP-ie lub szarpiac w czasie jazdy jakby wiezli kartofle a nie ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-08 18:45:36
Najlepszym rozwiazaniem było by MPK LIMANOWA byla wygoda bo przecierz byly by autobusy a nie jakies tam zasrane BUSY !!!!!!!! Ostatnio czekałem na BUSA 35 MIN z mordarki do rynku mam w dupoie taka impreze poniewaz bus najpierw musiał dojechac do nowego sacza i wyruszył nastepny byla to firma MIROBUS tam wogóle jest chamska obsłoga A jeszcze kiedys czekałem z kuzynem koło strazy na przystanku to dobrze ze nie zatrzymaj sie koło polnej JECHAŁ TAK SZYBKO ZE NA MOSCIE LEDWO WESZLISMY BYŁ TAK DO PCHANY ZE HEJ.... I DLATEGO WOLE PRZEJSC SIE Z BUTA A NIE CZEKAC KILKANASCIE MINUT JAK SIE IM ZACHCE ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
aaggaazz 2010-02-08 18:46:48
widzę, że wszyscy mają takie same odczucia, niestety negatywne. Bardzo często jeżdzę busami i jest kilku kierowców, z którymi lubię pogadać (wiem, rozmowa w czasie jazdy zabroniona :P) ale mimo to zawsze pasażerom odpowiadają bądź pierwsi zwracają się do nich "dzień dobry" lub "do widzienia", czasem zażartują - nieważne czy to starszy dziadek ok 70-tki czy młoda dziewczyna w mini. Ale takich kierowców jest garstka, reszta to chamy i gbury i broń boże zwrócić im uwagę za brawurową jazdę, notoryczne gadanie przez radio czy palenie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
adzik 2010-02-08 19:20:56
Co do tłoku, można np. puścić w godzinach szczytu większy bus lub podstawić dwa. Ja ogólnie na obsługę nie narzekam, jeżdżę od ponad roku codziennie na trasie Dobra - Limanowa i jeszcze nie było jakichś większych incydentów. Owszem zdarzają się wpadki, ale niewielkie. A kierowcy starają się zawsze być mili i uprzejmi. Chociaż tłoczno jest, to fakt, ale w godzinach największego natężenia ruchu jadą dwa busy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
edytaz 2010-02-08 19:45:37
ale myślę, że busów kraków - limanowa nic nie pobije, zwłaszcza tak gdzieś do Łapanowa nie da się szpilki wcisnąć. Słyszałam kiedyś określenie bydłowóz i myślę, że było jak najbardziej adekwatne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
atosek 2010-02-08 21:28:25
nie jezdzijcie busami....i tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
aaggaazz 2010-02-09 08:10:18
nie busami to czym?? może PKS-em?? niestety, nie mamy wyjścia - musimy jeździć na "glonojada" :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
atosek 2010-02-09 08:20:04
aagaaz kiedy jezdzisz ? moge cie zabrac do kraka.Olej busy tych naciagaczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
andzia287 2010-02-09 10:53:43
kopiuję swój wpis z forum BOJKOTOWANIE MAXBUSA. Robię to po to, żeby więcej ludzi dowiedziało się o niekompetencji "busiarzy" i żeby w końcu znaleźć na nich haka.Tak,więc:"Niestety kierowcy zachowują się okropnie a właściciele jeszcze gorzej.Trzymają stronę kierowców.Nie jeden raz zdarzyło mi się, że bus był na rozkładzie i nie jechał.Po interwencji w biurze usłyszałam od pracującej tam pani,że mają problem, bo część busów się zepsuła.Tylko co mnie to obchodzi jako pasażerkę?!Jak się bus zepsuł to powinni podstawić inny albo chociaż poinformować, że kursu nie będzie!Kiedyś bus notorycznie nie jeździł o 6 rano, chociaż jest na rozkładzie i nie było żadnej informacji o tym, że kurs zostaje odwołany!Na moje pytanie, dlaczego nie ma takiej informacji, pani w biurze odpowiedziała,że to zrobiło by to tylko niepotrzebne zamieszanie, bo bus będzie jeździł, ale nie umiała powiedzieć od kiedy!Przez jakiś miesiąc wcale nie jeździł i nikogo to nie obchodziło, ze np. ktoś nie zdąży to pracy.To jest skandal!A najgorsze jest to, że ani kierowcy, ani właściciele nie boją się ITD.Chyba dopiero jak dojdzie do tragedii to się zaczną bać, tylko że wtedy będzie za późno.Proponuję, więc napisać zbiorową skargę na bezpieczeństwo w busach, czy też nietrzymanie się rozkładów jazdy i wysłać do ITD.Może w końcu poskutkuje" Pasażerowie!Łączmy się i nie dajmy sobą pomiatać. to MY jesteśmy klientami,MY płacimy i MY żądamy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
aaggaazz 2010-02-09 11:51:48
atosek, jeżdżę chyba tak jak każdy student pt, sob, niedz. Teraz są egz więc różnie, w sobotę mam dopiero (chcoiaż raz ;-) na 12:00 więc dzięki za propozycje ale pewnie pozostaje mi tylko maxbus :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
asa 2010-02-13 17:57:35
O czym wy mówicie.Przyjrzeliście się kierowcom z firmy K. to jest dopiero wieśniactwo !! Też mam na myśli konkretnie dwóch z tej firmy.Co z tego , że jeden z nich zaopatrzył się w zestaw bluetooth do ucha chociaż to tylko dla pozornego szpanu, bo sam jest takim wieśniakiem , że nawet zdania nie potrafi sklecić normalnie, a jego gwara aż razi pasażerów.Cały czas rozmawia przez radio SB, a zrozumieć i tak tego nie można, a jak już odezwie się do pasażera to aż śmiać i płakać się chcę równocześnie, że między ludzi puszczają jeszcze taką wątpliwą elitę.TROSZECZKĘ OGŁADY!!! Przecież busami wozi się pasażerów, a nie świnie, a jak ktoś nie umie się wyrażać i zachować między ludźmi czas wrócić do szkoły.I do tego te ciągłe szaleństwa busem mające na celu wyprzedzić nawet kolegów ze swojej firmy, nie bacząc na bezpieczeństwo klienta.Ciągle tylko kasa i kasa, to jest najważniejsze, a bieda chyba u nich bo ostatnio nawet słyszałem, że dorabiają handlując jabłkami i miodem, reklamując się na radiu SB.A co tu dopiero mówić o punktualności i czystości w busie. Smród bród i ubóstwo jak już artykułami spożywczymi trzeba dorabiać.Nawet na tyle nie mają taktu, że rozmawiając przez telefon obgadują swoich kolegów po fachu, bo nie trudno się domyślić, ponieważ operują imionami i nazwiskami, a także kto ile już ma pieniędzy lub co się dzieje w firmie co mnie jako klienta mało obchodzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-13 18:19:33
Dokładnie mam te same spostrzeżenia. Zapomniałeś jeszcze dodać, że ciągle wyzywają kolegów z innych firm, a nawet ze swojej używając wulgarnych słów, a swojej potrzeby fizjologiczne załatwiają na przystanku w Łososinie Górnej jaki i w Mordarce, a handle to nie tylko artykułami spożywczymi bo słyszałem nie oficjalnie, że paliwo można tanio kupić. Współczucie dla szefa firmy. Może czas pomyśleć o wymianie tych kierowców na bardziej kulturalnych i kompetentnych nie wspomnę już o uczciwości i lojalności. Pozdrowienia dla firmy K. Bluetooth to nie wszystko... , trochę kultury i uczciwości też by się sprzedało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-13 18:29:14
Dokładnie mam te same spostrzeżenia. Zapomniałeś jeszcze dodać, że ciągle wyzywają kolegów z innych firm, a nawet ze swojej używając wulgarnych słów, a swojej potrzeby fizjologiczne załatwiają na przystanku w Łososinie Górnej jaki i w Mordarce, a handle to nie tylko artykułami spożywczymi bo słyszałem nie oficjalnie, że paliwo można tanio kupić. Współczucie dla szefa firmy. Może czas pomyśleć o wymianie tych kierowców na bardziej kulturalnych i kompetentnych nie wspomnę już o uczciwości i lojalności. Pozdrowienia dla firmy K. Bluetooth to nie wszystko... , trochę kultury i uczciwości też by się sprzedało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
Currara 2010-02-13 18:58:41
ALE WY WSZYSCY JESTEŚCIE UBODZY INTELEKTUALNIE!!! Już sobie wyobrażam jak właściciele firm przewozowych robią CASTING na kierowcę: niepalący, nieprzeklinający, bez telefonu komórkowego, może najlepiej bez znajomych!!! Żal co wy tu wypisujecie!!! To są zwykli, normalni ludzie, którzy traktują swoją pracę jak każdą inną, nie możecie wymagać żeby każdy kierowca mówił piękną, poprawną polszczyzną(ciekawa jestem swoją drogą czy wy w pracy nie rozmawiacie z koleżankami/kolegami zza biurka). Zgadzam się oczywiście z tym, że nie powinni palić papierosów w trakcie jazdy, jednak oczekiwania takie jak "poinformowanie o tym że bus nie pojedzie" mijają się nieco z celem i nie mają prawa wykonania w limanowskiej warunkach (bo niby jak??? na każdym przystanku karteczka? wysłanie innego busa, zamiast tego zepsutego jest jak mniemam niemożliwe, bo pewnie obstawia inny kurs ). Co do zatłoczenia - jak widzicie, że jest zapchany, to proszę nie wsiadać! Dziwi mnie dlaczego to robicie? Przecież to jest wg was niebezpieczne? Spieszy się Wam? No widzicie wszystkim się spieszy i tak to się właśnie nakręca. Jeszcze bardziej irytuje mnie fakt pisania o zatłoczonych busach, w taki sposób jakby to busiarz na siłę was tam pakował. Spotkałam się z miliardem sytuacji, kiedy to bus nie zatrzymał się z powodu ogromnego tłoku,i ludzie na przystanku wcale nie bili brawa z radości tylko się wściekali czym oni teraz do domu dojadą! Mówili, że woleliby w tym ścisku podróżować niż czekać na następnego busa!A na koniec całej sprawy jeszcze telefon do szefa linii, że bezczelny busiarz się na przystanku nie zatrzymał! NIE DA SIĘ WSZYSTKICH ZADOWOLIĆ. I proszę bardzo, dzwońcie do ITD - po ostatniej ich akcji na BUS Przewozy to się dopiero ściskaliśmy w Maxbusach!!Tak nam to wszystkim wyszło na dobre, że do dziś nie mogę się posiąść z radości. Maxbus nie dość, że zapchany ludźmi ze swojego kursu to jeszcze zbierał tych, którzy czekali na Bus Przewozy. No gdyby wtedy doszło do jakiejś drogowej tragedii, którą tak prorokujecie to nie wiem ile trupów by było!!! andzia287 napisała: "Proponuję, więc napisać zbiorową skargę na bezpieczeństwo w busach, czy też nietrzymanie się rozkładów jazdy i wysłać do ITD.Może w końcu poskutkuje Pasażerowie!Łączmy się i nie dajmy sobą pomiatać. to MY jesteśmy klientami,MY płacimy i MY żądamy! " Powodzenia. Może tym razem ITD zamknie wszystkie kursy z Limanowej i wreszcie nie będziecie musieli jeździć zatłoczonymi busami (bo będziecie zapieprzać do Krakowa na nogach). Trzymam kciuki. PS: I o ile wiem busiarze korzystają z radia CB a nie SB.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
asa 2010-02-13 19:23:28
Jak chcesz to słuchaj sobie i rozmawiaj jak wieśniak skoro ci to nie przeszkadza, ale w miejscu publicznym jakim jest bus przydało by się trochę ogłady. Chyba że chcesz to wsadź sobie jakieś dziadostwo w ucho i rozmawiaj gwarą i to w pomieszaniu z przekleństwami bo chyba nadajecie na tych samych falach. Wyobraź sobie takiego urzędnika lub ekspedientkę w sklepie. Strasznie jesteś tolerancyjna, ale chyba dla wybranych SB ci przeszkadza, a robienie szalety z przystanku i handel czym się da na lewo już nie. Dziwne to!!! I masz racje obłuda, obłuda, obłuda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
Currara 2010-02-13 22:05:32
Połowie pasażerów jeżdżących limanowskimi busami słoma z butów wystaje i nagle jacy dystyngowani państwo. Nie jedną ekspedientkę czy urzędnika widziałam mówiącego gwarą i przyznam szczerze nie przeszkadza mi to i Tobie też nie powinno. Nie rozumiem o co chodzi z handlem na lewo??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
propaganda 2010-02-15 00:11:57
przecież oni ich na sile nie pchają do tych busów ludzie sami tam wchodzą.......wiec nie opowiadajcie klupo jak widzę ze jest ciasno i nie bezpiecznie to nie wchodzę a nie obwiniam busiarzy.........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
ona1988 2010-02-15 20:14:56
Właśnie dziś miałam okazję jechać z jednym "super" busiarzem....Nie odpowie na "Dzień dobry" zrobiłby to chociaż z szacunku do pasażera....,żuje gume z otwartą buzią gada cały czas przez telefon jest poprostu chamski....i jak tu jeźdźić z takim....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
marcus03 2010-02-16 22:33:37
Spotkały się 2 pe...y na cpn-ie albo pod blokiem w Łososinie i piszą tyko niech sobie wspomną za co jeden z nich wyleciał już z 15 firmy a m.....s to już 16 a o drugim nie wspomne, także .................który właściciel powinien się zastanowić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
stefan1 2010-02-17 20:48:53
najgorsze jest to zeby to pisali pasarzerowie ale pisza to kierowcy hm raczej pseudo kierowcy którzy mysla ze jak napisza na forum o wiesniaku to ich nikt nie rozpozna ,ze to niby pasażer którego razi gwara,smieszni jestescie bo każdy z busów wie kim jestescie i z kim toczycie wojne i jak chcecie ich obsmarowac...najgorsze jest to ze jak jeden z was jezdil poza miastem a drugi w wolimexie to był tutaj spokój i wszyscy jezdzili i nawet zwady były ale nikt nigdy nie posunol sie do takich haczyków jak wy....to jest kwestia czasu jak zakonczycie kariery w waszych firmach bo srodowisko busiarzy sie juz na weas poznało i raczej furtki wam sie juz pozamykaly...te firmy w których pracujecie są juz raczej ostatnie a potem tylko budowa was czeka...POZDROWIENIA DLA PANA M.I PANA G
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
CzArNuLkA 2010-02-19 16:15:30
ludzie co kogo obchodzi kto z jakiej firmy wyleciał i za co? i kto czym handluje? każdy ma prawo dorabiać ile chce i w jaki sposób. myślę że ta kwestia nie powinna nikogo obchodzić, aczkolwiek jeśli chodzi o paliwo to racja-szef powinien się tym zainteresować ale to też sprawa firmy. nas pasażerów natomiast dotyczy reszta kwestji i zgadzam się tu z asa i zbyszkiem że kierowca, który nie umie posługiwać się poprawną polszczyzną powinien najpierw udać się na korepetycje!i tu mam spostrzeżenie do currara-koleżanko w żadnej firmie nie toleruje się wieśniactwa. jak tak lubisz to możesz w domu porozmawiać i nieważne czy pasażerom wystaje słoma z butów czy to jakiś urzędnik. to wszystko są kliejenci i należy się im taka sama obsługa. kultura na pierwszym miejscu.jeśli chodzi o CB radio i komórkę to litości!!!!!!! przecież oni siedzą za kółkiem od świtu do zmroku. muszą z sobą rozmawiać bo zgłupieli by od patrzenia ciągle w drogę.wszystko po coś jest stworzone. a my naprawdę nie musimy tego słuchać. można poprosić kierowcę żeby ściszył radio. potrzeby fizjologiczne też muszą gdzieś załatwiać. z takimi problemami to do władz miasta. może jakby były toalety publiczne nie byłoby problemu. no i sprawa zatłoczonych busów. currara napisała wszystko popieram w 100%. nie będzie kursów wtedy będziemy dopiero płakać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
asa 2010-02-19 17:16:17
Ty nie pozdrawiaj pana M i G tylko na prawdę wróć do szkoły bo takie błędy ortograficzne robisz ze szok.pasażerowie tak się pisze a nie tak jak ty przez rz .no ale co tu wymagać.Wystarczy poczytać i człowiek wyrabia sobie zdanie o wszystkim.Strasznie oburzeni ze handel paliwem musi się skończyć i tacy zdesperowani ze aż posuwają się do takich rzeczy.A wiec panie SZ i panie K . Do szkoły.Tam was nauczą ortografii dobrych manier poprawnej wymowy i tego że choćby nie wypada okradać pracodawce.A swoją drogą to dziwne że jeszcze was nie wyczaił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
kierowca 2010-02-19 17:40:32
Ludzie wszedłem na tą strone ale chyba pierwszy i ostatni raz !!Co sie tu dzieje ! Dajcie sobie wreszcie spokuj.Podajcie sobie rece i wypijcie flaszke bo to juz smieszne co robicie.Jestem kierowcą busa i dobrze znam cała sprawe i ani nie jestem za tymi ani za tymi.Tak to już jest że jedni żerują na tym że szef to rodzina i pozwalają sobie na wiele bo czują sie bezkarni a szef przymyka na to oko bo przecież nie wierze żeby o tym nie wiedział bo wszyscy o tym wiedza drugi ma nie wyparzony jezyk trzeci żuje gume z otwartymi ustami a czwarty pisze pierdoły kompletne bzdury i to z błedami. i co to kogo obchodz no co !!dajcie sobie spokuj i nie róbcie posmiewiska.A i jeszcze jedno niesnaski miedzy kierowcami zawsze były i bedą wiec jesteś w błedzie panie sz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
kierowca 2010-02-19 17:43:17
Oni tylko odważyli sie o tym głośno powiedzieć i za to im chwała bo inni sie bali ale tez do czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
janek1 2010-02-20 16:41:24
hehe....tacy sprawiedliwi!!!!jeden za co wylecial od kusiego????a drugi z wolimexu???jak to mówią złodziej zawsze widzi w dugim złodzieja....faktycznie powinni robic casting na kierowców ale najpierw trzeba sprawdzić przeszłość kierowców.....tacy swieci są teraz OSTATNI SPRAWIEDLIWI I KULTURALNI szczególnie ten jeden co klientce powiedział sp......aj bo zwróciła mu uwage że pali papierosa,a drugi to jeszcze lepszy wszystkich poucza nawet mówi im gdzie mają jeść bo mu przeszkadza jak inni jedzą ..jaki delikatny jejku wychuchany wydmuchany...i oczywiscie jak w samych swoich cyt.sąd sądem ale sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie..jak cos zle to telefon do przyjaciela...i załatwione
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
aga301 2010-02-20 18:43:35
Jestem tu pierwszy raz i chce mi się śmiać! Jest to jedna wielka żenada...Ci co wypowiadają się niby o tych"wieśniakach"są nic nie lepsi,bynajmniej prości i do potęgi..."inteligętni"...to co tu wypisują najlepiej świadczy o nich...chyba sami mają coś na sumieniu,że aż do tak dziecinnych czynów się posuwają,jak by nie mogli porozmawiać ze sobą jak dorośli...A najśmieszniejsze jest to,że tu w ogóle nie wypowiadają się pasażerowie tylko Ci wielce inteligentni i uczciwi busiarze...Dorośnijcie chłopcy!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-21 22:22:58
Gdzie można kupić takie radio SB? Wyprzedawali bo zlikwidowaniu służb bezpieczeństwa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-21 22:23:42
gdzie można dostać takie radia SB? Wyprzedawali po zlikwidowaniu służb bezpieczeństwa czy co?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-21 22:23:47
gdzie można dostać takie radia SB? Wyprzedawali po zlikwidowaniu służb bezpieczeństwa czy co?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
oskarczan 2010-02-21 22:23:53
gdzie można dostać takie radia SB? Wyprzedawali po zlikwidowaniu służb bezpieczeństwa czy co?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
rydzyk 2010-02-23 12:59:06
Narzekacie a gdyby ich nie było to kabaryna taxi albo organizowalibyście pielgrzymki na tych trasach. Gwara Ci przeszkadza a sam niby skąd jesteś. lima to większa wieś...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
rydzyk 2010-02-23 13:01:46
Poza tym to doświadczeni kierowcy więc chyba pewniejsza jest jazda z nimi niż z nowo przyjęta kadrą?>?> A walka o złotówki to jak w mma...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
cdi 2010-02-23 16:49:40
ludzie wy się chyba z ch.. na łby pozamienialiscie. smieszni jesteście wyzywacie ich od wieśniaków oskarżacie nie wiadomo o co a sami reprezentujecie gorszy poziom "asa" nie pisze sie SB tylko CB ale to nie ma się co dziwić naleciałości z dawnych czasów... powinniście się wstydzić ich tak podglądać poza przystankami:P hehe a ty "zbyszek" daj namiary mi na kierowce co handluje paliwem może bym kupił jakie "oszczędności" do mojego autka:) sorki zapomniałem że sam określiłes to nie oficjalnymi faktmi więc nie mam się co łudzić i dalej będę musiał kupować ON za 4,18PLN
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
rydzyk 2010-02-25 16:46:55
ja ich bardo lobię a wy to korw... jesteście tacy chamscy i niemili dla nich a oni to wszystko robią dla was i hu... przestańcie filmy argentyńskie oglądać to polska i sami sobie bydło robicie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-02-27 18:06:34
znam sprawę tylko z radia CB. osobiscie znam tylko pan sz.bo często z nim jeżdzę i dla mnie gość w porządku tylko wierzy temu drugiemu a ten go wprowadza w maliny i podpuszcza. ale cóż nie każdy kto pokazuje przyjaciela jest nim naprawdę. za to druga parka hmm odważni! szacun dla Was panowie. no i jeden za drugim stoi murem. to jest prawdziwa przyjażń.i ja wam powiem, że nigdy ludziom nie dogodzi a Wy chłopaki wypijcie flaszkę i podajcie ręce albo dajcie sobie po razie, bo nic to nie da że będziecie się między sobą kłócić. prawda i tak wyjdzie kiedyś na jaw także szkoda nerwów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-03-05 20:59:55
Wy wszyscy jesteście w tych busach dobrzy, jeden napierdala na drugiego a strasznego kolegę udaje. Skończcie w końcu pierdolić, dajcie sobie po razie i weźcie się za robotę, bo ta cała szopka jaką odstawiacie się robi śmieszna i żałosna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
stefan1 2010-03-09 20:54:06
AMEN..........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
konto usunięte 2010-03-19 21:12:47
oj ten post staje sie lekturą limanowskich busów... i dobrze, bo dużo prawdy w tym jest. Korzystam z usług "BUS" już ponad 4 lata. Cała rzecz idzie w coraz to gorszą stronę!! Nadawanie jedni na drugich (kierowcy jednej firmy na drugą) to zagrywki dziecinne. Jeszcze pisanie na forum takich rzeczy świadczy jedynie o prostocie kierowców, którzy chcą zabłysnąć. U mnie podpadł jeden kierowca, dobrze że poszedł do MAX BUS-a, bo myślałem, że ręcznie będę musiał z nim porozmawiać. Jego chamstwo przekraczało wszelkie granice. Życzę udanych podróży!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowscy Busiarze
owen 2010-03-24 18:34:16
wszystkie firmy i kierowcy są siebie warci.ostatnio czekałam na b usa do męciny i się doczekałem zielony bus miał jechać o 14 30 a jechał o 14 50 a za nim mirobus. I gdyby nie to że nie lubie kierowców z mirobusa to bym wsiadła do niego.Moje pytanie czemu zielony bus był spużniony 20 min a biały nie był. Razem jechali ze sowlin
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in