12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

LIMANOWA

konto usunięte 2010-03-05 22:05:01
Dlaczego w naszym miescie Limanowa jest tak mało rzeczy w porównania do innych miast w małopolsce nie ma pozadnej RESTAURACJI,BAROW,ROZRYWKI A O KINIE TO NIE WSPOMNE [tragedia]... Wzieli by sie do roboty chociaz przed WYBORAMI SAMOZADOWYMI a nie siedziec i nic nierobic " A ROBIC NIE MA KOMU ".Nie ma podstawowych rzeczy sklepów mogli by chociaz zrobic porzadny stadion MKS LIMANOVIA jak nasz burmistrz jest tak za sportem a nie ciagle tylko te HALE SPORTOWE stawiaja a inne rzeczy by sie sprzydały...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
miro 2010-03-05 22:32:50
No bez przesady, jeśli chodzi o restauracje, bary, pizzerie to w Limanowej nie jest źle, poza tym to chyba nie rola burmistrza, żeby restauracje otwierał, od razu by go wszyscy zjechali,że się mu biznesu zachciewa. A jeśli chodzi o sklepy - to chyba jakaś ironia, bo tego jest zatrzęsienie , Limanowa to nie Kraków, nie wszystkich stać na wypady do kina czy ekskluzywne zakupy. A hale niech budują, bo ciągle jest na nie zapotrzebowanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
aaggaazz 2010-03-05 23:19:39
zamiast hali proponuję base i lodowisko. Bardziej nowoczesne kino by się przydało. A reszta w miarę ok. Absolutnie żadnych sklepów!! przecież jest ich zatrzęsienie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
adzik 2010-03-06 00:17:20
Sklepów jest od groma i trochę. Barów i restauracji też. Ale faktycznie kino przydałoby się jakieś nowsze. W ogóle mógłby powstać jakiś taki kompleks z teatrem, kinem etc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
boox 2010-03-06 08:55:24
do kuba11 i adzik ... A jak powstanie nowoczesny kompleks jak to chcecie kina z teatrem, pewnie przyjdziecie raz pozachwycacie sie jakie to wspaniałe - będziecie nosić głowy wysoko bo w Limanowej jest cośtakiego - pójdziecie drugi raz, a później dacie sobie spokój. I kto to ma utrzymać ?? " A ROBIC NIE MA KOMU " - kuba11
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
piotrekwwww 2010-03-06 10:49:04
boox jak by było kino z prawdziwego zdarzenia i teatr nie wierze, że chętnych by nie było dużo. Jeśli ja mam oglądać film w Limanowej na "prześcieradle" i ze słabym nagłośnieniem to wolę jechać do Sącza czy Krakowa wiem,że drożej ale jest jakoś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
konto usunięte 2010-03-06 12:30:22
piotrekwwww POPIERAM!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
loleklima 2010-03-06 16:13:25
boxx... idz na drutach robic...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
konto usunięte 2010-03-06 23:17:47
boox masz racje tak samo bedzie z basenem, koszty utrzymania masakryczne a zysk żaden, wszystko jest fajne jak się patrzy na to z boku. jeśli limanowa niebedzie miała obwodnicy i miejsc parkingowych niema po co kolwiek czegoś budować. Nikt też tu nieiwestuje bo nieopłaci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
piotrekwwww 2010-03-06 23:51:30
Najlepiej jest mówić nie opłaci, nie utrzyma się, tak dalej i tym podobne. Ludzie Wam nigdy nie dogodzi jest coś robione źle nie ma jeszcze gorzej!! Kiedy wreszcie w Limanowej skończy się ten ciemnogród i przestaną miastem rządzić ludzie bez kompetencji ??!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
bolek 2010-03-08 11:12:03
Dla mnie to obojętne czy będzie rządził gość po zawodówce czy profesor. Ważne żeby miał pomysł na cały ten burdel i po prostu go zrealizował w 100%. Wystarczy już wizjonerów i bajkopisarzy którzy poza tym że mówią nic nie robią
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
bolek 2010-03-08 11:19:08
Dla mnie to obojętne czy będzie rządził gość po zawodówce czy profesor. Ważne żeby miał pomysł na cały ten burdel i po prostu go zrealizował w 100%. Wystarczy już wizjonerów i bajkopisarzy którzy poza tym że mówią nic nie robią
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
pawell 2010-03-08 14:18:36
najwazniejsza jest kasa i jej mądre wydawanie tego o dotychczasowych wlodarzach Limanowej nie można powiedzieć, bo zaczeli jej wydawanie za sprzedaną gospodarkę od poprawy "komfortu" swoich uposażeń i zmiany siedzib nie miano "zielonego" pojecia co w pierwszej kolejności należy uporządkować i jak sie za to zabrac, nie bylo nalezytej debaty na ten temat , lecz tylko gdzie i jak zrobić biznes i na czym, jak bez większego wysiłku przejąć nieruchomości i za jaką cenę, co ze społeczenstwem to mieli i maja to gdzieś, dopiero gdy zblizaja sie wybory to kokietują spoleczenstwo wykorzystując jego slabe rozeznanie realiów- dziura budżetowa(brak kasy),walka o stołki i "mieć" nie urodzi w nich zmiany- (eliminowania) problemów ludzkich są to pozorne dzialania nakierowane na piar, aby byli postrzegani pozytywnie i zostali na dotychczasowych stolkach oddzielili się od społeczenstwa murem, musi sie zmienic jakość i powstać nowa wola rządzenia bo pozornie "nowa" ekipa nic nie zmienia działajac w tych samych ramach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
konto usunięte 2010-03-09 19:43:37
tak Limanowa jest mała ale i tak jest troszkę rzeczy bo pomyślcie ile osób chodzi do tego kina?? basen się buduje są siłownie nie wiem ile ale jedna chyba jest. wyciąg no dobra do kitu ale no jest. hale są. stadnina koni jest i to bardzo fajna.sklepów od groma do koloru. więc nie przesadzajcie tylko chodźcie tam gdzie lubicie a jak nie ma tego limanowej to jecie do Krakowa tam są teatry
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
konto usunięte 2010-03-09 19:45:10
a i jak co to jest jeszcze bliżej sącz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
piotrekwwww 2010-03-10 10:18:12
Grosik a po co mamy jeździć do Sącza czy Krakowa jak w Limanowej to być powinno!! Jeśli w Limanowej mądrzy byli by włodarze to by można było na tym krocie zarobić, ale niestety jest jak jest. A potem się mówi jak to młodzież pije i tak dalej, ale to wynika z nudów i z tego, że nie ma wyjść i co robić po 18 w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA
boox 2010-03-10 14:44:36
popatrzcie na zdjęcia limanowej z lat `80 czy `90 - nic się nie zmieniło ... jaki tego powód ?? Można się zastanawiać ... ale czego chcieć od małego niestety "prowincjonalnego". Myślę że aż strasznie źle nie ma więc nie ma co narzekać tylko na ludzi "którzy trzymają władzę". To że Limanowa to miasto to nie musi oznaczać że musimy ją porównywać do Krakowa czy chćby N.Sącza ... Cieszmy się z tego co mamy - bo mogło być jeszcze gorzej. A co do wątku z basenem to myślę że tak źle z nim nie będzie - w większości będzie on utrzymywany przez szkoły chodzące tam na zajęcia z wfu ... lub jakieś dodatkowe godziny - a i myślę że znajdzie się też trochę chętnych żeby się coś na basenie poruszać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in