Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Limanowa: Szukamy rycerza

SnoozE 2011-02-11 19:47:07
Spore zaskoczenie przeżyli policjanci z Limanowej, którzy zostali powiadomieni o kradzieży... rycerza - postaci z gry komputerowej. Doniesienie w tej sprawie złożył mieszkaniec województwa małopolskiego - internauta i uczestnik komputerowej gry. Na jego konto internetowe włamał się nieznany sprawca i przywłaszczył sobie rycerza. Okradziony gracz wycenił swoje straty na tysiąc pięćset złotych. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie tłumaczy, że rycerz to postać w grze internetowej, którą ten mężczyzna budował przez kilka lat - wyposażał w odpowiedni sprzęt i udoskonalał. Dodała, że zawiadomienie o przestępstwie zostało przyjęte i policja szuka wirtualnej postaci w internecie, ale przede wszystkim w realnym świecie szuka złodzieja. Wbrew pozorom sprawa jest bardzo poważna. Internauci grają w tego typu gry całymi latami, zdobywają punkty, inwestują w swoją postać, którą mogą też z zyskiem sprzedać za pieniądze w realnym świecie. Przestępstw internetowych lub związanych z internetem przybywa, dlatego w wielu komendach działają specjalne policyjne wydziały, które zajmują się takimi sprawami. A skradzionego wirtualnego rycerza i jego złodzieja szukają policjanci z Tymbarku. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/malopolska-szukaja-skradzionej-postaci-z-gry,1,4171982,region-wiadomosc.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 19:49:03
SnoozE hmm mam już swojego rycerza ... i co najważniejsze nie jest wirtualny ....:) Dziwię się policji , że przyjęła tak durne zgłoszenie !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
mon 2011-02-11 19:52:11
POJECHAŁ W ŚWIAT NA SWOIM RUMAKU ODSZUKAĆ SWOJĄ KRÓLEWNĘ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
gazda 2011-02-11 19:58:53
Mnie zginęła prawdziwa lalka bez oka z pod garażu .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 19:59:45
gazda ..dmuchana ...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
gazda 2011-02-11 20:05:14
Nie była dmuchana ino cnotliwa dlatego mi jej żal.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 20:13:45
...tą cnotę to chyba za uchem miała ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
gazda 2011-02-11 20:18:34
.A z kont wiesz ? Po prostu zgadłaś ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 20:21:19
... skąd wiem ..... :) BO.... tak się zastanawiam , czy wiesz na co masz swoje klejnoty ...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
SnoozE 2011-02-11 20:27:53
Wiesz swiat wirtualny to juz nie tylko rozrywka i zabawa. Na pierwszy rzut oka sprawa banalna jednak nie do konca ... gracze bardzo czesto wkladaja w gry realna zlotowke. Kupuja za nia wirtualne przedmioty czy tez placa co miesiac za sama mozliwosc rozgrywki. Ramy swiatow wirtualnego i rzeczywistego w wielu miejscach sie zazebiaja. Mysle, ze policji limanowskiej nalezy sie pochwala za podjecie sprawy. Idziemy z duchem czasu. Tak na marginesie ... wiemy czym dla niektorych w Polsce jest pilka nozna. W Koreii pilka nozna jest StarCraft. Wielkie sale, kasa, fani, kostiumy, emocje, relacje w TV ... Nie mozliwe ? A jednak ! http://www.youtube.com/watch?v=k5Fd6fHNdsE Minister obrony narodowej Korei Południowej - "To nie jest StarCraft" http://www.idg.pl/news/364553/Korea.Poludniowa.To.nie.jest.StarCraft.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
gazda 2011-02-11 20:28:25
A z kont wiesz że ja mam klejnoty?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 20:33:07
SnoozE ... dla mnie to głupota .. ale mój syn też gra w coś podobnego ....rycerze , zbroje ..etc ... tylko na szczęście ... traktuje to jako zabawę .....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-11 20:36:49
gazda .... no .. tak TY jesteś bez jaj!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
forfiter 2011-02-11 21:16:01
Jeśli ten rycerzyna wart jest 1500 zł to 10% znaleźnego daje 150 zł, więc gra nie warta świeczki,nie włączę się do poszukiwań tego nicponia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
sonny55 2011-02-12 00:54:07
Robaczek111 tylko impotent umysłowy może powiedzieć że to "durne zgłoszenie!!!" nie wiem jak mozna nie znać tematu sprawy i tak dosadnie osądzić?!. Brawa do policji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
HiKrush 2011-02-12 01:47:12
Kradzież to kradzież, a wirtualne przedmioty mają realną wartość. Popatrzcie na allegro za ile latają equipy, albo cary w takiej Tibii, czy WoWie. Natomiast, że złodzieja nie znajdą nigdy, albo znajdą, ale najwyżej przez Interpol, gdzieś w świecie, to jest już inna kwestia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-12 08:58:59
Robaczek111 musi chyba poczytac troszke o cyber przestepczosci:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
hefajstos 2011-02-12 09:16:03
niedawno był ten rycerz w mojej kuźni i zamówił sobie nowy miecz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
MAGNUM 2011-02-12 10:48:45
...spotkałem go ostatnio w Barze na Podolu, przy przednim miodzie(trójniaku)...zabawiał się z dziołchami..mówił,że woli Azjatki i poszedł na stepy Akermańskie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
Mily 2011-02-12 15:29:07
puknąć sie trzeba w głowę?, i to solidnie nie dla pomusłu by uznaleźć, lecz odszukać resztki rozumu...... o ile jest... czy "wy" jesteście normalni??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
crusader 2011-02-12 16:19:54
prawdziwy rycerz jest tylko jeden - crusader !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-12 19:20:16
dzieciaki grają w gierki i są oburzone moją krytyką ...:) Szkoda słów dla takich ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
AwM 2011-02-12 20:33:45
najlepiej od razu wszystko wyśmiać, żałosne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
sonny55 2011-02-12 22:28:21
Robaczek111 sugerujesz że jestem dzieckiem?(swoją drogą miło mi), niestety prawda jest taka że cyber rozrywka niedługo zdominuje inne teraźniejsze rozrywki wielu krajach dalekiej Azji już tak jest, ale nie widze sensu tłumaczenia tego osobie która ma wyrażne bariery umysłowe. Nie chciałem tego mówić, ale uważam ze osoby które nie znają dziedziny której problem dotyczy nie powinny zabierać w dyskusji tak zdecydowanych stanowisk jak Ty, czasami wystarczy troszke pomyśleć zeby niepotrzebnie kogoś sprowokować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa: Szukamy rycerza
konto usunięte 2011-02-13 12:30:33
uwielbiam prowokować .... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in