9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Limanowa straciła super stomatologa

konto usunięte 2015-08-12 11:28:37
Stało się....kolega dziś poinformował mnie ,że mój ulubiony i niedawno odkryty przez siebie stomatolog już nie przyjmuje w Limanowej....Chodzi o pana Filipa Obrąpalskiego.
Tym samym wiele osób stracilo stomatologa...Czy ktoś wie coś więcej ??Gdzie Pan Filip teraz przyjmuje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
logina 2015-08-12 22:53:32
W rejestracji powiedziano mi: Pan Filip juz u nas nie przyjmuje. Nie będzie go juz w Limanowej.
A dzwoniłam, by umówic wizytę kontrolną, o ktorej kilka miesięcy wcześniej rozmawiałam z panem Filipem - ani słowem wtedy nie wspomniał, że go już tu nie będzie.
Wielka szkoda, bo naprawdę to dobry stomatolog.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
konto usunięte 2015-08-13 07:55:43
Logino pozostaje nam chyba jezdzić do Krakowa gdzie teraz przyjmuje:)
Ceny jednak w Krakowie zabójcze:)Ciekawe czy on też zmienił stawki i dostosował do krakowskich.
Jest też druga możliwość:wybrać jego matkę albo brata:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
g11 2015-08-13 10:39:22
Własnie ostatnio dzwoniłam chciałam sie umówić do Pana Filipa ale już nie przyjmuje więc umówiłam się do Pana Patryka,czy ktoś leczył może u niego zęby??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
logina 2015-08-13 12:13:32
@Wege617: Wiesz może, gdzie w Krakowie przyjmuje teraz pan Filip? Dane podane w "Znanym lekarzu" niestety są nieaktualne.

Też zapisałam się do pana Patryka, czekam na wizytę. W gabinecie przyjmuje jeszcze jedna pani stomatolog (nie pani Obrąpalska)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
pati232 2015-08-13 17:27:26
Pan Patryk też jest bardzo dobrym stomatologiem, ale co za tym idzie ceny są dość wysokie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
logina 2015-08-13 22:47:19
Tzn? Mozesz podać przykładowe ceny u p. Patryka?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
konto usunięte 2015-08-14 15:17:07
Logino na necie wyskakuje ,że Filip przyjmuje w Podedworzu w Krakowie...ale nie wiem czy to pewne.Trzeba zadzwonić.
Patryk to młodszy brat Filipa i tez zastanawiam się jakie ma ceny i czy wyższe niż Filip.Pan Filip potrafił leczyć zęby pod mikroskopem w normalnej cenie leczenia kanałowego.W Krakowie leczenie pod mikroskopem od razu dużo droższe,TYLKO DLATEGO ,ŻE POD MIKROSKOPEM :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa straciła super stomatologa
na44 2015-08-15 23:52:10
Oj tak oj tam. Jest wielu innych dobrych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in