12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

LIMANOWA - Miasto vaBank

stoper 2010-03-04 21:05:50
Zauważyliście ze po kryzysie banki wyrastaja jak grzyby po deszczu. Ciekawi mnie czy poprostu jest wypalniana nisza w naszym miescie, czy jest to tendencja ogolna. Chce tez powiedziec ze przeraza mnie zachowanie tych mlodych "bankowcow" ktorzy zachowuja sie jakby pozjadali wszystkie rozumy...nie chce tutaj mowic konkretnie, ale pewnie wielu z was ma podobne odczucie i wiecie o co chodzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA - Miasto vaBank
Gizmo 2010-03-05 08:02:21
Nie rozkminiam twojego dalszego wątku na temat młodych bankierów, ale co do ilości banków to rzeczywiście w limanowej nie ma ograniczeń, być może mieszkają tu sami bogacze, choć takowych zbytnio nie zauważyłem albo ukrywają się po kontach ;p. No chyba że emeryturki, renty i wynagrodzenia mają się podnieść ;p wtedy to może i ma sens. W końcu Limanowa to miasto turystyki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA - Miasto vaBank
gazda 2010-03-05 08:22:41
Do Gizo trochę bogaczy ubyło bo pomnożyli pieniądze,a ci co nie pomnożyli to chcą pomnożyć i dlatego banki powstają . A sama Limanowa to z turystyką niema nic wspólnego to jest temat bardzo rozgadany przez nic nierobiących a dobrze zarabiających urzędasów .Popatrz jak się gospodarzą gminy powiaty tam gdzie jest agroturystyka.A Limanowa to przy wjeżdzie do niej odpycha każdego.Znam miejscowość w Polsce gdzie ludzie rolnicy zamienili pracę na polu na pracę we własnej agroturystyce i świetnie prosperują.Tylko tam urzędy tworzą infrastrukturę pod agroturystykę a u nas się tylko gada i zebrania robi czyli mamoni ludzi.Byle kadencja i kasa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA - Miasto vaBank
konopia 2010-03-05 11:11:54
Co do urzędników to może wprowadzić zasadę dwa razy - dwa razy mniej urzędników dwa razy szybciej załatwiona sprawa??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in