7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

Limanowa-Kraków-Limanowa są jakieś utrudniani?

Vitaliss 2014-05-16 20:24:25
Witam,
Wracał może ktoś dzisiaj z Krakowa lub jechał do Krakowa? Jak tam droga? Interesuje mnie trasa przez Rybie. Całkiem przejezdna bez utrudnień? Jutro rano mam jechać ale boje się wpakowac na minie jak przed 4 laty. ( Morderczy 5 godzinny powrót z Krakowa...)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa-Kraków-Limanowa są jakieś utrudniani?
Arwen 2014-05-16 20:26:57
Chcesz uniknąć niespodzianek to jedź przez Mszanę Dolną, droga dobra, szybko się jedzie i bez utrudnień.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa-Kraków-Limanowa są jakieś utrudniani?
konto usunięte 2014-05-16 20:44:13
Między tym co jest dziś a co będzie jutro może być spora różnica. Ja przejechałem ok 15 od Mstowa do Ujanowic bez problemów a teraz pisze że w Łososinie droga zamknięta i w Laskowej nieciekawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa-Kraków-Limanowa są jakieś utrudniani?
kinia434 2014-05-16 21:03:32
@Vitaliss...wracałam z Krakowa o godz 17 przez Rybie w Piekiełku skręciłam na Tymbark, droga dobra i w miarę czysta w Tarnawie Straż Pożarna usuwała dwa powalone drzewa ruch był wahadłowy przez jakąś godzinę na CB też kierowcy podawali,a tak to było dobrze, nie wiadomo co noc przyniesie i jak będzie wyglądało jutro ale mam nadzieję że pogoda się unormuje:)pozdrawiam i dobrej drogi życzę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in