12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Limanowa.in na tabletach

zealot 2012-06-30 23:15:20
Słabo działa, aktualności się pokazują puste i bez zdjęć, i reklamy wszystko przesłaniają. zróbcie coś z tym :>
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa.in na tabletach
xobywatel 2012-07-10 15:37:17
Ten portal nie jest dostosowany do większości urządzeń mobilnych, więc akurat mnie to nie dziwi że nie działa. Jaki projektant-programista taki portal;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa.in na tabletach
djdeejay 2012-07-10 15:58:10
Zaktualizuj wtyczki, ew. przeglądarkę. Mi nawet na Xperia X8 działa w pełni na przeglądarce Maxthon, choź na operze też chyba :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa.in na tabletach
xobywatel 2012-08-05 13:58:52
Błagam wypowiadaj się chociaż z sensem... przemyśl najpierw a potem pisz. Strona nie działa poprawnie na urządzeniach z iOS i na dużej części Android Family. I nie jest to wina przeglądarki (bo testowałem na najnowszych wersjach oraz wersjach beta/alfa) tylko źle napisanego portalu - nie dostosowanego do urządzeń mobilnych. @zealot ma rację
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Limanowa.in na tabletach
misiek196 2013-12-03 09:48:17
W sumie odkopuję stary temat, ale faktycznie portal wygląda kiepsko na urządzeniach mobilnych, z których korzysta teraz wiele osób. Dlatego nasuwa mi się pytanie, czy są w planach jakieś zmiany lub czy może istnieje jakieś API, żeby można go było wykorzystać w aplikacji natywnej jak np. gazeta.pl. Wiem, że to może trochę przerost formy nad treścią, ale byłoby to bardzo wygodne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in