10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!

konto usunięte 2011-02-25 19:03:43
Co wy na ten pomysł , kiedyś ktoś napisał na forum ,aby w Limanowej powstało radio ,ale coś ten pomysł ucichł .JA JESTEM CHĘTNY DO POMOCY W POWSTANIU RADIA LIMANOWA FM https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> Może coś zaczniemy działać w tym kierunku https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
konto usunięte 2011-02-25 19:08:29
ZAPRASZAM LUDZI KTÓRYM SIĘ COŚ CHCE OSIĄGNĄĆ W SWOIM ŻYCIU
PISAĆ NA PROFIL OSOBY CHĘTNE https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
mistrzyni 2011-02-25 19:19:13
tez wpadlam na taki pomysl i chetnie bym sie w to wlaczyla, ale nie bardzo wiem od czego zaczac... tzn. troche wiem jak stworzyc radio internetowe, ale nie bardzo wiem jak stworzyc takie normalne radio... Jak masz jakis plan to napisz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Janek64 2011-02-25 19:48:53
Niedawno napisałem ze radio Limanowa to będzie drugie dziecko TOPA po portalu LIMANOWA.IN Czas pokaże czy się pomyliłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
dawidoo 2011-02-27 17:37:48
Super Pomysł z chęcią dołączę się do tego, nawet mam parę pomysłów ..) Organizacyjnych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
brigida 2011-02-27 18:16:35
Panie Redaktorze, chodzą plotki, że kolejne Pana dziecko to będzie Radio, jeśli tak to jak się zgłaszam na prowadzącą wieczorne pasmo od 20.00 do 21.00 program może się nazywać „Loża komentatorska” i będę przeprowadzała wywiady ze znanymi osobami z naszego terenu oraz będą goście, którzy zostaną poproszeni o komentarz do naszych bieżących lokalnych wydarzeń. Dodatkowo, w studiu będzie kamera i wszyscy będą mogli nas widzieć! Trudne pytania na początek chciałabym zadać wszystkim samorządowcom. Mam świetną dykcję i aparycję oraz wszystkie możliwe kompetencje do tej pracy, oczywiście traktuje to hobbistycznie, więc nic bym Pana nie kosztowała ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
forfiter 2011-02-27 18:43:26
Jako że dysponuję radiowym głosem z miłym dla ucha tembrem a poza tym znam się na muzyce i polityce mogę być czołowym spikerem prowadzącym.Tyle że jednak nie za darmo;takie atrybuty są bowiem w cenie i trochę kasy muszę za to brać- ale bez przesady,całego budżetu radia nie zużyję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
konto usunięte 2011-02-27 18:53:10
tylko gdzie szukać tych miłych głosów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Cris 2011-02-27 19:15:52
serwer moge zalatwic.jak cos
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
tomash 2011-02-27 19:27:26
ja mam dość taki głos, nawet mi mówili że jestem jak jakiś lektor, nawet chwilę Czubówna na mnie mówili, jak coś mogę pracować za fajki i piwo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Janek64 2011-02-27 19:45:37
ANIA niedawno na tym forum napisałem to ze ty możesz spokojnie prowadzić
audycje nazwałem ją "godzina polityczna" i w tej roli ciebie widzę z ciętym , barwnym ale pięknym głosem.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
HiKrush 2011-02-27 19:57:54
Ja chętnie się piszę, ale najwyżej na jakąś cykliczną audycję raz w tygodniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Margaretka23 2011-02-27 20:28:54
A ja chcę poprowadzić audycje "brunetka wieczorową porą" >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Janek64 2011-02-27 20:34:50
Chętnie ciebie posłucham Margaretko:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
konto usunięte 2011-02-27 20:46:03
Janek 8o...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Margaretka23 2011-02-27 20:49:39
Ojjj Janek podpadłeś Robaczkowi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Janek64 2011-02-27 20:53:47
Całe zycie podpadamy wazny uśmiech i do przodu:D. POZDRAWIAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Margaretka23 2011-02-27 20:55:36
No może Ty Janek...:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
konto usunięte 2011-02-27 20:56:57
Janek .... muszę przyznać , ale TY masz na prawdę piekny uśmiech ...:):-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
PIOTREK32V 2011-02-27 21:06:08
:D no tak ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
xpitex 2011-02-27 21:16:08
Lepiej dać nazwę "Robaczkowa godzina" :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
dawidoo 2011-02-27 21:52:34
JELCZ zaproponował ciekawy pomysł a tu widzę ze robi się z tego parodie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Cris 2011-02-27 22:22:43
zgadzam sie dawidoo.ciekawe ile z tych osob zna obsluge shoutcasta:) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Janek64 2011-03-01 19:05:09
Jelcz z tym radiem to naprawdę dobry pomysł wypełniłoby to przestrzeń miedzy tv28 a portalem Limanowa in. Miałem zaszczyt dwa razy wystąpić w radiu , raz w reportażu a raz w studio na żywo to są niezapomniane chwile i jakieś nowe doświadczenie w życiu. Przy okazji bardzo serdecznie pozdrawiam panią redaktor Danutę Urbanik panią Karoline Przybył i pana redaktora Przemka Bolechowskiego z Radia Kraków Małopolska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
PIOTREK32V 2011-03-01 23:49:58
Margaretka23 a my wchodzimy na antenę o 23 poprowadzimy audycję o portalowym romansidle J&R i reszta.audycja będzie się kończyła sporo po północy a wszystko będzie zależało od słuchaczy i zadawanych pytań.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
doncorleone 2011-03-02 00:19:59
żeby zrobić radio trzeba będzie mieć odpowiedni budżet... jeśli znajdziecie dajcie znać :) myślę, że będę mógł coś pomóc...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
konto usunięte 2011-03-02 06:16:24
Kuba z tym radiem do wcale nie głupi pomysł i ze studiem telewizyjnym tel lim in też… tyle miejsca co jest w limanowskim LDK …zastanawiające…młodej krwi w LDK by się trochę przydało…warunki do utworzenia są…nawet pokoje gościnne dla słabnących po wywiadach gościach by się znalazły…wtedy celowym by się stał remont Sali kinowej…a może iść za ciosem…dobry pomysł to połowa sukcesu…młodzież chce się tym interesować to czemu nie próbować… Zespół Limanowianie to tylko jedno z zainteresowań pani dyrektor… kółka zainteresowań od lat są te same więc licząc na „powiew” wiosny w Radzie Miasta trzeba pójść za ciosem… Już widzę ten napis na LDK… TOP Lim In…i spółka z udziałem Miasta Limanowa…zobaczycie że to chwyci…Miasto Ci będzie płaciło jak MPGKiM za sprzątanie 3 razy tyle co gdzie indziej…i możesz zatrudnić jakieś… ze 140 osób dlaczego nie…MPGKiM sprząta i poi wodą którą wcześniej oczyszcza Ty mógł byś zająć się filtracją…a Ty to potrafisz…po takiej filtracji wszyscy byśmy stawali się przejrzyści…nie mylić z „przeźroczystym”…:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
klekajLarwo 2011-03-06 17:19:41
napewno czeka na ulicy, chodz poszukamy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LIMANOWA FM NOWA IDEA MIASTA !!!
Mario19 2011-03-09 18:32:21
Naprawde fajny pomysł z tym radiem:D Przydaloby się takie radio w Limanowej. Jestem za:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in