8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał

MateuszMati73 2011-08-26 14:56:43
Witam wszystkich. Czy ktoś już może korzystał z usług biura podróży Lim Travel w Limanowej? Rok temu korzystałem z biura w Krk ale skoro jest takie na miejscu zastanawiam się czy nie skorzystać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
szefo 2011-08-26 15:09:55
CZEŚĆ KORZYSTAŁEM Z TEGO BIURA W SIERPNIU WYLOT MIELIŚMY Z KATOWIC NA WYSPĘ KRETĘ A JEŻELI CHODZI O TE BIURO Z CZYSTYM SUMIENIEM CI MOGĘ POLECIĆ PANI KTÓRA MNIE OBSŁUGIWAŁA BYŁA BARDZO MIŁA I RZECZOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ TAM POWRÓCĘ WYKUPIĆ NASTĘPNĄ WYCIECZKĘ A JEŻELI CHODZI O CENĘ TO WSZĘDZIE PRAWIE JEDNAKOWE SĄ TAK ŻE POLECAM W Lim Travel
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
MateuszMati73 2011-08-27 13:05:46
No to widzę że niewiele osób skusiło nowo otwarte biuro:) Ja jednak skorzystam już ze sprawdzonego rok temu biura w Krk. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
swoja 2011-08-27 15:04:18
Również korzystałam z oferty tego biura wyjeżdżając na Chorwację i zdecydowanie mogę go polecić. Kontakt z przedstawicielką bardzo dobry, wszystko sprawnie załatwione, biuro na miejscu, z pobytu tym bardziej jestem zadowolona ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
kami 2011-08-28 20:18:24
Witam ja też korzystałam z oferty tego biura, jak najbardziej polecam, obsługa fachowa i bardzo miła a ceny przystępne :) na pewno jeszcze nieraz skorzystam z oferty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
Czesio12 2011-08-28 22:32:10
Ja także polecam w 100 % wrócilem wlasnie z Egiptu, Pani w biurze doradziła mi super hotel i w bardzo dobrej cenie. Nasze wakacje były bardzo udane:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
tomix07 2011-08-29 21:38:23
Bardzo miła obsługa, wyczerpująco dostałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania odnośnie wyjazdu do Tunezji. Gorąco polecam :DB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
asia34 2011-09-09 10:58:13
Ja także skorzystałam i mogę wystawić pozytywną opinie o biurze Lim Travel, byliśmy w Byłgarii i wszytsko było zgodne z ofertą za którą zapłaciliśmy. Oprócz tego dostaliśmy walizkę gratis - więc super POLECAM !!!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
poldeknh 2011-09-29 16:33:49
Tydzień temu wróciłem z Krety gdzie byłem za pośrednictwem LimTravel. Jestem bardzo zadowolony z oferty jaką otrzymałem, wszystkie informacje o wycieczce i standardach się potwierdziły. Gorąco polecam LimTravel.https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
Admin21 2011-09-30 13:29:20
Widzę same dobre opinie, chyba warto skorzystac z ich usług :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
Grzeesiekk 2011-10-02 20:55:09
Byłem w Egipcie za pośrednictwem tego biura, jestem bardzo zadowolony, super informacje o standardach hotelu które potwierdziły się na miejscu. Fachowa i miła obsługa. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
peri 2011-12-19 11:36:51
Od 9 do 16 bylismy w Hurgadzie, cena lepsza niz oferowali w krakowie. informacja bardzo zetelna, Pani poinformowala mnie o wszystkim co chcialem wiedziec. w porownaniu i znnymi biurami w limanowej jest bezkonkurecyjne. W przyszlym roku tez tam zawitam po wczasy. dziekuje i pozdrawiam:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
jarekaftyka 2012-06-12 18:29:11
Smialo mozesz kozystac z uslug biura z reszta chyba nikt jak czytam na forum nie jest zawiedziony. Ja pojechalem z Lim Travel w sumie przypadkiem kolega mi wykupil wycieczke do Lloret De Mar w Hiszpani jechal z przyjaciolmi ja jestem z Zyrardowa i sie podlaczylem do ekipy. Kozystalem z innych bior i niczym nie ustepuja profesjonalizmie a cena milo mnie zaskoczyla moze dlatego bo jeszcze sezon nie w pelni ale bylo bardzo konkurencyjnie. Ubaw swietny miejsce super a formalnosci zalatwiane przez biuro? Bez zastrzezen. Nie zawahalbym sie z nimi jechac znowu. Polecam JarekB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lim Travel - czy ktoś juz skorzystał
janusz30 2015-11-26 15:53:55
A korzystaliście może z biura podróży http://czajkapodroze.pl/ widziałem w ich ofercie ciekawe wycieczki np. do Gruzji i tak się zastanawiam bo oferta jest ciekawa no i opinie też są dobre.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in