7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Lenovo a 3000h-ratunku

kyniu 2018-01-11 14:18:05
Witam. Może ktoś pomoże. Sprawa wygląda następująco. Wgrałem sobie ostatnio custom roma do swojego Lenovo a3000h,nie robiąc sobie wcześniej backupu. Wiem to moja wina..Szczerze mówiąc nie wiedziałem o takiej potrzebie. Myślałem,że nic nie utracę,ale niestety stało się inaczej.Tablet nie widzi kart sim i zniknęły numery IMEI. Ma ktoś może na to rozwiązanie? Albo plik z backupem czystego systemu? A może wie ktoś gdzie takiego szukać? Czekam na odzew.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lenovo a 3000h-ratunku
Piotr31 2018-01-12 11:17:30
Witaj,

Tutaj masz fabryczny firmware i opis co i jak.

https://firmwarefile.com/lenovo-a3000h

Z custom tak już czasami bywa. Ja przez 2 lata miałem custom na Samsungu a jak się okazało na fabrycznym o niebo lepiej chodziło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lenovo a 3000h-ratunku
kyniu 2018-01-12 16:36:03
Dzięki @Piotr31@ za odzew.Dzięki twojej poradzie udało mi się wgrać ten rom który był w tym poradniku. Zamiast wersji v5 Flash Toola użyłem wersji v3.Z wersją v5 był problem.
Nadal mam problem z kartami SIM. System ich nie widzi i nie ma info o nr. IMEI. Masz może jakiś pomysł? Ja będę szukał w necie jakiegoś rozwiązania,podobno jest jakiś programik do tego celu.Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lenovo a 3000h-ratunku
Piotr31 2018-01-13 10:42:43
Sugerowałbym włożenie innej karty sim i sprawdzenie, czy blokada się pojawi czy nie. Z tego co pamiętam to w oprogramowaniu jest, była opcja dotycząca kart sim ale to z poziomy recovery chyba.

Jeśli inną kartę wykrywa, skontaktuj się z operatorem i nich ponownie aktywuje Ci kartę, która nie działa. O ile jest to problem po stronie tylko karty sim.

Możesz też spróbować troszkę mocniej wcisnąć kartę sim, nie zawsze wchodzi w piny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in