10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?

mari 2015-01-02 08:49:05
Muszę zdobyć zaświadczenie dla córki od lekarza POZ a mój lekarz zamknął gabinet. Dostał się ktoś dziś do jakiegoś lekarza? Jeśli tak to do jakiego i jakie były kolejki? Interesuje mnie Limanowa lub najbliższa okolica. Raczej nie chcę do Nowego Sącza jechać czy Mszany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
DZERSEJKA 2015-01-02 10:02:23
proponuje przepisać się do Kamienicy ,,,Gorczański Ośrodek Medyczny "GOR-MED"
Tel. (18) 33 23 400 tam nie ma problemu, z żadnymi numerkami , czy limitem przyjmowania ,,,tak jak jest to w limanowej w Ośrodku ZDROWIA ze robią wielką łaskę ze cie przyjmą czy czekaniem od 5 rano żeby sie zarejestrować!!!!!!!!!! W Kamienicy tego nie ma przyjma cie kiedy tylko chcesz, Przyjmują tam wspaniali lekarze wybitni specialiści, wspaniały personel ośrodek wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę i urządzenia ,, ja jestem mega zadowolony z tego Ośrodka Zdrowia i mogę ci śmiało polecić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
DZERSEJKA 2015-01-02 10:12:37
Nm tel 183323400
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
mari 2015-01-02 10:15:07
Dzersejka- poproś kierownictwo tego ośrodka żeby otworzyło w Limanowej placówkę- natychmiast się przepiszę wraz z całą rodziną i znajomymi.
Do Kamienicy mam trochę za daleko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
DZERSEJKA 2015-01-02 10:19:23
busiki istnieją wiec mozna szybko i nie drogo dojechac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
mari 2015-01-02 10:33:02
Tak sobie myślę, że może jakby w Limanowej powstał ośrodek zdrowia spoza porozumienia zielonogórskiego to moglibyśmy się chociaż przepisać do innego lekarza POZ. A teraz jako całe 30 tys społeczeństwo jest skazane na limanowski szpital. Ciekawa jestem ilu internistów przyjmuje w szpitalu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
mari 2015-01-02 10:44:20
dzersejka- szybko i niedrogo to mogą dojechać mieszkańcy centrum limanowej. A co jeśli do lekarza musi jechać matka z dwójką małych dzieci z jakiejś wsi w której jedzie 6 busów dziennie do Limanowej i mamy 18 stopniowy mróz?
Tej matce nie będzie ani szybko ani wygodnie ani niedrogo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
bela 2015-01-02 19:07:07
Ja również polecam ,,Gorczański Ośrodek Medyczny "GOR-MED" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
bearchen 2015-01-03 13:00:10
Potrzebowalam podbic wniosek ale nikt mi go w szpitalu nie podbije. Z tego co wiem, pomoc udzielana jest tylko osobom, ktore wymagaja pilnego kontaktu z lekarzem. Z reszta sam Pan Radzieta prosil, aby przychodzili tylko ci, ktorzy wymagaja pilnego kontaktu.
Nie sadze aby ktos CI wypisal takie zaswiadczenie, czy ma do tego w ogole upowaznienie, jesli musi ono byc od lekarza rodzinnego.
Sprobowac mozesz, daj znak czy sie udalo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz POZ w Limanowej- dostał się ktoś?
mari 2015-01-03 18:19:37
Bearchen, tym razem mi się udało zdobyć zaświadczenie lekarskie ale tylko dlatego, że mam kuzynkę pediatrę w Krakowie i ona mi wypisała na podstawie dokumentacji medycznej, którą mam ze szpitala.
Ciekawa jestem tak po prostu, czy w szpitalu cokolwiek da się załatwić i w jakim czasie, bo może się okazać, że ktoś z rodziny będzie pilnie potrzebował pomocy i co wówczas? Pediatra nie wystawi recepty na nadciśnienie dla dorosłego a tym bardziej bez kartoteki, która jest zamknięta w przychodni.
Zanim powstanie nowa przychodnia w Limanowej to też trochę czasu potrwa chociażby na dopełnienie procedur, wynajęcie lokalu i wyposażenie go.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in