10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm

konto usunięte 2011-07-08 15:49:09
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą niemiła panią lekarz. Zdecydowanie odradzam rodzicom chodzić do tej pani. Dziś byłam z moim dzieckiem u niej, nie jest ona naszym lekarzem prowadzącym, ale skierowano nas do niej, gdyż nasz lekarz jest na urlopie. PANIE JAKUBOWSKA jest baaaaaaaaardzo niemiła, nie przejmuje się obecnością rodziców w gabiencie i do pielegniarki przy nich obraża, komentuje i na głos przedstawia swoją opinie, że ona nie zarejstrowane do niej dzieci nie będzie przyjmować, traktuje je jakby były gorsze. Niech ta pani - stara prukwa - idzie juz na emeryture. Czyż ona nie ma jednakowo płacone za leczenie. Może i w przeszłości była dobra ( bo samą mnie leczyła jak byłam mała) ale teraz zdecydowanie niech idzie na emeryturę, bo tylko denerwuje swoim zachowaniem. DRODZY RODZICE NIE CHODŹCIE DO NIEJ!!! szkoda nerwów!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
chlop 2011-07-08 16:00:25
Jak jesteś taka odważna i piszesz na konkretną osobę te wypociny to podpisz się z imienia i nazwiska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
konto usunięte 2011-07-08 16:14:44
a po co ?!!! po to jest forum, jest anonimowe :) A Ty chłopie możesz ustosunkować się do tych "wypocin"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
chlop 2011-07-08 17:17:23
Skoro to "stara prukwa" to po cholerę do niej poszłaś, a teraz anonimowo zawracasz głowę i oczerniasz ludzi.Byłaś na miejscu to trzeba było zgłosić skargę do dyrektora ,kierownika itp.Taaak tyle ,że to już nie byłoby anonimowo.
"forum nie dla idiotów .powinni tego zabronić" .HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
chlop 2011-07-08 17:20:38
O widzisz konto ci usunęli i bardzo dobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
DAKOTA 2011-07-08 18:24:59
Mozna miec pretensje,co do przyjec tej lekarki,ale zeby ,az tak ublizac.Z twojej strony....konto usuniete-TO TOTALNY NIEPROFESJONALIZM !.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
niki 2011-07-08 20:29:59
Pani dr.Jakubowska to jeden z najlepszych lekarzy ,chodziłam do niej z dziećmi przez kilka lat i wiem ,że to wspaniały i dobry człowiek ,brakuje jej w ośodku w Tymbarku .No coz jak ma się do czynienia z człowiekiem tak bezczelnym jak "Ty anonimie"to mija ochota na uprzejmość .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
Saba 2011-07-08 20:39:17
Pani Jakubowska jest bardzo dobrym lekarzem leczy moje dzieci i nie chcialabym chodzic do innych lekarzy poszlabym za nią na koniec świata
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
niepis 2011-07-08 21:07:13
nie koniecznie brak uprzejmosci to to samo co brak profesjonalizmu.Ja akurat uważam że P.Jakubowska jest przede wszystkim dobrym lekarzem.Jeżeli kogoś można leczyć uśmiechem to może faktycznie innego lekarza trzeba szukać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
myszka76 2011-07-08 21:17:58
Mam 3 dzieci i korzystałam z porad kilku lekarzy,ale jestem zadowolona że P.Jakubowska wróciła do Limanowej "na ośrodek" bo jest ona bardzo dobrym lekarzem i w pełni profesjonalnym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
SANDRA 2011-07-09 00:45:25
ta pani leczyła mnie jak byłam mała.zgadzam się ,że jest dobrym lekarzem,lecz swoje w życiu wycierpiała i może stad jej złe humory.leczyła moje dzieci i też różnie bywało w kwestiach nastroju.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
borek 2011-07-09 10:40:49
Każdy pisze odważnie pod wpływem emocji to co przeszedł,skoro tak pisze to świadka na zachowanie się lekarza do pacjenta- ma.W Tymbarku jest nowy lekarz,który wart jest naszej dyskusji,ale ja nie będę się wypowiadać pod wpływem chwili,bo nie myślę się zniżać do tego Pana inteligencji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
Doradca 2011-07-09 12:15:41
"a po co ?!!! po to jest forum, jest anonimowe :) A Ty chłopie możesz ustosunkować się do tych "wypocin""

To nie jest prawdą. Nikt nie jest anonimowy i w regulaminie portalu pisze:

1. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej (w szczególności niżej opisanej) za Twoje teksty.

5. Każda osoba ma prawo do ochrony swojego dobrego imienia i czci – ochronę tą przewidują zarówno przepisy kodeksu cywilnego (23, 24, 448) jak i karnego (w szczególności art. 212, 216 i inne) – ryzyko potencjalnych naruszeń obciąża Ciebie, a nie portal (patrz pkt 1)

6. Portal ma obowiązek udostępnić podane przez Ciebie lub Ciebie dotyczące dane osobowe (w tym w szczególności IP komputerów, z których się logowałeś lub przesyłałeś teksty) na żądanie zarówno uprawnionych organów (np. sądu, prokuratury czy policji) jak i na żądanie każdej osoby, która w sposób należyty wykaże interes prawny w udostępnieniu danych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
seicento900 2011-07-09 16:17:06
czyzby w roli doktora housea
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
borek 2011-07-10 12:03:23
Proszę;doradca zamknął wszystkim gęby.Obyś tylko miał ubezpieczenie bo inaczej do Ośrodka Zdrowia nie wejdziesz!O lekarzu nie wspomnę! Ja płaciłem 35 lat ubezpieczenie, dziś przepisy kodeksu zamykają mi gębę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
marian 2011-07-11 09:50:53
"a po co ?!!! po to jest forum, jest anonimowe" - jak się okazuje nie jest takie anonimowe, niedawno jeden "delikwent" musiał za swoje słowa przepraszać... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
borek 2011-07-11 13:28:33
Skoro są wydarzenia ,są i słowa-wszystko da się powiedzieć po imieniu nie owijając w bawełnę.Warto się narazić,bo zawsze jakiś ślad zostaje dla innych ,czy komuś się to podoba czy nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
edi60 2011-07-11 15:46:44
dzisiaj mamy dowolny wybor lekarza jezeli nam ten czy inny nie odpowiada to mozemy isc do innego a po drugie to kazdy z nas ma rozny charakter ==jeszcze nicht sie taki nie urodzil zeby kazdemu dogodzil==wiec jak nie pasuje to zmieniamy sobie i idziemy do innego a jezeli dana osoba popelnila razace zaniedbania czy tez inne to mamy inne wyjscie powiadamiajac odpowiednie organa a nie publicznie szarpiemy jej godnosc osobista jestem za tym zeby ktos co ma niezbite dowody na nieprawidlowosci czy tez popelnionego przestepstwa podpisal sie pod takim donosem z imienia i nazwizka oraz zamieszkania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LEKARZ DZIECINNY - JAKUBOWSKA - totalny nieprofesjonalizm
iris 2011-07-12 13:06:23
A ja uważam, ze jest bardzo dobrym lekarzem i moje dziecko bardzo ją lubi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in