9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Lekarz Chodorowski

Tuska22 2014-02-17 14:53:59
Co sądzicie o lekarzu Chodorowskim? Moja mama ma bardzo przykre z nim doświadczenia.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
kinia434 2014-02-17 14:59:24
do sekcji zwłok idealny..nie słyszałam żeby ktoś narzekał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 15:01:01
haha Kinia brawo, to Ty jesteś? A ja myślałam że Cię zblokowali znowu :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 15:04:01
Co do Chodorowskiego- szkoda słów i nerwów na tego pseudo lekarza! Jak nie umie postawić diagnozy to idiote z człowieka robi... Pewien lekarz z Krakowa rozmawiając ze mną przez telefon kazał mi sie zapytac Chodorowskiego czy nie słyszał o arytmii napadowej... chyba "kurczak"nie doszkolił się jak powinien...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
kinia434 2014-02-17 15:08:01
witaj @Doriska..przecież nic nie pisałam na UM,policje itp jedna nauczka mi wystarczyła.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 15:10:23
Dzisiaj byłam po pełną dokumentację medyczną i śmiech mnie rozwala jak to czytam... Kurdę ludzka głupota nie zna granic... Biedny pan dyrektor Bobula nie chciał mi spojrzeć w oczy i informacje przekazywał przez sekretarkę ale w sumie też tak można :) Ciekawe czy odpowie mi na pismo w którym zadałam ważne pytanie, i chyba tych pism z mojej strony jeszcze bedzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
kinia434 2014-02-17 15:20:04
`@Doriska jeżeli potrzebujesz fachowej porady i leczenia to polecam np Szpital J Pawła na -Prądnickiej w Krakowie..
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 15:29:44
@kinia dzięki, ja tam lecze się u jednego profesora który pracuje w amikorze, są to fachowcy, nie to co Limanowa i oddział wewnętrzny... Niestety jak zasłabłam i córa zadzwoniła po pogotowie- trafiłam tutaj... masakra! koszmar! itp...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-17 15:56:10
Ten człowiek w ogóle nie powinien pracować w limanowskim szpitalu im. Miłosierdzia Bożego
Pani Kiniu- on nawet do sekcji zwłok się nie nadaje.https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
1234567 2014-02-17 17:31:39
No to ładne kwiatki!Nikt nie nadaje się do leczenia Pani Doriski, ani jej piesków . Weterynarz jest do niczego, lekarz z tytułem doktora nauk medycznych,nie potrafi rozpoznać arytmii, to znowu dyrektor nie chce Jej spojrzeć w oczy, i jak tu żyć Panie Ministrze Zdrowia, jak żyć???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 18:33:19
@1234567- skarbie-pieska mam jednego, kwiatki owszem ładne bo ten człowiek nie wie chyba co oznacza :arytmia napadowa, a ją mam rozpoznaną przez innego lekarza... Więc nie pluj się tylko czytaj ze zrozumieniem. Dyrektor nie musiał mi spojrzeć w oczy, ale na pismo odpowiedzieć należy do 14 dni, więc spokojnie poczekam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
1234567 2014-02-17 19:36:49
Szanowna Dorisko! Analizując kiedyś i teraz treści Twoich wypowiedzi na tym portalu, dochodzę do wniosku,że często angażujesz się w nieswoje sprawy, co zapewne kosztuje Cię wiele zdrowia i nerwów. Być może masz taki charakter, ale pora się opanować i nie wchodzić w problemy, których rozwiązanie od nas nie zależy, oszczędzisz wtedy swój system nerwowy,a może przy okazji pozbędziesz się tej wstrętnej arytmii, czego Ci szczerze życzę .Wiem, że zmiana przyzwyczajeń to trudna sprawa, ale warto spróbować, bo"gra warta świeczki". Znam to z własnego doświadczenia. Mnie się udało, czego i Tobie życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 19:55:23
Alez bardzo Ci dziękuję szanowny 1234567 :) Angażuję się w to co chce, a ten temat jest dla mnie ważny, niestety jak nic się nie zmieni w tym szpitalu to śmierć ludziom będzie coraz bardziej zaglądać do oczu... Już zagląda zresztą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
ciekawy 2014-02-17 20:51:20
a ja słyszałem że to bardzo miły człowiek???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-17 21:40:36
Prywatnie pewnie tak... pójdz na oddział do niego, wówczas się przekonasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Zuzana 2014-02-17 22:43:25
Jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził! A w przypadku niektórych osób to wręcz niemożliwe. Narzekanie, obśmiewanie, marudzenie, obrażanie - ulubione sporty Polaczków!
Pozdrowienia dla Pana doktora, ja nie narzekam, dla mnie w porządku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-18 07:14:51
Doriska jak zwykle ma problem z lekarzami. Trochę pokory i uśmiechu do ludzi a nie tylko z buzią. Różni są lekarze, tak samo jak prawnicy, kierowcy itd... Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, jak to robi Doriska. W szpitalu są też lekarze, którzy zasługują na szacunek i pozytywną opinię i jest ich więcej niż tych kiepskich. W każdym poście Doriski jest jad i złośliwość. Tak nie można... Zgadzam się z @1234567.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-18 08:38:31
ktosiek123- jednak o tym człowieku otrzymuje wiadomosci na pv i nie są dobre... czy z buzią? słyszałeś? to moze kolejny pracownik szpitala, gratuluje...
Oczywiscie ze są różni lekarze, sa Ci którzy do pacjenta podchodzą jak się należy, ale i Ci którzy nie mają deka szacunku. Lekarzy trzeba szanować ale to także tyczy się w drugą stronę.
Lekarz już nie służy, lekarz zarabia, pacjent jest bezsilny, przegrywa... to słowa profesora Zbigniewa Szawarskiego...
A oto troszkę do poczytania:
http://wyborcza.pl/magazyn/1,136631,15462450,Strach_umierac.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
marlehill 2014-02-18 11:34:11
niestety, szpital limanowski to często dobrze wyperfumowane szambo .......


a wystarczy uwierzyć iż może być lepiej.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-18 12:52:28
Oby było lepiej, bo w tym momencie jest tragicznie!
Mimo wszystko nie żałuję żadnej znajomości na oddziale wewnętrznym, bo nawet "fałszywe mordy" mnie czegoś nauczyły...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adi 2014-02-18 16:03:32
Tuska22 Powiem ci tylko tyle 2 lata temu zmarła na oddziale wewnętrznym najbliższa osoba z mojej rodziny ale to jeszcze nie wszystko co chciał bym opisać tego samego dnia w nocy na którym leżała osoba z mojej rodziny zmarły jeszcze 2 osoby z tej samej sali czy to jest przypadek ? Sami sobie odpowiedzcie lekarz który wtedy miał dyżur był właśnie pseudo lekarz Chodorowski kiedy po tygodniu po pogrzebie poszła osoba z mojej rodziny po wypis i kartę zgonu nic nie było napisane dopiero w tedy ten pseudo lekarz Chodorowski przyszedł i dopiero pisał ale tak napisał że nikt żaden lekarz w Krakowie nie mógł się odczytać co tam było napisane na karcie zgonu i w wypisie na co umarła osoba z mojej rodziny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Frann 2014-02-18 17:03:31
@adi ja dodam od siebie, że 3 lata temu również w dziwnych niejasnych okolicznościach zmarł mój bliski. Karta była już po pogrzebie również "na kolanie" wypisywana. Okazało się, że w dniu śmierci pacjenta tj do południa porobione było milion badań! Nawet cukrzyca się NAGLE pojawiła! Tylko do jasnej ch...ry DLACZEGO gdy w dniu pogrzebu zobaczyłam ciało na twarzy z prawej strony były siniaki???!!! O tym oddziale mówi się wszędzie, że to jest umieralnia. A kilku osobom do końca swych dni nie zapomnę ile "dobra" moja rodzina im zawdzięcza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-18 17:12:06
Odpowiem am- Chodorowski nie umie postawić diagnozy, taka prawda, z każdego potrafi wariata robic a opieka na tym oddziale jest tragiczna! Pielęgniarki mają czas na wszystko tylko nie na to co istotne, ostatnio jak leżałam to zasłabłam a Ci pseudo nawet mi ekg nie zrobili a to podstawa, potem dowiedziałam się od pani która leżała obok iż pielęgniarka zadzwoniła do pseudo Chodorowskiego i powiedziała cyt:" bo Pani Kaczmarczyk podjeła próbę omdlenia.". Na szczescie ta Pani zgodziła sie byc świadkiem w sadzie bo tego nie podaruje i składam wniosek tylko czekam na dalszą częsc dokumentacji, bo Pan dyrektor Bobula nie dał mi pełnej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adi 2014-02-18 17:22:22
Frann jeszcze dodam że gdy odłączyła się kroplówka ktoś poszedł z mojej rodziny powiedzieć pielęgniarce że kroplówka się odłączyła przyszła pseudo pielęgniarka i powiedziała do osoby z mojej rodziny która tam leżała że następnym razem przywiąże ręce do łóżka i kroplówka nie będzie się odłączać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Frann 2014-02-18 17:52:56
W moim przypadku było tak, że potrafili człowieka NIEPRZYTOMNEGO umieścić na sali najbardziej oddalonej od dyżurki pielęgniarek! Samego! Bez zabezpieczeń przy łóżku! Dodatkowo gdy była wizyta i szedł PAN ORDYNATOR to wywalił mnie z oddziału! Bo przecież ci magicy potrafią przeprowadzić wywiad z osobą nieprzytomną! Dodatkowo cięzko było spotkać tam jakiegokolwiek lekarza bo tak byli zapracowani, a na spotkanie z ordynatorem czekałam od 8 rano do 13 i to miałam całe 2 minuty na rozmowę, gdyż szanowny już się spieszył! Mogłabym tu jeszcze bardzo dużo pisać o specyfice tego oddziału!

Dodam tylko, że o każdym innym oddziale, lekarzach tam pracujących mam również bardzo dużo dobrego do powiedzenia. Choćby o ostatnim moim pobycie na SOR i dr Sikoniu. Ortopedia, Chirurgia, Ginekologia i Położnictwo..Wszystko w jak najlepszym porządku! Ale wewnętrzny to dramaty bardzo wielu rodzin.. HEH zresztą słyszałam, że ostatnio na mieście hula ten temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-18 18:25:53
hula hula chyba przeze mnie, bo ja sobie nie pozwoliłam i równo mu jechałam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
set 2014-02-18 23:44:12
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat tego konowała - mój ojciec po jego diagnozie "zdrowy może do domu" na drugi dzień wylądował w N.Sączu - diagnoza -dwukrotnie zatrzymanie pracy serca - nie odzyskał do tej pory świadomości - zastanawia mnie jednak co innego - czterokrotnie w przeciągu miesiąca SOR nie widział podstaw do hospitalizowania - różni lekarze - pomimo ,że miał od "rejonowego" skierowanie na oddział - czy to nie jest polityka pana starosty aby jak najmniej ludzi przyjmować których koszty leczenia mogą być zbyt wysokie ??? Czym wtedy mógłby się pochwalić nasz... sorry nie nasz - "OPIEKUN" wraz ze swoim dyrektorkiem ???????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-19 06:19:19
set- to nie jest polityka pana Starosty... Pan Starosta robi wszystko by było dobrze ale nie ma możliwosci by stał nad głowami lekarzy 24godz.na dobe... Szpital jest źle zarządzany... Jak sam Dyrektor słucha tego konowała o czym zdążyłam się przekonać i nie ma wpływu na nic to jak ma być lepiej??? mi nie dali pełnej dokumentacji medycznej a występowałam o takową, dyrektor Bobula zaczął mnie unikac jak powiedziałam ze nie mam tego i tego... no cóż... moze Pan Radzięta pomoże, a jak nie to jeszcze są inne kroki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-19 08:19:17
Niestety cudów nie ma, są tylko źle dobrane diagnozy! A Chodorowski powinien wyleciec z tego szpitala jak najszybciej... Zniszczył doktora Hubera, potem doktora Karpińskiego by zająć ciepłą posadkę... Odszedł przez niego doktor Kaim... Ale co wysyłasz to dostajesz z podwójną siłą... Czas na tego pseudo lekarz teraz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Pasiasia 2014-02-19 18:19:07
Moim zdaniem Pan Chodorowski to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo pracowity i dobry lekarz, oby jak najwięcej takich osób w służbie zdrowia. Pisze jako pacjent, mi bardzo pomógł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 07:46:46
Zaczeło toczyć sie postępowanie odnośnie tego pseudo lekarza... Mam nadzieję że poniesie surowe konsekwencje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Julek 2014-02-20 08:02:31
@Doriska rozumiem Twoje oburzenie i popieram w walce, bo tu chodzi o dobro wszystkich pacjentów.
Jednak tak bardzo nie wstawiaj się za niby zniszczonymi innymi lekarzami, bo nie zapominaj, że i oni z tej samej gliny ulepieni, a dla niektórych głównym powodem do obrania zawodu lekarza była kasa.
Jak na razie to w tym miłosiernym szpitalu ja spotkałem jednego prawdziwego lekarza (ale pewnie do czasu) to właśnie wspomniany dr Bobula.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 08:36:00
Julek- nie kasa, to są słowa profesora... a nie życzę Ci byś trafił na oddział wewnętrzny bo to ista umieralnia, nie każdego lekarza mieszam z błotem, jedynie Chodorowskiego i bede to robic, mam nadzieję ze poniesie konsekwencje jak juz pisałam bo to osoba która nie nadaje sie na stanowisko i to jeszcze orydynatora...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
1234567 2014-02-20 09:38:25
Szanowna Dorisko! Szanuj zdrowie, bo za dużo się "wypalasz". Głową muru nie przebijesz, do tego trzeba solidnego młota lub niekiedy potężnej maszyny, a chyba takimi nie dysponujesz, w dodatku jeśli tak emocjonalnie się eksploatujesz, możesz znów trafić, jak to określasz w to "bagienko", czego Ci nie życzę. Czasami warto zastosować: - "....i odpuść nam nasze winy, jako i my..." Kończąc, życzę Ci zdrowia i spokoju ducha i zważ na to,że przecież idzie WIOSNA! WIĘCEJ UŚMIECHU, MNIEJ TROSK! POWODZENIA!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 10:01:11
@1234567- oczywiście masz rację, jak trafię na to "bagienko"to mają prawo mi udzielic pomocy... Już odpowiednie organy się tym zajeły a ja wypowiadać sie bede, mam pełne prawo. Dla Ciebie EOT!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
tofik 2014-02-20 10:48:48
Nie wszyscy lekarze są żli. Miałam operację którą prowadził dr.Drażdz. Bardzo konkretny doktor.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Julek 2014-02-20 10:54:24
Znam wielu ludzi którzy mają podobne wrażenia z pobytu w limanowskim szpitalu, jednak nazwiska podają inne. Także o lekarzu H. jak i o lekarzu M.

To wszystko zależy kiedy kto na oddział trafił i jaki w tym czasie lekarz królował.

Dopóki dyrektor będzie skupiony na trzepaniu kasy przez szpital, dotąd nie będzie wystarczającej kontroli na Panami i Władcami żyć.

Dlaczego ten sam lekarz może być grzeczny, cierpliwy i dokładny w swoim prywatnym gabinecie, a na oddziele szpitalnym to cham i niedostępny gbur, który prawa pacjenta ma w dupie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
antymon 2014-02-20 11:03:37
Doriska, szafujesz sobie tutaj "odpowiednimi organami".
Na miejscu pana Chodorowskiego powiadomił bym odpowiednie organy w temacie wpisów jakie sobie tutaj czynisz.

No chyba, że masz wyrok sądu w którym prawomocnie Pan Chodorowski został w którejś z tych spraw "organów" został skazany.

Inaczej ciemno to widzę Pani Dorisko.
Zdrowia życzę, wszelakiego rodzaju zdrowia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 12:25:14
Ja na miejscu Chodorowskiego tez bym to zrobiła antymonku... czekam niecierpliwie... ciekawe co zrobi jak spotka sie na sali sądowej z profesorami, szczena mu opadnie.
Poć się poć nadal!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
1234567 2014-02-20 13:52:20
Doriska: - Twoje zalecenie /EOT/, przyjąłem do wiadomości niczym rozkaz!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
pinkfloyd 2014-02-20 14:35:45
Tak czytam te wpisy i mogę stwierdzić,że odważną mamy na tym portalu tę panią Doriskę-nawet baaardzo odważną-podobnie jak korespondentki wczoraj w wiadomościach o 19-30,które wcisnęli w środek Majdanu,więc dla dobra tej Pani proponował bym trochę zastanowienia się nad treścią kolejnego wpisu dotyczącą powyższych treści.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 15:37:30
Obyś wiedział że odwazna jestem i powiem wszystko co mi leży... Bardzo chciałabym spotkać się na sali sądowej z Chodorowskim, nie napisze o nim lekarz bo na taki tytuł jak dla mnie nie zasłużył...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
cytozyna 2014-02-20 16:09:04
Dorisko ja myślę, że dr także chętnie się z Tobą spotka :) i wystąpi z wnioskiem o przebadanie Cię przez odpowiednich specjalistów (p.s. nie kardiologów) :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 17:06:17
@CYTOZYNA-i bardzo się cieszę, czekam z niecierpliwoscią na to spotkanie a dowód w sprawie na przebadanie sama zgłoszę by go dopuścił:D Sad w rzeczy samej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 17:09:57
@antymonku- arytmie leczy kardiolog betablokerami... Co do fobii to już inna bajka, jak pisałam wyzej niech szpital wystąpi o przebadanie mnie przez biegłych i będzie szystko wiadomo, tyle tylko ze takie badanie miałam niecały rok temu-na swój wniosek, więc ciekawie będzie... nie douczyłeś się biedaku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 17:13:44
Jeszcze jedno- co do Chodorowskiego- popełnił karygodny błąd! Na szczęscie mam świadków więc będzie prosciej, i tak dla Twojej wiadomosci-moze się zdarzyć iż zatrzymają go w areszcie na czas procesu z czego bardzo się cieszę bo chwile pacjenci nie bedą oglądac tej "parszywej mordy".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
namoR 2014-02-20 18:45:51
@Doriska
Zwracam sie z uprzejma prosba do Ciebie o zaprzestanie dalszych komentarzy, o spokojniejsze podejscie do calej sprawy i Twojego problemu z dr. Chodorowskim.

Uwazam, ze wolnosc slowa to nie to samo co "samowolka".

Zdazylem juz zauwazyc, iz oskarzasz tutaj publicznie jednego z lekarzy pracujacych w szpitalu limanowskim.

Wielu z nas to czyta, dr. Chodorowski nie moze sie tutaj bronic publicznie, poniewaz podejrzewam, iz obowiazuje Go tajemnica zawodowa dotyczaca jakichkolwiek informacji na temat wszystkich pacjentow.

Jezeli w Twojej opinii, dr. Chodorowski popelnil blad w sztuce lekarskiej i nieumyslnie spowodowal trwaly uszczerbek na Twoim zdrowiu, sprawa jak najbardziej nadaje sie do prokuratora i sadu, ale prosze Cie, nie wydawaj juz wyroku tutaj publicznie. Uszczerbek na zdrowiu nie jest podstawawa sprawa do uzyskania odszkodowania lub rekompensaty finansowej. Wydaje mi sie, ze podstawa jest zdarzenie mieszczace sie w definicji bledu w sztuce lekarskiej itp. Nie znam sie na tym, wiec nie bede nic wiecej pisal na ten temat.

Jako czytelnik, zwrocilem sie tylko z mala prosba do Ciebie. W zadnym wypadku nie chce, abys moj komentarz odebrala, ze stoje czy bronie kogokolwiek.

Wiesz, ze mieszkam poza Ojczyzna od bardzo dawna i zawsze uwazam, ze w tak malej spolecznosci, gdzie prawie wszyscy sie znaja, nikt nie powinien byc oskarzany publicznie na lokalnym portalu o cokolwiek, nie bedac obecny i nie majac mozliwosci wytlumaczenia i obrony jakichkolwiek zarzutow.

Nie szukaj poparcia tutaj, zalatw wszysko poza portalem, udowodnij dr. Chodorowskiemu ten jak piszesz "karygodny blad" i po zakonczeniu calej sprawy, jak najbardziej napisz, jezeli to jest Twoim prywatnym pragnieniem i zyczeniem dla nas wszystkich tutaj o wynikach, decyzjach sadow, nawet popros Redakcje o kilka publikacji itd.

Od dawna trzymam sie jednej bardzo waznej zasady, nikt nie jest winny do czasu orzekniecia winy przez sad, a z drugiej strony, kazdy jest winny, dopoki nie udowodni swojej niewinnosci...

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 18:53:41
@namR- Twoje życzenie jest spełnione, są powiadomione odpowiednie służby więc o rozstrzygnięciu napiszę... Zwrócę się jednak do Ciebie iż jest wolność słowa i Chodorowski także będzie sie bronił... Niech zbiera siły na sąd i dowody bo ja je mam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
antymon 2014-02-20 19:01:02
Szanowna Dorisko, dla swojego własnego dobra przestań wypisywać te bzdury.

" tylko ze takie badanie miałam niecały rok temu"

Miej nadzieję, że tym razem wynik badania będzie inny, bo to może okazać się Twoją ostatnią deską ratunku w tych sądach.

Przypominam Tobie także, że notoryczne posługiwanie się faktem toczącego się postępowania lub samego faktu zgłoszenia ewentualnego przestępstwa w kategorii zastraszania i innych także jest karalne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-20 19:15:55
@antymon- ja nie zastraszam, ja napisałam iż zgłosiłam to odpowiednich organów ścigania ten fakt. Zresztą pojawi się artykuł, będziesz miał okazję się wypowiedziec. Jak to pisze @TOP- dla mnie EOT...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Eldo 2014-02-20 20:57:27
Doriska pochwal no się nam tutaj po jakich szkołach Ty jesteś,że tak na każdy temat masz tyle do powiedzenia....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filutek 2014-02-20 21:00:41
Pod warunkiem jak to będzie sąd poza rejonem działania doktora. Wbrew propagandzie sprawiedliwość ma oczy szeroko otwarte... na dobro ogólnie uznawane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-21 00:52:17
Konował jakich mało :P


@Doriska:

"haha Kinia brawo, to Ty jesteś? A ja myślałam że Cię zblokowali znowu "

Nie dziwota, przecież tu panuje cenzura jak w ChRL. Redakcja nie chce doprowadzić do sytuacji jaka panuje na Ukrainie, więc tłamsi wszelkie przejawy opozycjonizmu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-21 07:32:38
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Alexis de Tocqueville

@ Wislak tęsknisz za tym co się dzieje na Ukrainie to tam jedź opozycjonisto z Bożej Łaski.

Pani @ Dorisko nie powinno się forować wyroków przed rozstrzygnięciem Sądu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 09:03:46
@Doradco- owszem! Nie powinno! więc niech to rozstrzygnie Sąd itd... Pozdrawiam i milusiego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 09:44:00
@Eldo- po jakich szkołach jestem to moja sprawa, ale jak tak bardzo Cię to interesuje to zapraszam by obejrzeć świadectwa, a jak już napisałam pod tematem dotyczącym szpitala BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ bo to mnie bardzo interesuje!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 10:07:03
@Wiślak- racja- mało takich "konowałów"ale mam nadzieję ze poniesie surowe konsekwencje... Zresztą sama Pani z Izby Lekarskiej powiedziała że to jest "niedopuszczalne zachowanie"z jego strony... No cóż, teraz tylko czekać na proces a dyrektor niech broni swoich "owieczek w stadzie"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
antymon 2014-02-21 10:41:25
Doriska, przeczysz sama sobie...

Piszesz o 9.03 że "@Doradco- owszem! Nie powinno! więc niech to rozstrzygnie Sąd itd... Pozdrawiam i milusiego..."

a następnie wyzywasz lekarza od konowałów i innych złych,
Ty się dzisiaj jakoś czujesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 10:51:33
słuchaj @antymonku- Ty się weź do pracy! Jak pytają to odpowiadam i tyle co mam Tobie do powiedzenia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
antymon 2014-02-21 12:18:38
Doriska, gubisz się w swoim szaleństwie. Tyle komentarza. Wyżej masz dowód. Pleciesz jak potłuczona w głowę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 14:27:17
@antymonku- kto plecie to plecie a Tobie nic do tego!
Dzisiaj w prokuraturze ktoś złozył wniosek na lekarza...
Masakra co dzieje się w tym szpitalu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-21 14:36:18
@antymon- Lecz się chłopie, bo widzę, że z twą główką coś nie tak. >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
111ksiadz 2014-02-21 15:03:34
Oczywiście,jak zwykle@antymon pieprzy.Pani Dorisko co ten Chodorowski Pani zrobił,on chyba Panią pogryzł?Mimo wszystko że rozumie Panią,trochę bym spasował.Nie liczyłbym też za bardzo na innego lekarza.Lekarz o lekarzu złego słowa nie powie,poza tym wiadomo gdzie żyjemy-ten facet jest kasiasty i może chyba więcej od Pani.W najlepszym przypadku zrobią z Pani psychiczną albo się jeszcze coś Pani bardziej przyklei-powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 15:17:40
Tak, etyka lekarska mówi głośno iż o koledze nie można źle mówic... ale to do czasu! Niech powołają biegłych, sprawa trafiła do prokuratury natychmiast dzisiaj i niech działają...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 15:20:14
To ze jest kasiasty o niczym nie przesądza, a psychiczną to tylko biegli sądowi mogą ferować takie wyroki, nie ten "kr...n"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
pinkfloyd 2014-02-21 15:50:31
To już naprawdę staje się bardzo nudne-w koło jedno i to samo,wiec jeżeli ktoś jest trzeżwo myślący to napewno nie zrobi kolejnego,bezsensownego wpisu-napewno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 19:20:19
...cóż jak to koledzy z towarzystwa mówią... Kazia strasznie żona pilnuje i jeździ z nim na rozprawy... więc może nie pomóc....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 19:25:56
może się wręcz okazać, że małomiasteczkowe układziki oparte na pozycji horyzontalnej mogą nie wystarczyć... ale mała naiwna dziewczynko (tu piszę o Dorisce) masz świadectwa do wglądu i słusznie nikt nawet nie posądzał cię o dyplomy.... więc zastanów się jak teraz zobaczysz co oznacza państwo prawa, a Limanowa nie jest centrum świata i nawet Polski i tu już układziki nie wystarczą.... ale powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 19:42:54
wielce wykształcona osobo... nie masz zielonego pojęcia co to jest Kodeks Etyki Lekarskiej i o czym stanowi, to co mówisz nazywa się solidarnością zawodową, która występuje w każdej grupie zawodowej... i istotnie ma granice ale jeszcze żaden lekarz nie został za nie zorganizowanie służby osobistej i gościa z wachlarzem księżniczce, która wyrzuca lekarstwa przez okno...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 19:50:20
choć myślę, że dziś już twej odpowiedzi nie doczekam, gdyż zadziwiająco przebiega twoja aktywność godzinowa na portalu (gaśnie w nocy) czyżby odpowiedzialne dyżury?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
111ksiadz 2014-02-21 20:00:19
Może się to różnie skończyć,bo smród do ministerstwa już doszedł.Mimo wszystko kwestia czasu ale myślę że ludzie Arłukowicza mogą się wykazać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 20:17:23
@filipekkamil- inaczej śpiewałeś na prvi. Kto nie chce to niech nie czyta i będzie zdrowszy. Niech odpowiednie organy rozstrzygną czy jest winny czy nie. Co do lekarstw- nie wyrzucałam przez okno, masz bardzo złe wiadomosci...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 20:34:36
organy to coś na co możesz przeznaczyć siebie po śmierci jeśli wyrażasz takie życzenie... to o czym mówisz to organa...
Natomiast śpieszę cię poinformować, że istnieje ogromna różnica pomiędzy wolnością słowa, a anarchią i szczekaniem na oślep i gryzieniem "jak wściekły pies" ludzi wokoło. O tym i o wielu innych rzeczach zostaniesz przekonana niebawem przez jak sama napisałaś odpowiednie "organy" tyle, że nie lokalnie a o większym zasięgu i mocy działania...
Co do straszenia artykułami i prasą to również pragnę cię poinformować, że podawanie się za redaktora gazety (istnieje profesjonalna sekcja biegłych w Komendzie Głównej Policji zajmująca się analizą nagranego materiału głosowego) jak również straszenie milionem artykułów na temat osób zajmujących stanowiska zaufania publicznego jest karalne i tu temida już przygotowuje szalę wagi na ciebie.
trzeba było dopełniać obowiązków matki i wtedy nie byłoby tego teatru nienawiści, który uprawiasz... niestety zabrnęłaś za daleko i wkurzyłaś o jednego gościa za dużo... teraz czekaj "Młoda Damo" na to co przyniesie ci czas a uwierz mi nie będzie łaskawy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 20:41:02
jednocześnie wyrażam głęboka nadzieję, że wolność słowa w twoim rozumieniu zostanie ci dana w pełni i w nieograniczonym niczym zakresie w miękkim przytulnym pomieszczeniu w twoim ukochanym Krakowie na ul. Babińskiego, co będzie naprawdę lepsze dla ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 20:50:57
Twoja nadzieja, ha ha ha... daj sobie spokój a co do Kazka to nie o nim pisałam... Moze do Babińskiego nadajesz się ale właśnie Ty!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-21 20:56:39
@filipekkamil- czy Ty się dobrze czujesz? Bo z twoich wypowiedzi wynika że nie. I nie strasz Doriski, ona zrobiła to co zrobić powinna.Zajmij się swoim ojcem, bo jak jej pisałeś podobno Chodorowski bardzo zawinił, a ona ma z tego co wiem Tw wiadomości na pw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 20:58:29
stare arabskie przysłowie mówi.... psy szczekają, a karawana idzie dalej... i na tym zakończę dyskusję z towarzystwem wzajemnej adoracji dobrej i stosunkowo owocnej nocy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-21 21:09:41
Pani @ Dorisko Pani wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność Pana Doktora Chodorowskiego.

Ten Pan ma tak jak Pani Rodzinę, która to czyta i ma takie samo prawo do ochrony swojego dobrego imienia jak Pani.

Proszę składać sprawę do Sądu aczkolwiek do jego rozstrzygnięcia proszę nie wydawać wyroku i nie wymierzać kary.

Uprzejmie o to proszę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-21 21:10:44
Dobrze ze kończysz te beznadziejną kontrowersje, ale Twe wpisy bardzo mi sie przydadzą. Dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 21:23:08
poza tym śpieszę poinformować, że mój ojciec nie żyje, zmarł w Stanach Zjednoczonych, nigdy nie był ani w Limanowej ani w Szczyrzycu. Nigdy nie doznałem żadnej krzywdy od doktora Chodorowskiego, ani od żadnego lekarza z Limanowej.

Statystyki działalności szpitala w Limanowej mówią same za siebie, osiągnięcia również.

Co do faktu, że ludzie umierają w szpitalu to dla mnie jest oczywiste bo przybywają tam ludzie chorzy i często w beznadziejnym stanie i nielicznych nie udaje się uratować (i są to promile w ilości pacjentów) - więc umierają (tak jak każdego z nas to kiedyś czeka) ale skoro w Limanowej jest jeden szpital to znaczy, że ci wszyscy ludzie powinni udawać się po pomoc do sklepu spożywczego i tam umierać i wtedy spożywczy "Żabka" zostanie okrzyknięty umieralnią...

Trochę logiki zamiast szczekania. Sam pochodzę z Krakowa, tam się urodziłem i mieszkałem ponad 30 lat. Znam osobiście prof. Dziadkowiaka i prof. Sadowskiego, zaś moja matka współtworzyła pierwszy w Polsce tomograf komputerowy produkcji polskiej... więc coś na temat twojego ukochanego Krakowa wiem.

Wiem też, że kompetencje i wiedza wielu lekarzy ze szpitala w Limanowej nie budzą zastrzeżeń, co potwierdzają liczne osiągnięcia szpitala.

Bycie rozwrzeszczaną księżniczką nie uprawnia do wyjątkowego traktowania... trochę pokory i spojrzenia w samą siebie by się wam przydało Dorisko i Tusce.

Jednak ten apel pozostanie bez odpowiedzi lub będzie ona kolejnym prześmiewczym jazgotem. Wy nie umiecie rzeczowo dyskutować, wy chcecie sensacji, a ponieważ same niewiele znaczycie i niewiele macie do powiedzenia w realnym świecie to chowając się za klawiaturą i ekranem usiłujecie leczyć swoje kompleksy i nieudane życie.

Poza tym !!!! osobo ze świadectwami - nie kontrowersje kończę, a konwersacje - ale są różnego stopnia szkoły, które dają świadectwa.

Gotów jestem stawić się na każde wezwanie sądu i z radością będę zeznawał jako świadek i choć nie jestem lekarzem, ani nie jestem pracownikiem szpitala w Limanowej zaręczam, że nie obawiam się w żaden sposób tego co napisałem (było to świadome działanie jako prowokacja udzielających się na forum).

W przeciwieństwie do wielu autorytetów wypowiadających się na forum nie muszę czekać na powrót "swojego prawnika"...

pozdrawiam i życzę siły w znoszeniu konsekwencji głupoty i jadu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 21:30:49
POZA TYM !!!

TO WY NA TYM FORUM WRAZ Z ADMINEM (który puszcza te posty) zabiliście więcej ludzi pośrednio niż lekarze w Limanowej BO TO WY POWODUJECIE, ŻE LUDZIE STARSI BOJĄ SIĘ PRZYJŚĆ PO POMOC BO "TU LUDZIE UMIERAJĄ" I WTEDY KIEDY ZESPÓŁ WYJAZDOWY ICH JUŻ PRZYWIEZIE CZĘSTO JEST JUŻ ZA PÓŹNO...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-21 21:38:14
@ filipekkamil nie przesadzasz ?.

Trochę i Ty narozrabiałeś wypuszczając Panią @ Doriskę na priv.
Które z Was bez winy niech pierwsze rzuci kamień.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-21 21:46:32
Doradco. To co pisze od dłuższego czasu Pani Doriska jest realnym naruszeniem prawa. Wreszcie ktoś napisał prawdę o tej Pani. Jestem zdania, że czas przestać traktować Ją poważnie dla Jej własnego dobra. Niech tą osobą zajmuje się lekarz specjalista. Każdy dalszy wpis tylko absorbuje Jej objawy chorobowe. Przepraszam ale ktoś musi to powiedzieć głośno!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-21 21:55:08
Pani Doroto tylko tajemnica zawodowa ogranicza mnie przed tym aby napisać o Pani poczynaniach i zachowaniach w czasie hospitalizacji. Dlatego jeszcze raz poproszę wszelkie osoby tutaj piszące o ograniczenie polemiki z Panią Dorotą dla Jej własnego dobra oraz Jej rodziny. Apeluje o zdrowy rozsądek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 21:58:29
istotnie podpuściłem biedną ciemiężoną Doriskę, która od prawie 3 lat atakuje szpital i lekarzy z Limanowej WYSYŁAJĄC NA WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ prowokacyjną wiadomość i UZYSKAŁEM ZACHĘTĘ ŻEBYM PISAŁ NA CHODOROWSKIEGO NA FORUM i nie mam się czego obawiać...

OTÓŻ JA NIE MAM SIĘ CZEGO OBAWIAĆ... natomiast posiadam dowód do podżegania do obrażania lek. Chodorowskiego.

Jednocześnie informuje cie Dorisko, że skoro udostępniłaś moją prywatną korespondencję z tobą na forum do czego cie nie upoważniłem wykorzystam to w sposób odpowiedni aby pokazać ci różnicę pomiędzy wypowiedziami na forum i wiadomości prywatnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-21 22:00:47
Moim zdaniem przesadzacie i to zdrowo jedni, że podpuszczają drudzy, że dają się wciągać w te nieczyste gierki.

Proponuję żeby wszyscy zaczęli myśleć, bo myślenie nie boli.

Dobrej Nocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-21 22:02:11
filipekkamil, proszę o zauważenie czynnika chorobowego w w/w przypadku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-21 22:06:55
@ adamsky teraz ja apeluję o zdrowy rozsądek bo moim zdaniem Tobie też zaczyna go brakować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-21 22:15:30
Niniejszym świadom odpowiedzialności karnej oświadczam, że istotnie celem prowokacji napisałem do użytkownika DORISKA wiadomość umieszczoną powyżej w formie jednak zapobiegającej jej rozpowszechnianiu szerszemu gremium jak WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ.

Otrzymałem w odpowiedzi zachętę do umieszczenia szkalujących dobre imię lek. Chodorowskiego na ogólnodostępnym forum z adnotacją iż nie mam się czego obawiać.

Oświadczam, że nie wyraziłem zgody na publikacje na forum mojej prywatnej korespondencji i jako naruszenie moich dóbr osobistych będę domagał się w stosunku do użytkownika DORISKA i również w stosunku do portalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
bearchen 2014-02-21 23:10:58
Co sie tutaj wlasciwie dzieje?
To juz nie jest dyskusja.
Potrzebna skuteczna interwencja.

Dobrej nocy wszystkim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
namoR 2014-02-21 23:46:01
Pytanie do Redakcji Portalu.

Dlaczego temat ten nie zostal usuniety od samego poczatku lub dlaczego posty nie sa tutaj modyfikowane?

Przeciez ewidentnie widzimy tutaj naruszenie dobrego imienia osob trzecich.

Zauwazylem w przeszlosci, iz takie "usuwania" byly czynione i nadal sa praktykowane przez Moderatorow poprzez np. modyfikowanie lub kasowanie postow lub calych tematow.

Co zadzialalo w tym przypadku, ze ten temat zostal "nienaruszony"?

Odpowiedz typu: "...portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej (...) za Twoje teksty...",
dla mnie osobiscie, jest zbyt prosta.

Czyzby w ocenie Redakcji Portalu takie dyskusje i tematy odpowiadaly charakterowi i linii redakcyjnej , o czym mowi nam uzytkownikom regulamin tego Portalu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
ABS0LLUT 2014-02-22 03:12:04

@namoR: Zdefiniuj pojęcie *modyfikowanie*.

Ps. Oczywiście w kontekście tego tematu, bo ogólną definicję raczej wszyscy znają.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-22 10:39:36
namoR- sprawa trafiła do właściwych organów więc to żadna tajemnica! Jak już napisałam- pisać o szpitalu będębo tragedia tragedią pogania... W tym temacie dam sobie siana ale śmiać mi się chce iż wyrzucałam leki przez okno... Jasne wyrzucałam leki przez okno... jasne, robiłam to przy lekarzu lub wielmożnej pielęgniarce :D paranoja!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-22 11:19:24 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-22 12:47:08
@filipekkamil- to bedziesz tłumaczył sie w sądzie z maila na profilu Doriski...
@ADAMSKY- zapczeczas sam sobie- tu tajemnica lekarska a tu ma leczyć sie u specjalisty, bo nie umieliście postawić diagnozy a pan Chodoroski Doriskę traktował bardzo źle, sama jestem świadkiem i wiem co się tam działo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-22 15:59:07
Tuska. Tak, specjalistów na Babińskim. Już rozumiemy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-22 17:16:54
@adamsky- specjalistów na Babińskim to może Ty sam potrzebujesz, bo Dorisce na razie takowej pomocy nie potrzeba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
namoR 2014-02-22 17:44:34
@ABS0LLUT
Jesli Ty, jako jeden z Moderatorow tego Portalu, pytasz mnie o zdefiniowanie pojecia "modyfikowanie" w kontekscie tego tematu, o ktorym to pojeciu wyraznie wspomina punkt trzeci regulaminu, to ja gratuluje Tobie dobrego poczucia humoru...

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-22 17:44:43
haha @adamsky- ja sama przed sądem poproszę o dopuszczenie dowodu i przesłuchanie mnie przez biegłych... Nie wiem czy akurat to będą specjaliści z Babińskiego... W końcu oni także muszą pracować! Dobrze że to napisałeś bo w 4 oczy na sali sądowej Cię zobacze, ciekawe co to za tym mieści się pod tym nickiem :) Do zobaczenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
namoR 2014-02-22 17:55:29
@Doriska
Prosilem Cie przedwczoraj o cos na pierwszej stronie tego forum, niestety nie wysluchalas mojej prosby i od tego czasu zdazylas juz napisac kolejnych kilkanascie komentarzy.

Jezeli uwazasz, ze wolnosc slowa polega na publicznym ferowaniu wyrokow, a pisanie jak najwiekszej ilosci komentarzy o innych, wymieniajac nazwisko osoby zaufania publicznego, z ktorymi masz problem i uwazasz, ze ten ktos popelnil "karygodny blad", powodujac trwaly uszczerbek na Twoim zdrowiu, jesli uwazasz, ze jest to najlepsza droga do sprawiedliwosci i wyjasnienia tego problemu, to prosze bardzo, nikt nie moze Tobie tego zabronic...jedynie Portal mogl cos w tym temacie zrobic, ale najwyrazniej Redakcja i Moderatorzy nie widza potrzeby i nic takiego, co mogloby sie nadawac do modyfikacji lub usuniecia na tym forum, poniewaz to przeciez Ty odpowiadasz za to, co piszesz...

Zadalem wyzej pytanie Redakcji, dlaczego w tym akurat temacie nikt nie reaguje, poprzez usuwanie i "uniewidacznianie" chociaz niektorych wyrazow lub postow, niestety nie doczekalem sie odpowiedzi.

PS.
Zauwaz, ze przy kazdej tragedii, nie tylko w szpitalu limanowskim, opisywanych przez media, a dotyczacych niespodziewanej smierci, co jest wielka i nie do opisania, zrozumienia i wyobrazenia przez nas czytelnikow tragedia dla wielu osob, rodziny i najblizszych, nikt nie wymienia nazwisk lekarzy, nikt nie feruje wyrokow. Sprawa jest oddawana do Prokuratury, ktora wszczyna postepowanie o narazenie na utrate zycia i spowodowania nieumyslnego zgonu. Natomiast o przyczynach, osobach, odpowiedzialnych lekarzach i wyrokach wszyscy sa informowani wieloma publikacjami po zakonczeniu danej sprawy. Tak jest wszedzie, na calym swiecie. Mi tylko o to sie "rozchodzi". Nic wiecej.

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-22 18:09:28
cóż...
pozostaje mi mieć nadzieję, Dorisko, że masz lepsze chody i znajomość prawa niż główny aktor dwu artykułów, do których zamieszczam linki.... POWODZENIA !!!!

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/186553,Ziobro-przeprosil-kardiochirurga-w-telewizji

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/189601,Ziobro-musi-przeprosic

zejdź dziewczynko na ziemie... albo ziemia spadnie na ciebie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-22 18:16:48
on ma chyba tytuł doktora ale z zakresu sekcji zwłok;0
POTWIERDZAM ,ŻE NIE UMIE ROZPOZNAC I ZDIAGNOZOWAĆ WIELU SCHORZEŃ..nie potrafił u mojej sąsiadki rozpoznać częstoskurczu serca podczas gdy inni lekarze bez tego wielkiego tytułu doktora od razu to zrobili.czy to nie dziwne??gośc jest okropny..odpychający i arogancki.szkoda nerwów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-22 18:17:50
@namoR- prosiłeś mnie owszem, ale spójrz jak mnie prowokują... Niech te rzeczy rozstrzygnie właściwy Sąd który bedzie powołany a nie adamsky czy filipekkamil.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-22 18:20:13
proszę zwrócić uwagę że ziobro musi spzedać mieszkanie w Krakowie aby miec pieniadze aby wypełnić wyrok sądu radzę także portalowi limanowskiemu zacząć oszczędzać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-22 18:39:58
@FILIPKAMIL- HAHA oby nie otrzymali wniosku o zapłatę jak pies pogryzł moją córkę... to będą jaja dopiero, oczy im na wierzch wyjdą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
bearchen 2014-02-22 19:19:56
Sady sa od rozstrzygania sporow, nie forumowicze.
Zatem zaprzestancie juz tej prowokacji i dajcie sobie spokoj.
Milego weekendu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-23 13:15:16
Bardzo dobrze, niech Sąd rozstrzygnie ten spór, mam nadzieję że @Doriska wygra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-23 15:01:35
Nadzieja umiera ostatnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Tuska22 2014-02-23 17:10:48
Owszem @Doradco. Sam chyba widzisz co dzieje sie w tym szpitalu " Miłosierdzia Bożego" cóż za tytuł on nosi, to hańba Bogu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
malaAnia07 2014-02-24 08:29:59
nie macie innych problemów prócz siedzenia i plotkowania skoro Sąd ma się tym zająć to po co tu jeszcze o tym piszecie i szpital z błotem mieszacie w tym szpitalu są jeszcze inne oddziały godne pochwały... miłego dnia :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 08:36:34
małaAnia - a jakie toż są oddziały godne pochwały??? Bo niestety tragedia tragedią pogania...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
pinkfloyd 2014-02-24 13:20:02
Doriska-czy nie prościej dla Ciebie było by kupić jakąś kłódkę i zamknąc ten cały" szpital wraz z lekarzami"-skoro Ci tak weszli za skórę-miała byś ich wszystkich" pod kluczem",a tutaj byłby wtedy naprawdę święty spokój,bo w kółko jedno i to samo piszesz i jest to już naprawdę nudne!
Mam nadzieję,że nie tylko ja tak uważam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 13:30:10
@pinkfloyd- po te jest ten temat by sie wypowiadać! A co do kłódki- owszem zrobiłabym to z miłą chęcią :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
pinkfloyd 2014-02-24 13:37:58
Doriska-nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji z Twojej strony-kurcze/Ty musisz cały czas patrzeć w ekran-wspołczuje Ci,bo to może,ale nie musi być pierwszy jakiś "dzwonek"-pozdrawiam i troszkę się zaczynam martwić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 13:40:16
haha nie patrze cały czas w ekran, a o tym człowieku wypowiedzą się inni kardiolodzy, ciekawe jak będzie "śpiewał".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 13:49:19
Chodorowski przeszedł na 3 plan... wszak to nieprzyzwoicie... on musi być pierwszy... "cudowny lekarz pracujący w szpitalu imienia Miłośierdzia Bożego"... Kpina i dramat!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-24 13:51:52
Jak ktoś nie dba o zdrowie, a później myśli że w szpitalu go poreperują jak samochód w warsztacie, to taki jest efekt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 14:16:49
Ja dbałam o zdrowie wiec nie pij do mnie...
Co do Chodorowskiego- mam maile jakim jest" wspaniałym "lekarzem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-24 15:43:08
Właśnie "dbałaś" a ja dbam cały czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 19:16:14
Dbałam, dbałam, a to co się wydarzyło to nie moja wina.... Mam arytmię 40 i zdarza sie iż tracę niestety przytomnosć...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-24 19:40:42
Będąc u Dyrektora spotkałam pseudo "lekarza" Chodorowskiego... Powiedział mi iż tak z nim nie wygram i zaczął się głupio śmiać jak to on potrafi... Zobaczymy panie Chodorowski, na tytuł lekarza pan sobie nie zasłuzył jak dla mnie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doradca 2014-02-24 19:42:51
Co to jest arytmia 40 ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-24 19:53:50
Czy ten lekarz jest psychiatrą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-25 14:46:49
Ten lekarz jest kardiologiem i u takowego się leczę! Spokojnie, odpoczniecie ode mnie, oczywiście wybieram się do szpitala- nie do tej limanowskiej umieralni!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-25 16:04:04
Pani Dori. Życzymy dużo zdrowia i polecam spędzić w szpitalu dłuższy czas. Musi Pani odpocząć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-25 17:42:17
@adamsky- nie życz nikomu co Tobie nie miłe... Równie dobrze moze Ciebie to spotkać... Do zobaczenia za jakiś czas...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-02-25 20:08:51
@adamsky-" jeszcze jedno- nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku, dziadek się śmiał i to samo miał" https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-25 20:33:02
Do którego szpitala, JP2 ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
adamsky 2014-02-26 07:29:20
Odwiedziny u Dori tylko w Babynsky Hospital :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-26 08:20:47
czyli WiochaLimanowa.in odpocznie od tej chorej Doriski
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
misiek196 2014-02-26 10:33:46
@Doriska, a może odpowiesz na pytanie @Doradcy, bo mnie też to interesuje co to jest arytmia 40, poszukałem w google i nic takiego nie znalazłem, więc jak się orientujesz w tym temacie to może wyjaśnisz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
malaAnia07 2014-02-26 11:08:31 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
malaAnia07 2014-02-26 11:14:38
a np oddział Chirurgii Ogólnej czy Anestezjologii i Intensywnej Terapii pielegniarki są tam bardzo miłe i lekarze też bardzo pomocni także nie cały szpital taki bardzo zły jak to napisałaś...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
filipekkamil 2014-02-26 12:29:12
pragnę nadmienić że Dorisce nie pasowali takze lekarze z Polsko Amerykańskiego Instytutu Pediatrii w Prokocimiu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
misiek196 2014-02-26 13:10:08
@malaAnia07 dzięki za link, ale mniej więcej wiem co to jest arytmia, ale Twój link przeczytałem i nie znalazłem tam wyjaśnienia pojęcia użytego przez @Doriska, czyli jakaś arytmia 40, więc albo jest to jakaś tak bardzo rzadka przypadłość, albo jakiś wymysł, dlatego poprosiłem o wyjaśnienie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-02-26 14:04:54
Czy może to jest brak seksu po czterdziestce?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
antymon 2014-02-26 15:13:07
@filipekkamil, lista niepasujących Dorisce może być jeszcze dłłłuuuuuugggaaaaaaaa...

Te TYPY tak mają ;)

Dobra, dość gadania o nieobecnych, przynajmniej my zachowajmy się kulturalnie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-01 09:28:47
Do wszystkich tu szczekających, niech Sąd wyjaśni cały ten spór, a pozytywne komentarze piszą pracownicy, no jak by mogli, przecież mieliby grzech :) Z tego co wiem temat jest o Chodorowskim więc jak coś macie to się wypowiadajcie a jak nie to zamilczcie...obrończy ucicisnionych!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-01 09:43:18
Panie @Doradco- IV o to taka prawidłowa nazwa i coś po łacinie... nie doczytam... wiem iż jest to ciężka postać arytmii... a do KRK jadę w przyszłym tygodniu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-01 09:50:20
małaAnia- o tych oddziałach nie pisałam bo nie lezałam tam, jedynie na intensywnej w Niemczech... Ale opieka tutaj cudna! Do końca nie przewieźli pacjenta 38-letniego i się mu zmarło niestety... Niech mu ziemia lekką będzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-01 09:52:40
@adamsky- babynski tylko dla takich przypadków jaki sam jesteś...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-03-01 10:45:40
Czy Ciebie ktoś jeszcze kocha?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-01 17:30:27
To pytanie zbyt osobiste jest i dotyczy Chodorowskiego... Kocha, kocha np. córka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-03-01 17:40:48
Chodzi mi o faceta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
kinia434 2014-03-01 20:27:34
@sweetfocia..a powiedz mi czy bez miłości faceta nie można żyć i być szczęśliwą w życiu? może dajże już spokój tymi czepliwymi postami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-03-01 22:47:39
Chyba że ktoś jest o innej orientacji?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
kinia434 2014-03-02 08:08:35
nie trzeba być innej orientacji seksualnej żeby tak było,jeżeli jesteś płci męskiej to wiedz że nie zawsze kobiecie jest facet potrzebny do szczęścia, choć jest przydatny np do zmiany koła w samochodzie:),a jeżeli jesteś żeńskiej to bardzo się dziwuję że masz takie spojrzenie na świat..facet to nie powietrze lub wątroba że bez tego nie da się żyć i być nie szczęsliwą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-03-02 12:04:28
Trzeba mieć assistance i do zmiany koła wzywać pomoc drogową.
Gumiarze często dokręcają koła tak mocno, że kluczem z fabrycznego zestawu nie można go odkręcić.
Ponadto koła lubią przyrastać do piasty.
Więc żeby bawić się w dżentelmena i wymieniać koło, trzeba mieć solidny klucz, odpowiedni młot i pomysł jak sobie z tym poradzić, podnośnik też się przyda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
konto usunięte 2014-03-02 12:11:43
Pamiętam taką Dankę, która przyjeżdżała z Krakowa do Jurkowa do Kazka aby jej zrobił dobrze.
Wejdź sobie na te różne portale randkowe i przekonaj się ile jest kobiet chętnych na seks.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-02 12:28:35
@sweetfocia- twoja głupota aż naprawdę boli, a temat jak już powiedziałam jest o Chodorowskim, ktoś zapytał a ja odpowiedziałam... Toczy się postępowanie i daj biegłym pracowac, chyba ze posiedzisz z nim w dyżurce i łapówki za łapówkami pójdą... może się z Tobą podzieli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
pinkfloyd 2014-03-02 14:17:37
Postępowanie to się chyba toczy ,ale na tym forum-a głównym oskarżycielem jest...-wiadomo kto,więc...powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-02 14:20:26
Przejdz do prokuratury, sam/a sie dowiesz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lekarz Chodorowski
Doriska 2014-03-02 14:46:28
@filipekkamil- co do prokocimia- lezała tam córka i zdanie o chirurgach mam dobre, więc odczep się "hieno"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in