1994

Tematy archiwalne

Kwiaciarnia

W której kwiaciarni w Limanowej kupię najładniejsze z świeżych kwiatów i nie drogie wiązanki, lub śliczne bukiety?
RE: Kwiaciarnia
w alei róż koło sądu
Tylko aleja róz takich kwiatów nie kupisz nigdzie w Limanowej
zgadzam się tylko aleje i wiązanki Pani Magdy
Potwierdzam opinie wyżej:) Panie to profesjonalisty, a bukietów takich jak robią to podejrzewam, że w całym powiecie się nie znajdzie. Kupuję tam kwiaty na wszelkie uroczystości rodzinne i wszyscy są zachwyceni polotem i dopracowaniem bukietów z Alei Róż. Zapisałam się tam na kupno bukietu ślubnego, strojenia samochodu i kościoła na ślub, bo naprawdę Dzieła, które wychodzą z rąk tych Pań zauroczyły mnie, a jestem typem wybrednym i byle czego nie chce... :P
Mogę również to potwierdzić - jestem stałą klientką Alei Róż i za każdym razem jestem oczarowana ich wiązankami, kompozycjami - są rewelacyjna a ceny bardzo przystępne!!!
w którym to dokładnie miejscu/?
Ul. Marka, za sądem w kierunku ZUS- u
polecam kwiaciarnie u Pani Joli przy wjezdzie na krotka bardzo niedrogo i ładnie robi bukiety
Pani Jola nieeeeeeee nie polecam
ja również polecam Aleje Róż!!!
To wygląda na reklamę. Dobra bo przed Walentynkami. Jutro wszyscy pójdą po kwiaty do Aleji Róż
Nie wiem czy ktoś to zrobił dla reklamy , ale faktycznie bukiety z kwiaciarni za sądem są piękne :)
Też polecam Aleję Róż :)
Jak coś jest wartego polecenia to czemu by tego nie zareklamować innym :) Wiadomo, że marketing szeptany działa najlepiej i obawiam się, że Aleja Róż została wyczyszczona dzisiaj z kwiatów doszczętnie:)
Ja tam kupiłem kwiaty i żadna mi tam rewelacja
a mi się podoba w IMIE na Krakowskiej
Ima i Aleja Róż.
Kwiaciarnia Nowy Sącz http://muza-ns.pl -- > POLECAM !
Aleja Róż porażka zamówiliśmy bukiet ślubny kwiaty nie świeże wyglądał jak po tygodniu szefowa bezczelna sprawa trafi do sądu . Uważajcie na tą kwiaciarnie!!!!!
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in