10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Kursy przedmałżeńskie.

tutejsza123 2015-10-12 12:24:30
Witam,
Być może komuś ten temat może wydać się beznadziejny, bez sensu itp. Niestety nie orientuję się w ogóle w tym temacie a niedługo będzie mnie to dotyczyć więc chcę zaciągnąć wiedzy od Was, ludzi z wiedzą i doświadczeniem.
Więc chciałabym zapytać jak wyglądają kursy przedmałżeńskie w Limanowej ? Ile dni trwają, po ile godzin, kiedy są organizowane, ile kosztują i jak taki kurs w ogóle wygląda ? Czy jeśli jedno z narzeczonych posiada już taki kurs to czy musi go powtarzać i uczęszczać razem ze swoim przyszłym małżonkiem na te nauki ?
Bardzo dziękuję za wszelkie informacje! :)
Pozdrawiam :) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
gosiaa265 2015-10-12 15:12:36
Polecam jechać do gródka zrobić kursy :) 3 dni trwają i w tym masz jeszcze dni skupienia. Ostatnio byłam z narzeczonym, było świetnie, prowadził bardzo sympatyczny ksiądz, były 2 rodziny z dziećmi, opowiadały jak to u nich życie wygląda, są przerwy miedzy czasie na kawę, śniadanie,obiad, kolację. Kurs kosztuje 175 zł od pary, pokoje są 2-osobowe ale wiadomo śpi się osobno ;) Jak byś coś chciała więcej wiedzieć to napisz. Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
tutejsza123 2015-10-12 20:13:43
Słyszałam właśnie coś o Gródku. Czyli jednak narzeczony musi zrobić ten kurs jeszcze raz ze mną ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
gosiaa265 2015-10-13 09:11:32
Tak, tam tylko w parach można:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
Frann 2015-10-13 11:00:36
Jedźcie do Gródka nad Dunajcem bo naprawdę warto. Jeśli na serio podejdziecie do tematu to dużo dowiecie się sami o sobie a to jest ważne by po ślubie nie być rozczarowanym. Wykłady są tak prowadzone, że w żaden sposób nie można się nudzić a przy okazji spędzicie miło weekend. Wejdź sobie na stronę Arki bo tam masz dokładny opis jak to wygląda. Oboje z mężem byliśmy tam sporo lat temu, ale miło wspominamy tamten czas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
wikijuda 2015-10-13 12:01:15
A co chcesz wziąć ślub sama ze sobą? :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
chrusniaczek 2015-10-13 12:45:45
Tutejsza wysłałam Ci prywatną wiadomość
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kursy przedmałżeńskie.
tutejsza123 2015-10-13 16:34:31
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi i rady. Ten Gródek wydaje się kuszący :) Będę musiała porozmawiać z narzeczonym i wspólnie się zastanowić nad tym.
Pozdrawiam. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in