Czwartek, 09 lutego
Eryka, Cyryl, Apolonia, Marian, Rajmund, Bernard
4250

Porady

kurs przedmałżeński okolice limanowej

witam .orientuje sie ktos czy w parafiach z okolicy limanowej jak i w samej limanowej beda jakies kursy w najblizszym czasie?? prosze o info
RE: kurs przedmałżeński okolice limanowej
Dobre pytanie, ja też szukam informacji o kursach w najbliższym czasie, najlepiej w samej Limanowej, bo z tego co się orientuje, to w tymbarku niedawno były
w Łososinie Górnej teraz trwają ;)
A jak to wkońcu jest, trzeba mieć zrobione w swojej parafii, czy można gdziekolwiek?
kursy w parafiach trwaja kilka tygodni zazwyczaj. Z tego co wiem to w wieliczce np sa chyba 2-dniowe połączone z naukami przedmałżeńskimi (jak komus potrzebne na już). W okolicy niepołomic czy w niepołomicach są takie jednodniowe. Ale tylko pary, zresztą w Wieliczce chyba też.
w Łososinie Górnej kursy sie juz kończą. Dzis jest ostatnie spotkanie. W przyszłym roku będa, jesli sie komus nie spieszy to w maju sie zaczynaja i koncza pod koniec roku szkolnego.
w lwa o 15 w niedziele przez 3 niedziele. mówią o zakładaniu rodzin i jak to byc szczęsliwym ale zapominaja wspomnieć o dzieciorobach z parafii
W limanowej sa ale dopiro w grudniu.przyjamniej tak bylo jak ja chodzilam a w Sowlinach sa w czasie wielkiego postu.Ale za to w Grodku nad Dunajcem sa takie 3 dniowe rekolekcje razem z naukami i to kosztuje chyba jakies 300 zl.
a do czego wam ten kurs?
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in