7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

Kurier Limanowa kilka pytań

lili2 2012-12-13 10:20:26
Mam pytanie odnośnie kuriera w L-wej podobno jest gdzieś koło ul.Targowej i teraz mam pytanie dajmy na to mam spakowaną paczkę i co zawożę ją do nich ,oni robią wycenę ,wypełniają jakieś tam druki odbiorca itd. i płacę od ręki czy jak to działa bo jestem ciemna w tej sprawie niestety a muszę wysłać paczkę. Jeśli ktoś korzysta to będę wdzięczna za pomoc. A i jak szybko docierały Wasze przesyłki wysyłane przez tego kuriera.Pozdrawiam i z góry dziękuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
princesa 2012-12-13 10:32:47
Ja korzystam i jestem zadowolona paczka na drugi dzień zawsze dochodziła. Zawozisz paczkę podajesz adres swój i odbiorcy, płacisz, otrzymujesz potwierdzenie i tyle:)
Punkt znajduje się naprzeciwko banku PKO, są szyldy wiec łatwo znaleźć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
princesa 2012-12-13 10:33:24
płacisz od ręki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
lili2 2012-12-13 10:35:00
A jeszcze jedno pytanie taka do około 5kg to drogo wychodzi? i bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
princesa 2012-12-13 11:10:48
ja zazwyczaj małe wysyłam -listowe i to jakieś 18 zł. Podam ci numer zadzwoń a wszystko ci powiedzą

18 337 22 44
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
lili2 2012-12-13 11:12:01
dziękuję za odpowiedzi juz wiem wszystko>pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
smo 2012-12-13 14:21:55
wystarczy zadzwonić do kuriera DHL czy UPC czy Stolica czy jakakolwiek firma kurierska i przyjadą do domu i z domu zabiorą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
lili2 2012-12-13 15:15:10
No wiem podobno mogą przyjechać niektórzy ale wtedy trzeba pewno przelewy na konto zrobić także i tak do banku musiałabym iść;) także chyba zostaje przy tym na targowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
smo 2012-12-14 14:37:49
jakie znowu przelewy na konto?
ja dzwonie do kuriera, zabiera paczkę z domu i płacę,nie rozumiem w czym problem i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd z jakimiś bankami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
B25 2012-12-17 10:07:19
Z tymi przelewami to nie jest prawda,ale jeżeli chcecie spokojnie przeżyć święta to nie radziłbym zawiązywać się z firmą DHL.Są nieodpowiedzialni,oszukują w ustalonych kosztach przesyłki,nie odbierają paczek w ustalonym terminie itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kurier Limanowa kilka pytań
bonnnie 2014-10-30 15:52:40
ja mogę osobiście polecić firmę FastPost.pl gdzie jest kilku przewoźników. Zawsze z nim i zamawiam i nie widze nigdy żadnych problemów więc smiało mogę Państwu ich polecić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in