Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

kupno telefonu

konto usunięte 2013-11-02 16:24:32
To zależy czego oczekujesz od tego telefonu. Na rynku jest cała masa modeli, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli zależy Ci jedynie na dzwonieniu i SMS-ach to nie ma sensu bawić się w dotykowe ekrany. Obecnie Samsung i Nokia robią fajne klasyczne telefony a ceny nie są zbyt wysokie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
bearchen 2013-11-02 17:58:50
Samsung Galaxy S IV
iPhone V.
Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
konto usunięte 2013-11-03 00:37:47

witam wszystkich mam prośbę jestem na kupnie nowego telefonu dotykowego proszę o doradźcie mi jaki kupić możne ma ktoś sprawdzony model

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
konto usunięte 2013-11-04 05:37:48
Z tych dwóch wymienionych to zdecydowanie Galaxy. iPhone jest mocno przereklamowany i do tego cholernie drogi a konkurenci oferują więcej. No chyba, że ktoś lubi zabawki z ugryzionym jabłuszkiem. Wtedy może zmitrężyć w ten sposób swoje oszczędności :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
konto usunięte 2013-11-04 09:52:16
dzięki za podpowiedz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
bearchen 2013-11-04 10:15:24
Przereklamowany czy nie, jest jednym z najbardziej wytrzymalych tel. Ma wiele funkcji, latwy w obsludze. Nie musi byc V moze byc IV.

Galaxy jest rowniez bardzo fajny, ze wzgeldu na duzy wyswietlacz.
Moze byc tez Galaxy Advance. Zgrabniejszy a niewiele odbiega wyposazeniem od IV. Jest rowniez tanczy.
Ponoc Sony Xperia tez godny polecenia.
Natomiast nie polecam BB touch.
Jest wiele innych rowniez dotykowych.
Zalezy jaki budzet na to chcesz przeznaczyc.
Udanego zakupu zycze.

A swoja droga nie ma ktos na zbyciu iPhonaV?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
konto usunięte 2013-11-04 11:30:29
Do jakiej kwoty...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
damianm 2013-11-07 14:44:12
samsung galaxy core. Bardzo fajny telefon w wmiare przystępnej cenie. Sam mam taki i jestem bardzo zadowolony
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
nancy 2013-11-07 15:11:33
a ja potrzebuje telefonu na dwie karty sim z mega mocną baterią!!! Telefon ma byc tylko do rozmów i pisania smsów. Nie musi to być dotykowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
liliput 2013-11-07 18:17:50
nancy
jak szukasz telefonu z mocna baterią i dualsimem a do tego z niezłym aparatem to polecam:
http://allegro.pl/pentagram-monster-p430-1-4-3-dualsim-8mpx-gps-i3691028839.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
Tomasz14 2013-11-13 19:15:38
Osobiscie Polecam HTC Desire Z , kupiłem go tydzień temu i jestem bardzo zadowolony ! Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
konto usunięte 2013-11-17 04:29:28
@nancy:

Ze znanych mi modeli, obsługę 2-óch kart SIM mają Sony Xperia M i Samsung Galaxy S Duos. Możesz poczytać sobie na ich temat.


@bearchen:

No właśnie z tą wytrzymałością iPhonów różnie bywało. Słyszałem, że starsze modele lubiły się psuć.
Mnie bardziej przeszkadza ich system operacyjny. Na Androida jest znacznie więcej aplikacji niż na iOS-a i też nie za wszystko trzeba bulić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
Dunior 2013-11-17 09:17:00
nancy: nokia x1 dual sim - bateria trzyma przeciętnie 7 dni, a przy naprawdę dużej ilości rozmów spadła mi do 4 dni, żaden smartfon tyle nie pociągnie

ta nokia ma zwykłą klawiaturę, nie ma aparatu i wifi, mała i zgrabna, kosztuje nowa bez umowy grosze

przy dual sim zwróć uwagę jak się zachowuje telefon w czasie prowadzenia rozmowy, w przypadku tej noki druga karta w trakcie prowadzenia rozmowy jest poza zasięgiem sieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kupno telefonu
mobilek2000 2013-11-17 15:20:41
Smartfon mowicie isron i szajsung... mieliscie je w ogole w dloni ze tak ,,polecacie"?? podoba wam sie prrzereklamowanie i przeplacanie ponad 2x w porownaniu z konkurencja to prosze bardzo.. iphone 5s.. genialny.. cudo.. za jedyne 3 tys zl..(z funkcjami kazdego lepiej wyposazonego z innej stajni). jesli chodzi o Samsunga wszystko by bylo ok czy cena czy mozliwosci telefonu sa bardzo atrakcyjne ale wykonanie? sam plastik, wszsytko skrzypi a po otwarciu klapki nierzadko peka weic jaki telefon? Moim zdanie ZDECYDOWANIE najlepszy (zostawiajac reszte daaaleeekoo w tyle) jest oczywiscie HTC. Zalezy od funduszy ale godne polecenia sa na pewno One X(ew. +), ONE, One S, czy starsze i mniejsze jak np. Sensation Desire itp.. (starsze ale niezaodne) O Nokiach sie nie wypowiem gdyz na ten chlam to juz mi szkoda czasu. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in