Poniedziałek, 06 kwietnia
Izolda, Ireneusz, Celestyna, Wilhelm, Ada
426

Motocykle

Kupię wal do wski 175!!!

Witam serdecznie kupię wał do wski 175 byle by nie byl do rematu poszukuje sprawnego wału tak zebym mógl zalozyć i jeżdzić gdyby ktoś mial prosze o kontakt. 514-251-767 lub pisac na forum ponizej.
pozdrawiam.
RE: Kupię wal do wski 175!!!
ja kiedyś szukałem do swojej 175 i org. korbowody na www.alle... były po 100zł a resztę pan ryś ci robi cały wał z tego co pamiętam to ok 250-300 zł tak chyba chodziły nowe org.
ps; w koniec końców i jak sie jeszcze nie zmobilizowałem zeby z swoją robić hehe powodzenia
a nawet taniej http://allegro.pl/nowy-korbowod-zmd-wsk-175-dudek-kobuz-sport-s1-i3492196390.html

nie pamiętam ile ryś od zbicia brał 20-30zł ??
Ja juz mialem nowy korbowód ale nie podchodzi do tego walu co ja mam i już mój wal byl u pana Rysia i nic z tym nie zrobi a innej korby nie ma wic chce kupic caly kompletny wal.
ciekawa sprawa, myślałem ze w wałach wsk175 nic nie modyfikowali a tu proszę może masz jakiś wyczynowy silnik wsk?
Raczej nie zwykła wsk 175 odmiana wiatr. i wal wygląda idetycznie jak inne lecz sie rózni grubością sfożnia oraz szerokością korbowodu. tak więc poszukuje dobrego walu.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in