7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Kultura w supermarkecie "IMA"

dorusia70 2010-02-16 13:06:50
Co myślicie o kulturze pracowników supermarketu IMA na ul. Krakowskiej ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
gruszka 2010-02-16 13:16:29
Jakiej kulturze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
dorusia70 2010-02-16 13:33:41
np brakuje im dzieńdobry , dziękuje , zapraszamy ... np Biedronka świeci przykladem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
cypis 2010-02-16 13:43:03
Ty się Dorusia70 chyba naprawdę nudzisz może zacznij robić na drutach to chociaż pożytek z tego będzie.Co ty sobie wyobrarzasz że jak przychodzisz na zakupy to powinni Cię po nogach całować.Ja od lat tam robie zakupy i nie mam żadnych zastrzerzeń,wręcz przeciwnie uważam że kasjerki są bardzo miłe i uprzejme. Więc może to z Twoją "kulturą" jest coś nie tak.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 13:45:20
Zdecydowana przepaść między IMA na Krakowskiej a Tarnowskiej tam zawsze jest miło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 13:54:23
co to znaczy miło? w sklepie ma być tanio
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 14:00:59
Ma być tanio ale jak mowisz pani przy kasie dzien dobry i dowidzenia a tu nic to chyba cos nie tak no nie????Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 14:05:03
dla mnie ma byc tanio, po łyk kultury chodze do teatru
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 14:05:32
Ma być tanio ale jak mowisz pani przy kasie dzien dobry i dowidzenia a tu nic to chyba cos nie tak no nie????Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 14:18:30
Ma być tanio ale jak mowisz pani przy kasie dzien dobry i dowidzenia a tu nic to chyba cos nie tak no nie????Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 14:44:35
wiecie co, troche uprzejmosci jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzilo... Jestem w USA i tu nie ma sklepu albo jakiegokolwiek miejsca, w ktorym pracownicy nie przywitali by cie usmiechem, "dzien dobry"... Jak sie podejdzie do kasy to jeszcze zapytaja czy napewno jestes zadowolona z zakupow itp... No juz nie wspominajac o tym ze mozna oddawac zakupiony towar bez zadnych wymyslow obslugi klienta, ze trzeba bylo myslec co sie kupuje, a nie oddawac... Bedac w Polsce, majac juz ten nawyk, ze kasjer, czy ogolnie obsluga sklepu, sa mnili, pomocni, to mi troche tego brakowalo... Nie wszystkie nasze sklepy sa takie, ale glosnik 24 ma racje "dzien dobry" i "dowidzenia" nikogo nic nie kosztuje, a jakos sie atmosfera zupelnie odmienia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 14:46:48
kulturalni pracownicy bedą lepiej opłacani a wiec zakupy będą droższe, poza tym raz, drugi jeszcze bym przeżył, ale za każdym razem czy Pan jest na pewno zadowolony z zakupów pewno bym zwymiotował..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
boox 2010-02-16 15:00:13
myślę że nie jest tak źle z tą imą - kto chce to sięprzyczepi o coś takiego ... Jeżeli ludziom miało by się tam coś nie podobać nie robili by tam zakupów - a jak widać klienteli w imie nie brakuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
cypis 2010-02-16 15:07:52
Do Marysia1985 Porównujesz kulturę pracowników w Stanach a w polsce to może porównaj też ich zarobki bo napewno nie są takie same.Ja rozumiem co miałaś na myśli mówiąc o miłym zachowaniu tamtejszych pracowników i napewno w takim sklepie panuje zupełnie inna atmosfera,lecz jeśli ktoś w Polsce zarabia marne grosze tak że ciężko jest przeżyć do końca miesiąca to trudno wymagać od niego żeby chodził roześmiany jak klaun.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
odessaxxx 2010-02-16 17:01:19
Najmilsza moim zdaniem jest pani na stoisku z odzieza dziecieca i zabawkami (chyba ma na imie ELA),umie doradzic ,obsluzyc,pomoz dokonac zakupu.Natomiast bardzo nieprzyjemna kasierka jest pani (nie jestem pewna co do imienia )ale hyba Celina .Omijam to stanowisko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
talentosz 2010-02-16 17:05:04
Przykład: Robiłem zakupy w IMIE na Krakowskiej. Wyłożyłem zakupy na taśmę. Gdy Pani kasjerka zaczeła mnie obsługiwać zadzwonił do niej telefon komurkowy i zaczeła rozmowę, w między czsie kasując moje zakupy, gdy już skończyła kasować rozmowa telefoniczna jeszcze trwała. Spakowałem zakupy do torby a Pani ciągnąc pewien wątek rozmowy telefonicznej wyciągnęła rękę po należność za zakupy nie mówiąc jaka to kwota, musiałem nachylić się i dojrzeć ile mam zapłcić.ŻENADA!!! Następny klient po mnie miał to samo!!!!!!!! Pozdrawiam Panią "Telefoniczną" Kasjerkę :)))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 17:55:45
ja miałem to samo: jak wyłożyłem zakupy na taśmę to zakupy przesuneły się w stronę kasjerki !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
ben33 2010-02-16 18:01:15
crusander a co w tym dziwnego gdzie niby miały się przesunąć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 18:50:05
Cypis, kulturalnym i uprzejmym mozna byc bez wzgledu na zarobki... A co powiesz o naszych "wspanialych" wysoko polozonych urzednikach? Oni zarabiaja nie malo, a ich podejscie do klienta pozostawia wiele do zyczenia... IMA ma ten "plus" ze ma nizsze ceny, wiec ludzie tam chodza i robia zakupy... Ale jesli mialbys do wyboru dwa sklepy, obok siebie, z identycznymi cenami, ale w jednym sklepie obsluga bedzie mila, pomocna, a drugim nie to do ktorego pojdziesz?! Crusader, to co, jak sie nie zarabia duzo, to nie trzeba byc kulturalnym?! Dla chcacego, nic trudnego!!! A mozna by tu jeszcze powiedziec:"klient nasz pan"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 18:52:12
trzeba być kulturalnym, ale z tych dwóch sklepów które opisujesz poszedłbym to tańszego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 19:02:21
a jak bys nie mial do wyboru tanszego?! Te same ceny, ta sama likalizacja.... To ktory wybierasz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-16 19:04:54
dokładnie te same ceny? w któryms alkohol na pewno jest tańszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
oskarczan 2010-02-16 19:11:34
Za uśmiechanie i mówienie "Dzień dobry ale Pan dziś ładnie wygląda" im nie płacą. Doczepiacie się cały czas do busiarzy i kasjerek , zaraz będą ogrodnicy , mechanicy , stolarze i kto wie co jeszcze. Jakbyście robili za takie grosze jak oni to też byście nie byli weseli zwłaszcza po kilku godzinach siedzenia przy kasie i noszenia tobołów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
oskarczan 2010-02-16 19:11:49
vgdvhfhfhsfs
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
edytaz 2010-02-16 20:33:54
A co mają ceny do kultury? Chociaż może właśnie dlatego wylądowały w takim sklepie, gdzie jak twierdzicie mało zarabiają, bo nikt inny takich chamów nie chciał przyjąć. W ima ze względu na ceny klienci będą na nie przymykać oko. Ja bym takich gburów na zbity pysk z pracy wylała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
edytaz 2010-02-16 20:34:12
A co mają ceny do kultury? Chociaż może właśnie dlatego wylądowały w takim sklepie, gdzie jak twierdzicie mało zarabiają, bo nikt inny takich chamów nie chciał przyjąć. W ima ze względu na ceny klienci będą na nie przymykać oko. Ja bym takich gburów na zbity pysk z pracy wylała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 20:34:27
crusader widze ze zrozumienie tekstu sie kłania heheh.Przecież Marysia1985 zadała Ci pyanie taki:,,Ale jesli mialbys do wyboru dwa sklepy, obok siebie, z identycznymi cenami, ale w jednym sklepie obsluga bedzie mila, pomocna, a drugim nie to do ktorego pojdziesz?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
andzia287 2010-02-16 21:01:19
Kultura jest potrzebna wszędzie, czy się jet szefem czy zwykłym pracownikiem każdego obowiązują zasady sovir- vivre. A jak się komuś praca to zawsze może ją zmienić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 21:20:56
Dzieki glosnik za poparcie... No coz, naszymi rozmowami na tym forum nie zmienimy niczego niestety... Jedynie mozemy sami starac sie byc poprostu normalnymi kulturalnymi ludzmi... Moze w koncu to przyniesie kiedys efekty... A jak to mowia, nie zawartosc portfela ale to co czlowiek swoim zachowaniem prezentuje, swiadczy o nim... Wiec Oskarczan i crusader, wasze argumanty, ze jak ktos malo zarabia to nie musi byc uprzejmy i kulturalny do mnie nie przemawia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 21:21:32
Dzieki glosnik za poparcie... No coz, naszymi rozmowami na tym forum nie zmienimy niczego niestety... Jedynie mozemy sami starac sie byc poprostu normalnymi kulturalnymi ludzmi... Moze w koncu to przyniesie kiedys efekty... A jak to mowia, nie zawartosc portfela ale to co czlowiek swoim zachowaniem prezentuje, swiadczy o nim... Wiec Oskarczan i crusader, wasze argumanty, ze jak ktos malo zarabia to nie musi byc uprzejmy i kulturalny do mnie nie przemawia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
kalejdoskop 2010-02-16 21:31:36
Ja tam lubię te Panie z mięsnego:)) i fakt, że Pani na dziecięcym jest również bardzo miła. A do wszystkich niezadowolonych polecam stoisko warzywne, bo tam jest kasa samoobsługowa:))))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Currara 2010-02-16 21:42:21
Słyszeliście może kiedyś o czymś takim jak zasada UDDD+, czyli Uśmiech, Dzień dobry, Dziękuję, Do widzenia. A plus to inicjatywa własna kasjera(np. Zapraszamy ponownie). W dużych sieciach wymagają od kasjerów takiej "udawanej kultury". Wierzcie mi, oni są dla Was tak bardzo życzliwi, bo muszą. A w IMIE zachowują się po prostu naturalnie. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 21:46:46
hahaha a to dobre - naturalna niekulturalnosc!!! Currara rozbawiles/las mnie... Chyba juz lepsza taka udawana kultura niz jej brak!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 22:46:15
Dajcie spokój pracownikom Imy. Zdarza się, że czasem ktoś jest niesympatyczny, ale to nie powód, żeby negatywnie oceniać wszystkich. Zastanówcie się nad tym jak Wy się zachowujecie w pracy, zawsze jesteście mili i uprzejmi? NIE SADZĘ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 22:50:25
Czemu nikt nie napisze o pracownikach biurowych, którzy pracują za duże wyższe pensje, niejednokrotnie bez odpowiedniego wykształcenia i przy tym nie grzeszą uprzejmością...? a czasem są wręcz chamscy i wydaje się im , że są nie wiadomo kim????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-16 22:52:48
Do edytaz : czy Ty masz choć trochę kultury jeśli piszesz takie rzeczy??? nie znasz tych ludzi, więc ich nie oceniaj. Całe szczęście, że nie jesteś ich pracodawcą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
ben33 2010-02-16 23:16:04
Dokładnie popieram, też pracuję w handlu i z natury jestem miły i uprzejmy,jednak różnie bywa.Najlepiej oceniać sprzedawców ale nikt kto nigdy nie miał takiej przyjemności nie wie że klienci także potrafią być "niesympatyczni"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
SALWADORE 2010-02-17 00:01:47
ja wpadam na zakupy na ul krakowską wszystko git robię tam zakupy od paru ładnych lat jest mały problem z wędlinami w sobotę dlaczego o godzinie 14 prawie nie ma nic a na tarnowskiej chłodnie pękają ja w sobotę pracuję wiec proszę o troszkę więcej wędlin zamawiać na sobotę apropo obsługi jestem zadowolony i nie zmienię tego marketu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-17 04:51:44
do gumis13, masz racje, nie tylko pracownicy IMY bywaja czasem nieuprzejmi... Problem ten dotyczy ogolnie branzy uslugowej... owszem, kazdy czasem moze miec gorszy dzien, moga mu czasem puscic nerwy, ale jednak, badz co badz, nie powinno sie tego, czasem bardzo wyraznie, odzwierciedlac na kontaktach z klientami, prawda?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-17 06:22:52
nie prawda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-17 11:31:30
do SALWADORE: nie pracuję w Imie, ale wiem, że ilość wędlin w sobotę po południu nie zależy od pracowników. Zamawiają tyle, na ile pozwoli im kierownictwo i szefowstwo -nie za dużo, żeby nie zostało na weekend i "nie zestarzało się" :). A co do Imy na Tarnowskiej to zwróćcie uwagę, że tam jest o wiele mniejszy ruch niż na Krakowskiej, więc towar im tak nie schodzi... No, ale to czego tam nie kupicie przez weekend (mam na myśli wędliny i mięso) zostanie Wam na poniedziałek :) Tak więc smacznego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
ppgg1 2010-02-17 13:34:24
Do Marysa1985, Dansia70 i reszty podobnie myslacych... Propnuje wizyte orlenie - krakowska... Obsluga pod krawatem, na dzien dobry prawie ze "w raczki caluja". ...moze batonika, moze napój dla pana jakis, na 1100 sposobow probuja wydrzec kase od ludzi. TOTALNA obluda.............!!! Popiera crusader-a...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
SALWADORE 2010-02-17 14:07:54
gumis13 nie prawda czasami byłem okolo 11 i t nie wiele było wędlin to co masz kupić i w czym wybrać jak prawie nic nie ma zostaje jazda na tarnowska pozdrawiam obsł IMY są spoko...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Piotr 2010-02-17 14:14:31
czepiacie sie zwykłych ludzi, pracujących po to żeby przeżyć. Zwracacie im uwagę a popatrzcie na siebie. Jestes dobrze wychowany to super możesz być dumny z siebie i podziękuj rodzicom za to. Nie, to trudno, też masz prawo do życia. A co do miłej obsługi...Idz gdziekolwiek do urzedu to też cię tak poczestują kulturą ze odniechce Ci się tam więcej przychodzić.Ręce opadają. Zwłaszcza ze siedzą tam za Twoje pieniądze i to Ty jesteś dla nich a nie oni dla Ciebie. Ale co z tym zrobisz...? wystrzelasz wszystkich? Nie zmienisz świata. Wiec myśle że takie tematy są bez sensu..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
kalejdoskop 2010-02-17 14:35:53
a ja proponuję rozpocząć nowy wątek: kultura pracowników szkół, kultura księży, kultura pań w obuwniczym, a może kultura pracowników urzędu :))) Można wymieniać bez końca, każdy znajdzie coś dla siebie. A ty Dorusia do której grupy się zaliczasz? a może kultura nudzących się w domu albo bezrobotnych. Pozdrawiam wszystkich kulturalnych i proponuję zakończyć ten głupi wątek. Po prostu bądźmy dla innych uprzejmi w miarę naszych możliwości:)))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-17 17:10:52
gumis co ty piszesz .na krakowskiej jest pol ludzi z tego co jest na tarnowskiej (wesolej ) a zauwazyliscie ze na wesolej tez jest duzo artykułów ktore sa o wiel tannsze a niby tez ima .polecam ime na wesolej .mila obsluga i klimat spoko .i taniej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
ben33 2010-02-17 17:23:47
Do Kalejdoskop - popieram Twoją opinię w 100%!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
bulka7777 2010-02-17 19:22:59
Moim zdaniech"Chcesz Byc Mile Obsłużny Badz Sam Miły":)ja stwierdzam ze jest tam bardzo miło przyjemnie i tano :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
bulka7777 2010-02-17 19:25:48
ja tez popieram KALEJDOSKOP:):):) mądre słowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
soltys242424 2010-02-17 19:56:38
hejka ja tam bardzo lubie wsumie taka jedna kasjerke ma chyba na imie Danuta jest mila i wie co dla klienta dobre pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
despero 2010-02-17 21:03:36
dobry sklep , atmosfera normalna , miło się robi zakupy , gdzie można spokojnie zaparkować ! - ludzie jak ludzie , większość normalna - bez wazeliny - chociaż na mięsnym naprawdę bywa sympatycznie / pozytyw / . Forum jest po to ,aby dyskutować oraz wymieniać opinie . Każdy temat jest dobry ! Rozmowa krzepi - uczy - toruje . Jeżeli chodzi o kasjerki - Są to osoby ,które lepiej niech pilnują kasy i rozliczenia z klientem ,niż miały by się koncentrować na notorycznym molestowaniu klienta tekstem : dzień dobry, reklamówkę za 7 groszy ,dziękuję , zapraszamy ponownie - wazelina na siłę - mdli i nie zawsze słucha się miło tych słów , bo jest ich zdecydowanie za dużo w jednym momencie ! / jak w/w /. Pozdro dla wszystkich pracujących.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
crusader 2010-02-18 08:32:00
a ja popieram wszystkich nawet tych którzy nie mają racji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Bolek2403 2010-02-18 23:11:33
niestety ale troche kultury nikomunie zaszkodzi, sam tez obsługuje ludzi i jak podejdziesz życzliwie do klijenta i z usmiechem to ci sie nic nie stanie, a zadowolony klijen to zadowolony szef i wieksz premia....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
miod 2010-02-19 09:33:49
byłem światkiem takiego zdarzenia w Imie na Krakowskiej: facet do kasjerki - bardzo ładnie to pani robi ale nie dałoby się szybciej (faktycznie sie guzdrała niepodobnie) a ona na to -Proszę pana to jest zakład pracy chronionej.... wg mnie nic dodać nic ująć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
miod 2010-02-19 09:34:35
byłem światkiem takiego zdarzenia w Imie na Krakowskiej: facet do kasjerki - bardzo ładnie to pani robi ale nie dałoby się szybciej (faktycznie sie guzdrała niepodobnie) a ona na to -Proszę pana to jest zakład pracy chronionej.... wg mnie nic dodać nic ująć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-19 10:40:01
Obsługa m Limanowej w wiekszosci sklepów jest skandaliczna jak chocby nagminne wciskanie nieświeżych produktów w sklepach spożywczych czy "mylenie" sie kasjerek na swoja korzyśc ochrona chodzaca za toba krok w krok czy cieć z wąsami w towarowym krzyczący"koszyk koszyk bierze!". No cóż kultury nie da sie nauczyć z dnia na dzień.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
fok04 2010-02-19 16:47:38
"IMAna ul.krakowskiej pracują niemiłe panie i zdazyło mi sie ze na paragonie bylo co innego wbite niz zakupiłam (zawsze teraz tylko i wyłacznie w "imie" sprawdzam paragon)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-19 18:03:24
Robię czasem zakupy w IMI-e i wcale mi nie przeszkadza to że nie mówią mi tam dzień dobry itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-02-19 20:23:35
Czego się czepiacie ludzi.Faktycznie pracują tam niepełnosprawni i należy się im szacunek a nie anonimowe nabijanie się z nich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
SALWADORE 2010-02-19 21:03:24
KONIEC-I PODZIĘKOWANIA DLA ZAŁOGI IMA Z KRAKOWSKIEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
eperizu 2010-02-19 21:30:44
Ja tam nie mam nic do obsługi tego sklepu w porównaniu z drugim sklepem na ul. tarnowskiej są bardziej uprzejmi i zaopatrzenie mają bogatsze. Mięsny na tarnowskiej może pękać nieraz w szwach od towaru ale obsługa jest nieraz bardziej zajęta sobą niż klientem i nie zawsze słyszy dokładnie o co klient prosi a o uśmiechu pomarzyć.Od dawna wole robić zakupy na krakowskiej chociaż mam tam daleko, moge poszaleć nawet przy wybieraniu długopisu czego na tarnowskiej brak i klientów w tygodniu też mają dużo mniej. Każdy ma dobry dzień i każdy ma zły dzień ale tam jaszcze nigdy kasjarka nie okazała mi złości i pretensji że nie mam drobnych a jest taki sklep w Limanowej gdzie tak się dzieje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Libian 2010-02-20 11:06:16
.....okropna jest ta starsza Pani w tym Barze na Krakowskiej w Imie.... taka blondyna... zero uśmiechu i w ogóle to z łaską podaje posiłki. Ona wygląda jakby tam za jakąś karę pracowała... Można sie poczuć jak niechciany gość...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Currara 2010-02-23 01:51:35
Marysia1985 napisała: hahaha a to dobre - naturalna niekulturalnosc!!! Currara rozbawiles/las mnie... Chyba juz lepsza taka udawana kultura niz jej brak!!! --> W którym momencie napisałam, że są "naturalnie niekulturalni"? NAPISAŁAM "ZACHOWUJĄ SIĘ NATURALNIE" Jak można zaobserwować w powyższych komentarzach większości taka naturalność (bez przymusowego dzień dobry, do widzenia, itd.) nie przeszkadza. Proszę nie czytać między wierszami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
justynka 2010-02-26 19:52:07
co do wypowiedzi o Orlenie w krakowskiej,to przepraszam ale jeśli ktoś jie wie jakie obowiązki mają tam pracownicy i jakie kontrole, to niech się nie wypowiada.Nie robi się tego po to żeby wydrzeć kasę, bo oni nie mają płacone od utargu,tylko dlatego Ze tak muszą.Nic w tym miłego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
krzys13 2010-03-24 16:40:36
JESLI JESTES MILY TO INNI TEZ BEDA. NOTORYCZNIE ROBIE ZAKUPY W IMIE I NIGDY NIE MIALA KLOPOTU Z OBSLUGA NA ZADNYM STANOWISKU. NAJMILSZA JEST PANI, O ILE SIE NIE MYLE HALINA Z MIESNEGO STANOWISKA. ZAWSZE MILA I USMIECHNIETA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-03-24 22:50:04
Nie narzekajcie na obsługę bo tam pracują ludzie na grupach inwalidzkich.A klijentowi nie wiadomo na co pracownik ma grupę bo przecież inwalidztwo jest tylko na papierze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-03-24 23:04:34
Obsługa, to ludzie na grupach inwalidzkich.A jak byłeś obsłużony to możesz ocenić sam na co pracownik tą grupę ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-03-24 23:05:06
Obsługa, to ludzie na grupach inwalidzkich.A jak byłeś obsłużony to możesz ocenić sam na co pracownik tą grupę ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-03-24 23:05:36
Obsługa, to ludzie na grupach inwalidzkich.A jak byłeś obsłużony to możesz ocenić sam na co pracownik tą grupę ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2010-03-24 23:07:17
Obsługa, to ludzie na grupach inwalidzkich.A jak byłeś obsłużony to możesz ocenić sam na co pracownik tą grupę ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Bogdan 2010-04-02 17:49:49
Ja uważam że kultura w supermarkecie IMA jest w porządku, jak jest większy ruch to wiadomo że pracownik jest bardziej zabiegany doglądaniem towaru czy wystarczy na półkach, ja wolę jeździć z żoną do supermarketu na krakowską, jak chcę aby mi ktoś udzielił pomocy to zawsze mi ktoś jej udzieli w wyborze danego towaru, spisują się raczej na medal uznania bardzo dobrej obsługi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
eperizu 2010-04-03 21:22:21
Szkoda że inni tego nie doceniają, popieram Bogdana widać że ma szerszy pogląd na świat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
borek 2010-04-16 17:51:38
A ja to nie mam nic do obsługi w supermarkecie "IMA" na krakowskiej uważam po, prostu że są oni super i tyle. Pozdrawiam całą obsługę u super markecie "IMA" na krakowskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
borek 2010-04-16 17:52:43
A ja to nie mam nic do obsługi w supermarkecie "IMA" na krakowskiej uważam po, prostu, że są oni super i tyle. Pozdrawiam całą obsługę u super markecie "IMA" na krakowskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
alexx 2011-06-27 23:53:46
czasem klient po pracy wchodzi na zakupy do imy /jest zły bo w pracy szaleństwo/i zaczyna się wozić po pracownikach,a myślicie że pracownik nie ma czasem gorszego dnia,albo biometr jest nie korzystny/a może pracownik miał w tym dniu kilka palet towaru który musiał wywieść na sklep,żeby klienci mieli co spółek sobie kupić,czy ktoś o czymś takim pomyślał.A co do urzędników /w starostwie czy w gminie to szkoda cokolwiek mówić,bo przerwa na kawę i ploteczki,bo przerwa śniadaniowa,bo pilna rozmowa telefoniczna/prywatna/a klient niech czeka.Tak więc nie czepiajcie się obsługi IMY.Pozdrawiam i życzę każdemu miesiąca pracy w podobnych warunkach,albo w Imię. Pozdrawiam.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Karol3 2011-06-28 11:58:52
Nie bywam w Imie na Krakowskiej więc nie wiem, ale znam troszkę Imę na Tarnowskiej i szczerze mówiąc nie ma się co dziwić tam pracują ludzie dotknięci przez los (są oczywiście osoby kulturalne nie powiem) ale znam takiego pana po 30,pracuje na wadze i rozkładaniu towarów że Panie broń podchodzić wiecznie nadąsany i zły na cały świat a jak odburknie to nie wiadomo jak dziękować że raczył łaskawie przemówić.Naprawdę szkoda, że kierownictwo tego nie widzi...sami repetę sobie psują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
haker123 2011-06-28 19:06:54
przeklinają,ubliżają,oszukują,:|:D:D:D:D:D:D:D:-):-(:-(:-(O:-DO:-DO:-D>:-D>:-D>:-D:o):o):o)https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
gargamelek 2011-06-28 21:39:05
Wcale nie jest tak źle, Panie są naturalne. Nie można powiedzieć, że niekulturalne, bo tak nie jest (bez przesady!). Wolę takie zachowanie niż namolne włażenie w tyłek i wciskanie towaru. A jeśli juz o Imie mowa, to o wiele bardziej drażni mnie ten "sfałdowany" asfalt przy wyjeździe. To mogliby poprawić , bo chyba stać ich na to.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
waszka484 2011-07-12 23:23:20
".............Za takie marne grosze, to jest typowe, tylko idiota by nadstawiał swoją głowę............"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
gueene 2011-11-17 08:52:23
Ja też gdy jestem w Lim.robię zakupy w IMIE na krakowskiej.Nie mam nic do zarzucenia obsłudze,a robie te zakupy od dobrych paru lat.Ludzie nie wymyślajcie głupot, bo te panie są tam normalne a nie jakieś wyuczone roboty.Ostatni tylko jak kupiłam tam pojemnik na ciasto to nie zauważyłam, że jest z boku rozbity, spytałam o ewentualną wymianę po jakimś tygodniu bo nie jestem z Lim.panie bardzo były grzeczne mówiły że mogłam patrzyć albo przynieść zaraz no cóż niedopatrzenie, nawet wtedy nie miałam tego pojemnika przy sobie ani paragonu.To się w każdym sklepie mogło zdarzyć.Sklep ogólnie oceniam pozytywnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
kingkong 2011-11-17 11:00:13
czepiacie się nie wiadomo czego, jakby mi w każdym sklepie dzień dobry i do widzenia mówili, np jak chodzę po jakiejś większej galerii, to chyba by mnie coś trafiło...:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
kamilek9 2011-11-17 19:26:54
Zawsze bardzo miło,jeszcze mi sie nie zdazyło by któras z Pan była niemiła .Pozdrawiam i wytrwałosci zycze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
MdC 2011-11-17 19:54:49
sie czepiacie tego dobry i widzenia... jakbym ja miał powiedziec to w ciągu 8h ponad 400 razy (kiedys sprawdziłem na paragonie, nie z imy, - byłem 400którymś klientem) to by mnie [AUTOCENZURA] trafiła...:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
harry90 2011-11-17 20:36:12
Ja wiem czy IMA ma niskie ceny?:O Faktycznie powinni byc trochę milsia czasami zachowują sie w stosunku do kupującego jakby ten nacisnoł im na odcisk... Ale na Krakowskiej to jeszcze nic.W tym nowym sklepie koło Centrum....tam to dopiero porazka8o kiedyś czekałem ok 15 min na panią przy stoisku z alkoholami.Inna kobieta przy drugiej kasie dłubała sobie w paznokciach i popatrywała na mnie jak na za przeproszeniem g...o ani się nie ruszyła za tej kasy ani nic... a ty se chłopie stój... wkurzyłem sie i zostawiłem zakupy na środku sklepu i po prostu wyszedłem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
majcia 2011-11-18 15:13:50
IMA tak naprawdę nie ma niskich cen. Mnie osobiście sprowadzają tam pączki z adwokatem na stoisku garmażeryjnym. Jak już jestem to przy okazji czasem robię zakupy. I rzeczywiście- bardzo miła Pani jest na papierniczym. Nie jest nachalna, a gdy się Ją poprosi doradzi, pomoże....Takich sprzedających bardzo lubię.
Jedna rzecz mnie w IMIE denerwuje.Otóż ceny na półkach inne, a przy kasie inne. Czasem nawet odpowiedniej ceny na półce nie znajdziesz.Moja wypowiedź dotyczy IMY na Krakowskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
Spokojny 2011-11-19 20:07:38
Nie przejmujcie sie jeszce 2 do 3 miesiecy i po ... niestety :((
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
markus123 2011-11-21 22:46:19
meine gute kultury w sklepie chcecie szukac to nie ten adres
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
borek 2011-11-22 18:05:45
Moi drodzy dlaczego uparliście się akurat na ten sklep? przecież jest więcej sklepów na terenie limanowej, w tym sklepie pracują osoby na grupach inwalidzkich to byście dali już spokój temu sklepowi i pracownikom nikt nie jest idealny w końcu. Pozdrawiam wszystkich :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2011-11-22 19:22:19
@borek nie znasz synonimow do wyrazu "sklep"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
konto usunięte 2011-11-29 16:07:18
Bardzo rzadko robię tam zakupy. Do pracownic nic nie mam, oczywiście się znajdzie jakaś czarna owca w stadzie, ale jak wszędzie. :P Nie lubię sklepów w którym pracownice zachowują się jak roboty! Proszę, dziękuję, zapraszam ponownie i do tego sztuczny uśmiech. Zero zainteresowania.:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kultura w supermarkecie "IMA"
nero 2011-11-29 19:17:59
Atmosfera - atmosferą ceny - cenami, ale kultura musi być wszędzie gdzie ma się kontakt z klientem. Dzień dobry jeszcze nikomu nie zaszkodziło- Panie z IMY owszem, nie używają żadnego zwrotu grzecznościowego, a jeśli coś "nie wchodzi z kodu" najlepiej samemu odnieść na półkę - z grzeczności oczywicie!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in