7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Kuchnia orientalna

gromek 2015-12-02 11:41:30
Planuje zrobić wesele z mężem azjatą, ponieważ jego rodzinę nie stać na przyjazd chciałabym zrobić wesele z azjatycką kuchnią? Co polecacie w Limanowej? Dobre jedzenie ma restauracja Mekong? Chce zrobić dla niego coś wyjątkowego w tym dniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
Aerwin 2015-12-07 09:21:02
W Limanowskim Mekongu jadłem tylko raz i to dawno temu. Jadałem natomiast (nawet całkiem niiedawno) w dwóch mekongach w Krakowie no i niestety w obu przypadkach jedzenie było tragiczne. Ograniczało się do tego, że podawany był usmażony kurczak z cebulą i marchewką, zalewany różnymi sosami (w zalezności pod pozycji w menu), wszystko na bazie sosu sojowego. A sosy wręcz były glutem od nadmiaru żelatyny służącej do zagęszczania "sosów" :/

Szkoda, bo bardzo lubię dalekowschodnią kuchnię i się naciąłem :( Tym bardziej, że porównując do innych "chińczyków" ceny mają... spore :/

Nie wiem jakiej narodowości jest Twój mąż, ale kuchnia azjatycka kuchni azjatyckiej nie równa :) Problem z Mekongiem jest też taki, że w zasadzie w opisie postawione jest tylko, że mają kuchnie azjatycką. Ale czy to jest kuchnia wietnamska, chińska, japońska czy tajska czy jeszcze jakaś inna to już nie wiadomo. Dla mnie to niestety taka pseudo kuchnia :( Tak jakby ktoś otworzył restaurację z kuchnią europejską ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
konto usunięte 2015-12-07 09:49:36
Jak nie będzie rodziny męża to i wstydu nie będzie z rzekomo "azjatyckim" jedzeniem jak w Mekongu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
forma 2015-12-09 23:18:39
a ja tam polecam Mekong, mam u siebie w Limanowej i jedzenie jest pyszne, szczególnie mogę polecić owoce morza z makaronem oraz dania wegetariańskie.Wiem,ze gotują na świeżo, polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
siupek 2015-12-09 23:21:33
Mekong w Krakowie ma dobrą kaczkę w sosie pomarańczowym, nie wiem jak Limanowa, najlepiej iść i się samemu przekonać ;phttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
Aerwin 2015-12-10 14:13:57
forma - świeże owoce morza w Limanowej? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
rejestrator 2015-12-11 12:53:29
forma nie wiesz za bardzo o czym prawisz...nawet w hali makro w Krakowie owoce morza są rozmnażane i sprzedawane jako niby świeże ...to Twoje na świeżo jest mocno przesadzone...wiem że w Limanowej raz się zraziłem pstrągiem który miał być z grilla a ociekal z tłuszczu..od tej pory nie istnieje dla mnie wieś kong...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
maslomaslane 2016-01-06 11:04:28
A ja polecam MEKONG w Limanowej. jedzenie jest pyszne, zróżnicowane i robione na bieżąco a nie odgrzewane. jestem tam częstym bywalcem i jeszcze sie nie zawiodłam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
konto usunięte 2016-09-29 08:51:08
Nie rozumiem po co robić wesele z kuchnia azjatycką, skoro azjatów i tak tam nie będzie? Chcesz by ci ciotki i babki na zawał zeszły, że rosołu nie ma??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kuchnia orientalna
Glerena 2016-11-22 17:27:02
Tak jak wyżej - może jednak lepiej zwyczajne wesele?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in