7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM

bob 2011-04-19 11:23:55
jestem na zakupie auta lecz gdzie nie pojade to ceny jak z kosmosu potrzebuje samochód rodzinny combi najlepiej,prosze o porade
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM
darekl39 2011-04-19 12:01:04
Ceny w komisach naprawdę są tragiczne. w zalezności od zasobów finansowych poszukałbym samochodu przez stronę www.pewneużywane.pl lub przez www.otomoto.pl ale nie z naszego regionu. ja osobiści poprzedni samochód kupiłem w Łodzi i po odliczeniu kosztów przejazdu wyszło mi taniej o 1500 zlotych przy wartości auta 15000 zł. zakup pojazdu w naszych komisach to moim zdaniem duze przepłacenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM
tofik 2011-04-19 21:35:32
Witam, ja też poprzednio kupiłem samochód w Gorzowie, nie ukrywam bardzo tanio bo za 39400 a wartość była ok 50000 tylko miałem go trzy tygodnie i zabrała go nasza kochana POLICJA bo była wędka........do dziś nie ustalono nawet kto mi go sprzedał, dużo kłopotów a o kasie spokój...... Potem kupiłem w komisie u Młynarczyka na Kościuszki, załatwiono za mnie nawet formalności w komunikacji, szybko i bez kłopotu i przynajmniej wiem od kogo kupiłem.......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM
MAGNUM 2011-04-19 21:41:14
Najlepiej na allegro poszukać lub auto-bit...zadzwonić,podjechać i obejrzeć.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM
monika23m 2011-04-20 07:53:16
A w jakich pieniądzach? Mam R. Scenic do sprzedania :) Na otomoto.pl albo w allegro znajdziesz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTÓRY Z KOMISÓW W LIMANOWEJ POLECACIE ABY DOKONAC ZAKUPU SAMOCHODU GDZIE DOBRE CENY I GDZIE SIE DOGADA Z SPRZEDAJACYM
konto usunięte 2011-06-09 15:05:17
Witam.Mam do sprzedania VOLVO V50 może Cię zainteresuje.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in