10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

który ginekolog lepszy

blondi105 2016-06-02 23:08:51
witam wypowiedzcie sie prosze ktory waszym zdaniem jest lepszym ginekologiem dr.Pieniążek czy dr.Widomski.chodzi mi o wizyty w gab.prywatnych jaki jest koszt wizyt u nich i jakie mają podejscie do pacjentki?Prosze o porade.:) dziekuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
mosia 2016-06-03 07:39:23
Zdecydowanie dr Widomski, a od dr Pieniążka przynajmniej ja się trzymam z daleka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
onaion 2016-06-03 09:59:45
Ja za zwykła wizytę u Pieniazka zapłaciłam 150 zl. A o nim samym mogę powiedzieć tylko tyle że jak dla mnie zbyt miły nie był. Prawie nic nie mówił tylko mruczal coś pod nosem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
mosia 2016-06-03 10:19:17
Powiem Wam dziewczyny, że jeśli chodzi o dr Pieniążka to cud i szczęście, że moje dziecko urodziło się zdrowe... nie wspominając o mnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
blondi105 2016-06-03 13:05:39
No tak to już jest wiele wypowiedzi i wiele opinii na temat każdego z nich ale chyba wiem którego wybrać.Masz racje onaion mruczy pod nosem i nic wiele nie mówi i pare lat temu nie przypadł mi do gustu wziełam go tylko dlatego pod uwage że ma pożadny sprzet USG3D podobno też jesli jest sie w ciąży robi badania prenatalne ale nie jest zwolennikiem bo to jest szkodliwe.Natomiast drugiego lekarza wziełam pod uwage ze wzgledu iż jest teraz ordynatorem jest starszy wiec mysle że doswiadczenie ma no i jest w szpitalu na oddziale.Byłam w styczniu na oddziale na czyszczeniu(STRACIŁAM3CIĄŻE) chodziłam do dr.Kaczmarczyk DOBRY LEKARZ(dzieki niej mam córcie) ale nie jest na oddziale w Limanowej wiec byłam traktowana na samym końcu i tak z łaską.szkoda gadac.teraz chciałabym znowu starac sie o dziecko i dlatego szukam dobrego lekarza który jest na oddziale w Limanowej.dziekuje za wypowiedzi.pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
piki 2016-06-03 14:11:14
Już przynajmniej nie piszcie głupot że Kaczmarczyk jest dobrym lekarzem....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
leo 2016-06-03 14:25:06
Doktor Sołtys ze Starej Wsi jest godny polecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
loo 2016-06-03 20:52:39
Zdecydowanie dr Pieniążek prowadził moje dwie ciąże. Dr Widomski jest niby ordynatorem tak naprawdę rządzi dr Pieniążek trzymaj się jego jest świetnym specjalistą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
onaion 2016-06-06 11:05:00
W szpitalu w Limanowej przyjmuje teraz kilku młodych lekarzy. Moja ciąże prowadzi lek Zaczyk. Dużo dobrych opini słyszałam też o Pani Dudzik. Obydwoje mają również dużo godzin na oddziale i przyjmują w przychodni w szpitalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
blondi105 2016-06-06 23:09:17
piki co sie tak uwzielas na Dr. Kaczmarczyk a Pieniazka chwalisz bo to przeciez twoj maz. Dr. Kaczmarczyk to wspanialy i dobry lekarz. Gdyby nie ona do dzis pewno nie miala bym dziecka. Nie zamienie jej na nikogo innego. A rodzic nie musi sie w L.... wej. Moj wujek przyjazni sie z prof. Basta wiec zaden problem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: który ginekolog lepszy
mosia 2016-06-07 07:57:31
Dr Pieniążek do chorób kobiecych może jest ok, ale od prowadzenia ciąży i porodu niech się lepiej trzyma z daleka, przekonałam się na własnej skórze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in