Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?

111ksiadz 2010-08-08 21:34:28
Odpowiem za moment.Właśnie wróciłem z odwiedzin od serdecznego kolegi z Podkarpacia.Mała mieścina(większa wiocha)na pograniczu Bieszczad.Witaliśmy się prawdziwie po staropolsku do 2:00 w nocy.Rano zaraz po śniadaniu mój przyjaciel zapakował wszystkich do samochodu i do kościoła-mówię,tak nie można zrobisz krzywdę nam innym użytkownikom ruchu,a w najlepszym wypadku stracisz prawo jazdy.Spoko,spoko,ludzie muszą przecież dojechać na mszę świętą,do 13:00 żaden policaj nie ma prawa sprawdzać trzeżwości-takie jest zarządzenie Księdza Proboszcza-i piknie.Po mszy chciałem "coś" kupić,a tu wszystkie sklepy zamknięte,pytam dlaczego-bo takie jest zarządzenie Księdza Proboszcza.Będą otwarte po ostatniej mszy,o godz.13:oo-i piknie.A więc w ciemnogrodzie rządzi przedstawiciel czarnej mafii-Ksiądz Proboszcz.W ciągu ostatniego roku w tej mieścinie w niedzielne przedpołudnia wydarzyły się tylko dwie kolizje,nikt nie ucierpiał,tylko karoserie-nikt też nie poniósł odpowiedzialności,ani żadnych konsekwencji.A tak na marginesie-upatrzyłem piękne miejsce dla naszych milusińskich-rodzinki Miecia.Świerze powietrze,najbliższy sasiad 3kilometry,nadaje badziewiaste Moje Radio Przemyśl-Disco Polo i Cyganskie melodie w powiewach flamenco.Można potencjometr na full.A i piesek miałby gdzie pobiegać-jak go wcześniej wilki nie zjedzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
konto usunięte 2010-08-08 21:46:03
buhahahahhahahahahahah .... Cuuudownie ...dawno tak się nie śmiałam sama do siebie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
piotrlimano 2010-08-08 23:21:11
Słyszałem że w małych mieścinach to normalka.Ale lokum dla państwa Donga znakomite.Jutro podpowiem to burmistrzowi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
roxy 2010-08-09 11:46:54
tak jakby u nas podobnie nie bylo:) ciekawa jestem gdzie jest policja jak w niedziele wszystkie chodniki od kościoła w strone cmentarza oblegane przez katoliczków!?????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
pawell 2010-08-10 11:46:00
nie popieram fanów własnej glupoty-stylu życia- picia do białego rana i zwalania winy tylko na opcje "czarnych", że w kraju żle sie dzieje, nie ma kasy i pracy a to wina również salonu TKM, który zrobił skok na kase i nie przejmuje się wydatkami a przy tym nie posiada CNOTY SAMOOGRANICZENIA- UMIARU- to jest ta ELITA rządzaca....żałosne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
loleklima 2010-08-10 16:29:27
żałosny to ty jesteś pawellku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KTO RZĄDZI W CIEMNOGRODZIE?
pawell 2010-08-16 11:36:00
jeśli moja odpowiedź byłaby w stylu disco polo to jestem OK.i trendy?(lolek)i zapewne nadaję na tych samych "falach"-nijakich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in