9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

kto by chciał galerie w limanowej

NATALIA5R 2013-03-03 15:29:11
Co myślicie o galeri w limanowej kto by chciał:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kto by chciał galerie w limanowej
czarnywdowiec 2013-03-03 17:11:57
Chyba ktoś,kto chce wykończyć wszystkich małych przedsiębiorców.
Galeria sztuki by się faktycznie przydała,żeby wyeksponować dzieła twórców regionalnych,których prace leżą zapomniane i niszczeją w oczekiwaniu na lepsze czasy.Czasy,w których społeczeństwo na powrót zacznie dostrzegać i doceniać prawdziwe piękno i przestanie się zachwycać molochami nazywanymi szumnie galerią.
Swoją drogą,ciekawe jest to jak zmienia się znaczenie słów w naszych,przedziwnych czasach i to jak łatwo łykamy każdą tabletkę bez popitki,którą nam zachód poda."Galeria Handlowa"> ciekawe co jeszcze?Ciekawe jakie dziwactwa wymyślą,żeby zwykłe zakupy sprowadzić do czynności z nazwy mianowanej wzniosłą i zaszczytną to są już jaja jak balony.Mało tego,żeby serial nakręcić o nazwie Galeria to trzeba mieć już wszystkich za idiotów.Ten marketing nie tylko ubliża ale i uwłacza godności adresata-klijenta.Może się czepiam i szukam dziury w całym,może powinno się wszystkie galerie sztuki na galerie handlowe przerobić?.Może burdele to agencje a prostytutki to damy do towarzystwa,może kradzież to defraudacja a złodziej to biznesmen-defrałdator?.Może czerpanie zysku kosztem krzywdy innych ludzi to zaradność?.Sam już nie wiem ale wiem jedno,że Limanowej, podobnie jak wielu innym miastom i wsiom potrzebna jest na pewno "GALERIA ZDROWEGO ROZSĄDKU I ZASTANOWIENIA"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kto by chciał galerie w limanowej
ogonek 2013-03-03 20:26:56
Ja bym chciał by w limanowej ludzie mieli prace , mam dość już tutaj sklepów ,aptek i banków.

Przy okazji apeluje do włodarzy miasta i gminy by się zabrali za robote bo niedługo będzie to tylko miasteczko emerytów.
My chcemy PRASY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kto by chciał galerie w limanowej
ogonek 2013-03-03 20:27:39
Ja bym chciał by w limanowej ludzie mieli prace , mam dość już tutaj sklepów ,aptek i banków.

Przy okazji apeluje do włodarzy miasta i gminy by się zabrali za robote bo niedługo będzie to tylko miasteczko emerytów.
My chcemy PRACY !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kto by chciał galerie w limanowej
bearchen 2013-03-03 20:45:09
@czarnywdowiec nie irytuj sie tak.
Osobiscie chcialabym aby taka galeria powstala.
:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kto by chciał galerie w limanowej
czarnywdowiec 2013-03-04 13:31:49
Ja też bym chciał,żeby galeria powstała.Będą miały czarownice i baby jagi na co klątwy rzucać :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in