14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

Kto Burmistrzem?

Edek58 2014-09-18 23:17:14
Czas szybko płynie i trzeba podjąć decyzję. Mam serdeczną prośbę do Pana Grzegorza Biedronia, aby podjął słuszną decyzję i zechciał kandydować na Burmistrza Limanowej. Uważam że młodemu pokoleniu należy się pomoc w poprawieniu ich obecnej sytuacji i w przyszłości. Mam nadzieję że nie zostawi Pan Mieszkańców Limanowej liczących na Pana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
konto usunięte 2014-09-19 06:10:31
Popieram. Każdy byle nie Bieda.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
ebi 2014-09-19 07:41:47
Pan Biedroń? hmmm, to se ne wrati!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
niski 2014-09-19 08:08:51
a ja mam apel żeby na burmistrza nie startował.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
adamsky 2014-09-19 08:26:37
Szanowni na taki z biedą, zoniuniu i niedoszłym adwokaciną mieszaczem!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
Edek58 2014-09-19 08:35:57
Oni nic nie zmienili na dobre - sam plac targowy mówi za siebie. Ne można tak załatwiać spraw, zadłużać miasta. Pan Biedroń był 2 lata ale zostawił miasto bez długu nie mając poparcia dotacjami z Unii. Co prawda były to inne czasy, ale moim zdaniem doświadczenie Pana Grzegorza przyniesie rezultaty pozytywne dla miasta Limanowa. Rządzącym powinna być osoba z terenu miasta a nie z poza. Limanowa chyba zasłużyła na szanse na lepsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
paweell 2014-09-19 09:03:38
To może do wyborów zgłosi się ten co najwięcej ma tu do powiedzenia czyli obrażający cały świat dookoła "wiślak" a za zastępcę weźmie sobie do spółki nie znającego języka polskiego "adamskiego"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
voldo2 2014-09-19 14:11:36
Najlepsze chłopaki z ferajny do piastowania zacnych stołków to :
1) Wiślak,
2)Pan Zygmunt Sowa aka @znany - bo tęsni za tamtymi czasami kiedy wg niego lepiej się wszystko działo. Sam by wszystko lepiej pozałatwiał.
4) ... ( możesz byc Ty ) jeżeli oprócz krytykowania masz siłe i chęci i pomysły na to by w miasteczku żyło się i działo lepiej. Bo panowie z poz.1 i poz.2 lubią uprawiać czarny PR i łechtać swoje zwichnięte ego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kto Burmistrzem?
zdzisek 2014-09-19 14:21:37
Panie Wiślak z Twoim komentarzem jest jak z "busiarzami". Czemu nie? bo nie?. Wszyscy tylko nie Bieda, wedle tego rozmumowania moze Twoj przyjaciel p. Gawron zostanie? Przeciez to nie Bieda. Szkoda slow........oby zylo sie lepiej tym razem "wedlug P. Wiślaka"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in