10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Książka Limanowa 1914 F. Juliera - okładka

Zamiejscowy 2015-05-26 19:18:30
Dziś możecie na moim blogu oglądać po raz pierwszy planowaną okładkę książki o bitwie limanowskiej.
http://limanowa1914.blogspot.com/

Mam też taki pomysł, nie wiem czy będzie zainteresowanie, bo takie tematy są niszowe. W związku z premierą książki chciałem założyć grupę dyskusyjną dotycząca książki. Prezentować tam jakieś newsy i wymieniać się poglądami. To na razie taki luźny pomysł. Nie wiem, czy będzie odzew w Limanowej. Pytam sondażowo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Książka Limanowa 1914 F. Juliera - okładka
ABS0LLUT 2015-05-27 19:21:43
Niebieski z żółtym na okładce to ma być jakieś nawiązanie do munduru, czy tak przypadkowo wyszło?

Uważam, że grupa dyskusyjna to dobry pomysł. (y)

Brak odzewu może być spowodowany dziwnym trendem wśród środowisk historycznych, mianowicie pewną nutką zazdrości, że ktoś samodzielnie, bez lokalnych "autorytetów" potrafi dobrze sprzedać temat, po który każdy miał szansę sięgnąć. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Książka Limanowa 1914 F. Juliera - okładka
Zamiejscowy 2015-06-02 16:21:56
Najprawdopodobniej w dniu 26.06.2015 odbędzie się pierwsze spotkanie promocyjne książki Juliera w Limanowej Będzie możliwość zakupu książki. Jeśli będziesz na spotkaniu i będziesz chciał zakupić jako jeden z pierwszych egzemplarz wypełnij ankietę z mojego bloga:

limanowa 1914.blogspot.com
Muszę zorientować się mniej więcej ile potrzeba będzie książek z wydawnictwa.
Dziękuję.

Łukasz K :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Książka Limanowa 1914 F. Juliera - okładka
Zamiejscowy 2015-07-19 00:17:44
Kto przeczytał może dzielić się spostrzeżeniami na:
www.limanowa1914.fora.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in