Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Ksiazeczka sanepidowska

bilon020 2014-02-12 22:00:38
Witam, gdzie w Limanowej mozna wyrobic ksiazeczke sanepidowska? Ile to kosztuje, i ile to trwa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ksiazeczka sanepidowska
mokasyn 2014-02-13 07:42:29
Witam. Musisz mieć z zakładu pracy skierowanie na odpowiednie badania.Wykonujesz te badania. Idziesz do lekarza medycyny pracy, np. Mayerowej w osrodku zdrowia w Limanowej. W papierniczym sklepie kupujesz książeczkę sanepidowską. Lekarka Ci tą książeczkę uzupełnia na podstawie badań i podbija. I tyle :)Oczywiście za odpowiednią zapłatą. Niektóre zakłady pracy zwracają pieniądze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ksiazeczka sanepidowska
betikotek 2014-02-13 09:27:33
na własną ręke bez skierowania z zakładu pracy ,90zł. badanie na MM Bolesnej,ale wyniki wpisuje do książeczki lekarz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ksiazeczka sanepidowska
bilon020 2014-02-13 11:21:53
Właśnie chodzi mi na własną ręke, a czy teraz to wszystko się robi w szpitalu? I ile mniej więcej zajmuje wyrobienie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ksiazeczka sanepidowska
krz08 2014-02-13 13:00:48
Nie wiem czy w szpitalu zrobisz. Musisz iść do sanepidu żeby oddać próbkę stolca (pojemniki można kupić chyba w aptece) i później z wynikami do lekarza i on uzupełnia książeczkę a możesz ją kupić np. w Plastusiu. Dawno zakładałem więc nie pamiętam i le to schodzi żeby wyniki dostać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ksiazeczka sanepidowska
robotnik 2014-02-13 19:14:24
Oczywiści,że badania robi tylko SZPITAL a nie sanepid! Sanepid nawet nie zbiera tylko odsyła do szpitala. Dzieki szpitalowi pacjenci mogą zrobić te badania na miejscu a sanepid chiał wozić do Krakowa!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in