16°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
2168

Wydarzenia

Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...

konto usunięte 2012-02-16 07:48:49
jak śmiałeś tak brzydko napisać"burok" ty "pyskocu"toć to przecież sam przyszywany szwagier pewnego Pana z Powiatu,jego to znaczy tego "buroka" to się i chyba sam dowodzący basenem boi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
pyskaty 2012-02-16 10:54:41

Zauważyliście może, że koleś który obsługuje kręgle na pływalni jest totalnym frajerem? Nigdy w życiu nie widziałem tak niekulturalnego gościa, któremu wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadał. Nie potrafi zachować się odpowiedzialnie do swojego stanowiska zważając, że na serio dużo robić nie musi. Pierwsze wrażenie - NEGATYW! Taki  powinien siedzieć  w domu i najlepiej nie wychodzić z niego, bo tylko działa na nerwy klientom. Nie doradzi, nie podpowie, zachowuje się po prostu ordynarnie. Tyle w temacie.

 

(Wpis na forum zmoderowany)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
pyskaty 2012-02-16 10:57:28
przecież nie ma "buroka" bo administratorzy strony trzymają sztamę z ACTA i musieli walnąć cenzurę... rączka rączkę myje, a jeśli chodzi o kolesia to jeżeli nie zmieni zachowania to dostanie oklep i się skończy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
DyrPlywalni 2012-02-16 14:49:41
W związku z opisaną sytuacją na kręgielni proszę uprzejmie o skonkretyzowanie daty oraz przybliżonej godziny. Dane te są mi niezbędne dla ustalenia osoby pełniącej dyżur.

Dyrektor Pływalni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
alim 2012-02-16 20:18:51
@pyskaty- co "KOLEŚ" sparaliżowało cię? zacząłeś do dokończ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
kalejdoskop 2012-02-16 21:39:57
a to jakiś żart? może jeszcze kręglowy dostanie naganę, bo jakiś anonimowy pyskaty napisał na forum, że mu było niemiło?
Panie dyrektorze proponuję opierać się na faktach a nie na komentarzach internautów.
Chyba, że pyskaty internauta złoży oficjalne pisemko, gdzie podpisze się z imienia i nazwiska.
Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
konto usunięte 2012-02-16 21:54:53
Pan kierownik (nazwijmy to tak) przy awariach toru nie umie nawet słowa przepraszam powiedziec tylko wykręca się, że serwis wzywał itp. w Sączu w "Atomie" od razu słowa przepraszamy zapraszamy jutro to nasza wina... eh kiedy skończą się czasy "komuny" w Malinowej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
pyskaty 2012-02-16 22:58:45
@alim - oj dziecko dziecko, strasznie nierozgarnięty jesteś... skąd moge mieć pewność że ktoś o nicku "DyrPlywalni" jest tym za kogo się podaje? Chciałem przedstawić jasno jak wygląda sytuacja. Jeżeli najdzie mnie ochota to się tam przejde i załatwie to osobiście :]
no a to może ten pseudo pracownik się za niego podaje, hmm? no ale ok, żeby nie było... sytuacja ta miała miejsce dnia 13.02.2012r między godziną 20 a 22. I do tego służy forum, żeby opisać w nim takie przypadki, które jednak są faktami a nie z palca wyssanymi bajkami. Serdeczne pozdrowionka dla "kalejdoskopa" - hejtera nr1 w Limanowej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
alim 2012-02-17 06:17:23
@pyskaty- nie pisz do mnie dziecko, bo to raczej Ty jesteś dziecko do mnie. A co do poprzedniej wypowiedzi to nie wspomniałem w niej że się wypowiadasz na FORUM, tylko "zacząłeś to skończ" teraz skończyłeś i jest ok. Jak również nie napisałem że jest to dr. pływalni. Więc kto tu jest nie rozgarnięty? odpowiedz sobie sam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
1234567 2012-02-17 07:43:18
alim; - nie obraż się , ale Twój skrót "dr." oznacza - doktor i powienien być bez kropki,gdyż kończy się na literę "r", podobnie jak skrót "dyr" odnoszący się do słowa - dyrektor!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
pyskaty 2012-02-17 11:31:16
@alim - no dalej wychodzi na to że ty, bo jak byś czytał wszystkie wypowiedzi to byś się domyślił, że reszta była odpowiedzią na to co napisał m.in. kalejdoskop.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
kalejdoskop 2012-02-18 19:49:14
drogi pyskaty, nie jestem hejterem, a za pozdrowienia serdecznie dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
Omar 2013-01-15 22:52:51
Nie chce tu nikogo urazić trafiłem tu przypadkiem czytając o kręgielni
ale czytając wasze wypowiedzi nasuwa mi sie jedno:
"Jak dzieci kur..de jak dzieci " :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
chlop 2013-01-16 07:34:56
pyskaty -odważny jesteś pod nickiem , podpisz się imieniem i nazwiskiem.No tak, boisz się .HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
Doradca 2013-01-16 10:33:32
Specjaliści od monitoringu to rozwiążą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kręgle, a w zasadzie koleś który to obsługuje...
babeczka 2013-01-16 11:58:41
Ktoś się wyżalił na forum i robi się duże hallo.
Na kręgielni jest gość,który wszystkich niezależnie od wieku i ich uprzejmości traktuje jak "z buta". Jeśli się ktoś nie nadaje do kontaktów interpersonalnych to niech mu ZNAJDĄ pracę w innym dziale(to do DyrPlywalni).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in