Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1994

Tematy archiwalne

kredyt samochodowy

jawor 2010-05-31 13:20:15
zamierzam kupić samochód na raty. Czy ktoś może mi polecić dobry bank?lub którego się wystrzegać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
dionelwa 2010-05-31 13:30:55
weż gotówkę w jakimś banku sam sprawdz koszty w banku i tam spłacaj bo na miejscu a przy gotówce dostaniesz rabat na zakup czyli urwiesz z ceny. Albo idz na miejsce i sprawdz koszty ratalne u delera czy w autokomis - porównaj jaka prowizja i jakie opłaty bankowe ,prowizja ubezpieczenie odsetki i inne koszty ratalne Sam sprawdzisz co sie bardziej opłaca
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
efka45 2010-05-31 19:53:16
Nie polecam kredytu samochodowego bardzo duże odsetki praktycznie drugie tyle!A po za tym masz na nim zastaw bankowy i nie możesz sprzedać samochodu dopóki nie spłacisz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
pinkfloyd 2010-05-31 20:48:13
Też nie polecam samochodu na kredyt-bardzo kosztowna przyjemność.Lepiej zorganizować sobie kasę nie wiążąc z nią samochodu,a go sobie kupić i w razie czego można coś z nim zrobić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
gregor 2010-06-01 16:08:05
Wbrew pozorom to nie takie proste pytanie, trzeba wziąć pod uwagę koszt pojazdu, ilość rat w których chcesz spłacić nabytek, Twoją sytuację "materialną" ( m.in. zarobki, zaciągnięte już kredyty, ilość osób na utrzymaniu, BIK itp. ) Zasada zazwyczaj jest podobna, im łatwiej zdobywasz kredyt/pożyczkę tym jest ona droższa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
konto usunięte 2010-06-01 19:26:49
Generalnie kredyt gotówkowy jest droższy od tzw. "samochodówki", ale oczywiście są wyjątki. Najprościej wziąć auto na raty bezpośrednio w komisie, tyle że może być trochę drożej niż w banku, właściciel komisu też jakąś prowizje od Twojego kredytu pobiera :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
madar 2010-06-02 13:31:08
Weź przykład ze mnie. Poszłam do Centrum Kredytowego Ekspert oni tam mają ofertę wielu banków i nie tylko samochodówki. Za darmo sprawdzili mi co się w mojej sytuacji bardziej opłaca czy kredyt gotówkowy czy samochodowy. Wszystkim się zajęli, a umowę podpisałam w domu bo akurat nie miałam z kim dzieci zostawić. I wcale drożej to nie wyszło. Najlepiej sam się przejdź to zobaczysz albo sobie zadzwoń 18 3372263
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kredyt samochodowy
Fabri 2010-06-08 21:01:34
Apropo komisów to przeważnie mają umowy o autokredyt z bankami i dobrze na tym wychodzą bo dostają dużą prowizję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in