10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Konto premium czy coś w tym rodzaju.

kad 2010-12-20 20:16:10
Mam taką propozycję, żeby istniała możliwość wykupienia czegoś w rodzaju konta premium na limanowa.in. Posiadaczowi takiego konta po zalogowaniu nie wyświetlały by się reklamy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
konto usunięte 2010-12-20 21:14:22
reklamy też są źródłem wiedzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
top 2010-12-20 21:27:47
Myslimy nad tym, oraz dodatkowo nad kontem z poczta w domenie limanowa.in... Za kilkanascie dni zrobimy sonde, czy ktos bylby tym zaintersowany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
toll123 2010-12-20 21:38:15
zainstaluj sobie AdMuncher a wszytskie wyskakujące okienka i reklamy Ci znikną bardzo dobry program jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz najlepiej z jakiegoś forum polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
Gedarity 2010-12-20 22:28:44
I z portalu zrobi się komercja jak w wielu innych podobnych przypadkach. Ważne by nie zapominano po co powstała ta witryna. Co do konta premium to jakieś konkretne udogodnienia musiałyby za tym iść. A opłaty? SMS za 1,22 zł, w niewielkiej części zasilałby budżet portalu. Najdogodniejsze są przelewy bezpośrednie, zdecydowana większość korzysta z przelewów bankowych. Z drugiej strony na cały powiat limanowski przypada jakieś 120000 osób. Zakładając, że statystyczna rodzina liczy 5 osób uśredniając, że 1 dom korzysta z 1 konta na portalu, to daje nam 24000. Nie ubliżając osobom w podeszłym wieku to znacząca większość z nich w ogóle nie korzysta z Internetu. Procent osób zza powiatu udzielający się na portalu również będzie znikomy. Także większość z nas pozostaje anonimowa, wchodząc na stronę jedynie celem przeczytania ciekawych artykułów, ogłoszeń czy oglądania galerii zdjęć. Osoby udzielające się na forum policzy na palcach u kilku dłoni. Jednak portal by się utrzymać zmuszony jest do wstawiana reklam, nie mając przy tym innego źródła dochodu, a dotacje od użytkowników to chybiony pomysł, gdyż częstokroć ich chęć niesienia pomocy równa się słomianemu zapałowi. Jest dobrze jak na chwilkę obecną, jedynie co mnie osobiście troszkę dołuje w funkcjonalności serwisu to konieczność logowania się wchodzą na forum, by móc dodawać komentarze, może w innych przeglądarkach tego nie ma, nie wiem. Niby loginy i hasła są zapamiętane, lecz nie przerzuca nas bezpośrednio do celu naszej wirtualnej wycieczki, by zgłębiać swoją wiedzę, zainteresować się czymś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
kad 2010-12-20 22:58:01
Nie zrozumiałeś o co chodzi. Chodzi o możliwość wyboru. Jak ktoś nie chce to może korzystać z portalu tak jak do tej pory.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
oskarczan 2010-12-20 23:12:52
SMS za 1,22 (niedługo 1,23) PLN - około 20 % z tego czyli jakieś 20-30 groszy trafiałoby do budźetu portalu co by raczej nie rekompensowało braku wyświetlania reklam dla jednego usera przez tydzień.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
konto usunięte 2010-12-21 10:22:14
jak to 1,23?... ossochodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konto premium czy coś w tym rodzaju.
roxy 2010-12-21 12:19:47
mi się wydaje że poczta to całkiem fajna sprawa:) umożliwiłaby też kontakt między użytkownikami! mi by się podobało gdyby po kliknięciu nazwy użytkownika wyskakiłay jego wszystkie posty oraz ostatni. a co do przelewów to raczej wątpie żeby ludzie robili przelewy ze swoich kont ze swoimi realnymi danymi i podawali nika z limanowa.in zeby się ujawniać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in