Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

konto gdzie?

lukins 2010-11-26 10:07:24
Dajcie znać gdzie jest dobre konto, bo mnie wkurzyli w miom banku i się chce przenieść. Chiałbym darmowe bankomaty i nie za dużo zapłacić (najlepiej za darmo:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2010-11-26 10:34:04
Mbank nie płacisz za konto za kartę a wypłata z wszystkich bankomatów za 5 zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
kruczy83 2010-11-26 10:51:58
w mbanku są bezpłatne ale trzeba chyba dopłacać, no i placówek brak....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Fever 2010-11-26 10:56:39
Załóż w BS Limanowa. Ze wszystkich ich bankomatów wypłatę masz za darmo, a tych bankomatów trochę jest bo działają w zrzeszeniu. Coś ok 3000. Podejdź do jednej z placówek jest ich dużo w powiecie. Mają również punkty w Nowym Sączu, Krakowie i Tarnowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
lukins 2010-11-26 11:20:05
O mBanku myslałem, tylko trochę kicha bo nie ma oddziałów a ja czasem gotówkę też mam do wpłaty a na wpłatpmat w limanowej to chyba raczej nie ma co liczyć - najbliższy w Sączu. Spółdzielczy spoko, ale ja muszę mieć wszystkie bankomaty w polsce bez prowizji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
slave 2010-11-26 11:28:37
W BGŻ-cie jest super konto wczoraj zalożyłem biorą wprawdzie 5 za karte ale wszystkie bankomaty sa za darmo i mają niby wracać 1% z wpływu z wynagrodzenia. czy to nie ściema to się okaże ?!?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
SnoozE 2010-11-26 12:02:19
slave jak sie nazywa to konto ? Przez internet przelewy tez za free ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Fever 2010-11-26 12:11:21
O BGŻ to się lepiej dopytać. Naliczają za wypłatę z bankomatów od kwoty jaką się wypłaca. Trzeba sprawdzić jaki ewentualnie procent biorą. W BS za kartę płacisz 1,50 i jest naprawdę dużo bankomatów gdzie wypłacasz za free. Posiadają też usługę z dostępem do internetu, tak że przelewy można śmigać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
kruczy83 2010-11-26 12:31:18
Bs ma tylko na naszym terenie dużo bankomatów a w swiecie marniutko...podobno prawda, że bgż wraca 1%....ciekawe:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Fever 2010-11-26 12:38:22
Nieprawda w całej Polsce kartą z BS można wypłacać jak już napisałem z ok 3000 bankomatów za darmo. BS działa w zrzeszeniu w grupie BPS co daje to ogólnokrajowy zasięg. Właśnie BGŻ pobiera prowizje za wypłatę w nieswoich bankomatach których ilość ostatnio się bardzo skurczył. Wraca 1%, ale za wypłaty pobiera dużo więcej. Sprawdzajcie dobrze tabele prowizji. Jeszcze nikt nikomu nie dał nic za darmo a na pewno nie BGŻ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
anonim123 2010-11-26 12:44:40
Posiadam konto w Mbanku chyba z 4lata , powiem że bank bardzo dobry , nie płacisz za utrzymanie konta ani złotówki. Wypłata w bankomatach niby po 5zł ale w niektórych mniej. POLECAM MBANK!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
kruczy83 2010-11-26 12:57:38
....chyba logiczne, że banki które nie maja między sobą umowy o bezpłatne bankomaty to prowizja za wyplate jest!chyba o tym kazdy wie?!ale są banki i konta, w których wszystkie bankomaty są bezpłatne, wole meć wszystkie bez prowizji niż tylko 3000 tysie...każdy ma wybór
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Fever 2010-11-26 13:09:57
Oczywiście, że każdy ma wybór i wybiera to co najlepsze dla siebie. Tylko kruczyk83, jeśli się pisze o czymś, to powinno się wiedzieć o czym się pisze, a nie zaciemniać rzeczywistości. Tak ogólnie te 3000 to i tak więcej niż posiada potentat PKO BP. Faktycznie nie wiem jak wygląda sprawa z Alior bo tam chyba z wszystkich bankomatów za darmo, ale może ciągną za co innego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Piotr 2010-11-26 13:17:42
Nie ma banków które prowadza konto za darmo, wypłacają za darmo. Nie istnieje tez cos takiego jak przelew internetowy za darmo. Zgodnie z ustawą za każdy transfer gotówkowy czy bezgotówkowy musi być pobrana opłata. Więc szukaj tego najtańszego. Powodzenia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
kruczy83 2010-11-26 14:05:09
byłem sprawdziłem w BGŻ wszystkie bankomaty za free w polsce, przelewy pzez internet za 0, jedyne 5 zeta za karte ale jak wraacaja 1% z wynagrodzenia to sie wraca:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Fever 2010-11-26 14:22:22
UWAGA! od dnia 01/09/2010 za wypłaty z bankomatów BPS realizowane kartami Banku BGŻ przez wszystkich posiadaczy kont osobistych, z wyłączeniem Planu Aktywnego, będą pobierane opłaty zgodnie z Tabelą prowizji i opłat, czyli 2,5% od wartości transakcji, min. 5 zł. Jednocześnie dbając o wysoki poziom usług oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego korzystania z wszystkich bankomatów w Polsce, przy dokonaniu jednorazowej miesięcznej opłaty. To jest komunikat zamieszczony na :http://www.bgz.pl/placowki_bankomaty/?wyplata=on&cf=off. Czyli biorą opłaty od kwoty wypłacanej w wysokości 2,5% min 5 zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
dexter 2010-11-26 14:42:07
Piotr mylisz się... Co do banku popieram poprzedników mBank(mam konto od 11 lat i bez zastrzeżeń), jeżeli stacjonarny to BS Limanowa. tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
kruczy83 2010-11-26 15:36:26
fever zobacz sobie że za odpowiednią kwote przy niektórych planach możesz mieć wszystkie bankomaty za freee:)) i ta kwota nie przekracza 5 zeta tak dla infooo,wiem bo pytałem....mozna spekulować ale każdy woli co woli:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2010-11-26 15:52:32
Polecam konto Wydajesz Zarabiasz w BZ WBK, ale nie wiem czy w Limanowej jest oddział, to konto przy pewnych założeniach może być darmowe. Nie mówcie mi nawet o BS! Przecież tam przelew zlecony przez internet realizowany jest dwa dni!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Piotr 2010-11-26 16:02:36
panie dexter. Tak się składa ze tez mam konto w mBanku a w BS nawet dwa. Do niedawna byłem także użytkownikiem konta w PKO BP wiec dość mocno siedzę w temacie. W MBanku płace za przelew 0,50PLN. W BS w zależności od rodzaju konta. Nie wspominam o opłatach związanych z użytkowaniem karty, posiadania konta, itd. W MBanku także trzeba zapłacić prowizje od posiadanej karty czy to kredytowej, czy debetowej, czy płatniczej. (a i wydanie takowej to koszt 50PLN rocznie) Wiec dalej twierdze ze nie ma banku który by charytatywnie prowadziła konto. Oni sprzedają swoje usługi tak jak spożywczy mleko. Zawsze są koszty, tylko niektórzy nie umieją dokładnie zapoznać się z regulaminem czy tabelą opłat i wydaje się im że mają konto "za darmo". Bank to bank. Każdy wybiera ten co mu odpowiada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
ian 2010-11-26 16:43:27
alior. wypłataty zbankomatów bez prowizji na calym swiecie na calym swiecie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
dexter 2010-11-26 16:59:17
Panie Piotrze proszę wskazać na jakiej podstawie płaci Pan za przelew w mBanku? czytamy... http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/osobiste/eKONTO/#tabs=5 oczywiście tematem rozważania są przelewy za pośrednictwem Internetu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
dexter 2010-11-26 17:02:33
jeszcze rzekome opłaty za kartę również polecam się doinformować zaczym podamy informację;) http://www.mbank.pl/przewodnik/tpio/index.html#tabs=1
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
marcins87 2010-11-26 17:16:10
Myślę, że ALIOR BANK. Masz placówkę na ul. Matki Boskiej Bolesnej. Ja mam tu konto. ROR z lokata nocną jest za darmo. Płacisz za kartę do RORa 5zł (jeżeli przelewasz np. wynagrodzenie na konto) lub 9zł miesięcznie jeśli nie masz takiego uznania na koncie. Masz darmowe darmowe wszystkie bankomaty na świecie. Testowałem np. w Hurghadzie i nic nie naliczyli. Darmowe są też przelewy internetowe. Masz jeszcze pakiet pomocni fachowcy i coś tam jeszcze. Ale najwieksze plusy to te bankomaty i lokata nocna. Aha i kartę możesz sobie zamówić wypukłą (możesz płacić nią w internecie) z PayPassem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
smo 2010-11-26 18:20:58
Mbank: Debetowa karta VisaElectron - darmowe wyrobienie i prowadzenie, wypłaty w bankomatach sieci Bank Zachodni WBK S.A., Cah4You, eCard, Euronet, których jest w Polsce 4 300, za opłatą 5 zł miesięcznie dostęp do wszystkich bankomatów. Wpłatomatów też jest dosyć sporo, przynajmniej w większych miastach. Przelewy krajowe zlecone przez sieć za darmo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2010-11-26 21:25:12
Mbank jest dobrym bankiem, ma sprawnie funkcjonujący system transakcyjny, darmowe przelewy, dostęp do systemów transakcyjnych umożliwiających inwestowanie pieniędzy na giełdzie i funduszach inwestycyjnych. Getin Noble Bank też nie jest najgorszy ma darmowe konto, przelewy, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce, wysoko oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe. Działa we współpracy z Open Finance http://openonline.pl/lokaty/ Mam tam konta i jestem zadowolony. Dodatkowo mam też w PKOBP w tym celu o którym piszesz - dostęp do placówki, ale myślę o jego likwidacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2010-11-27 19:00:01
konto gdzie ..? w skarpecie i to najlepiej starej , śmierdzącej .. aby każdy ja za daleka omijał !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
SnoozE 2010-11-27 19:17:27
To niech mi to ktos wyjasni. Jak zaloze sobie konto w BGZ i zaplace kwote 2-4 zlote abonamentu na miesiac to mam darmowe wszystkie bankomaty? Bez zadnych prowizji od wyplaconej kwoty ? Tak z grubsza kuknalem na ich stronke i chyba bym bral ePlan. Czy dobrze mi sie wydaje, ze maxymalnie moga pobrac 7PLN ? Czy sa jeszcze jakies inne kruczki ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
SnoozE 2010-11-27 19:19:24
To niech mi to ktos wyjasni. Jak zaloze sobie konto w BGZ i zaplace kwote 2-4 zlote abonamentu na miesiac to mam darmowe wszystkie bankomaty? Bez zadnych prowizji od wyplaconej kwoty ? Tak z grubsza kuknalem na ich stronke i chyba bym bral ePlan. Czy dobrze mi sie wydaje, ze maxymalnie moga pobrac 7PLN ? Czy sa jeszcze jakies inne kruczki ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
slave 2010-11-28 19:56:42
SnoozE konto to sie nazywa Konto z Podwyżką a przez internet mają za darmo przelewy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
slave 2010-11-28 20:01:11
Fever ja przyznam rację kruczy83 co do wyboru kont al jak nie sprawdzisz to nie wiesz ja sprawdzilem i skorzystalem i wg mnie warto a o regulamin konta i tabele oplat i prowizji zawsze mozesz poprosic choc bank powinien dac Ci przy podpisaniu umowy takie rzeczy. Mi przynajmniej dali. No ale jeśli chodzi o wybór banku to każdy ma zapewnioną wolnośc wyboru jedni gorzej wybiorą inni lepiej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
slave 2010-11-28 20:08:50
SnoozE też analizowalem ich strone www i zanim poszedlem do nich to juz mialem wybrany plan taryfowy. tak to co piszesz czyli te 7 zł to max co ci moga pobrac i masz wszystkie bankomaty darmowe ale jak masz stale wplywy to oplaca sie to konto zpodwyzka bo masz taniej karte o 2 zl ja z tego powodu wybralem to kont
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
hawkeye 2010-11-28 21:17:39
tylko alior. wszystkie bankomaty za darmo, za darmo prowadzenie konta /jezeli jest miesiczny wplyw na jakims tam poziomie/ przelewy int za darmo. jedyna opłata to za karte.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
zygmunt200 2010-11-29 19:17:27
mbank dzisiaj pokazał....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
bicykl1 2010-11-29 20:48:40
tylko m-bank szybkie intuicyjne i tanie bo i wiele możliwosci emakler czyli zakup aukcji, fundusze inwestycyjne korzystne debety
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
SnoozE 2010-11-30 17:04:34
no w mbanku to fajnie przelewy wplywaly ostatnio ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
marchewka919 2010-12-01 19:17:16
Eurobank konto online i rachunek oszczędnościowy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2014-04-25 18:21:51
ktoś sie orientuje czy w Limanowej jest gdzieś wpłatomat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2014-04-25 18:40:05
Alior sync. Konto za darmo, wypłaty z bankomatów za darmo, karta walutowa za darmo (robisz wniosek o karte walutową i płacisz nią via paypal + walutomat więc nie ma zdzierstwa na kursie usd.).
Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
nancy 2014-04-25 20:02:17
też mam konto w Alior Sync. Całkowice za darmo prowadzenie konta i karta! Za wypłate gotówki z każdego bankomatu nie pobiera się opłaty! Nie musisz latać i szukać bankomatu ze swojego banku. Masz konto w AliorSync i wypłacasz skąd chcesz i bez dodatkowych kosztów! :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2014-04-25 20:48:08
a wpłatomat to w Limanowej gdzieś jest ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
limonkowa 2014-05-27 12:11:16
Ja mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2015-10-06 11:13:05
A czy są jeszcze darmowe konta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
mariab 2015-10-06 13:02:36
Pewnie,że są. Wprawdzie wiele banków podwyższyło w ostatnim czasie opłaty za prowadzenie konta ale można znaleźć również i darmowe konta. Zerknij sobie na przykład tutaj: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/ - na stronie jest porównanie kont osobistych. Obecnie najlepszą ofertę mają trzy konta
smart bank
millenium bank
ing bank śląski
Za założenie konta w tym ostatnim możesz dostać 100 zł bonusu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
miro 2015-10-06 16:15:00
ing śląski, wszystko za darmo, pod warunkiem , że miesięcznie zapłacisz kartą min. 300 zł, założyłam przez internet, placówek i tak nie potrzebuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
Zwierzynka 2015-10-06 20:50:47
A co myślicie o Eurobanku? Ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia z tym bankiem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
dziubek2 2016-02-12 08:21:38
Doświadczeń z Eurobankiem nie mam. Niedawno założyłam konto w mBanku, a wcześniej miałam w Alior Sync, które przekształcił w T-Mobile Usługi Bankowe. Jak się człowiek tym nie interesuje to potrzeba mnóstwo czasu, żeby wybrać konto a jednocześnie nie dać złapać się na haczyk. Mi w wyborze bardzo pomogła strona http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/, gdzie znalazłam wszystkie informacje o kontach w różnych bankach, opinie klientów, porównanie opłat, rankingi i pomoc w wyborze najlepszego dla mnie konta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
daglas 2016-02-12 13:41:52
SmartBank (internetowy)
karta friko, bankomaty friko, przelewy internetowe frico, prowadzenie konta frico.
jedyny mankament to brak możliwości wpłaty gotówki (tylko przelewem), wpłatomaty nie obsługują SmartBanku. korzystam z tego banku do transakcji internetowych, płacenia w sklepach i do pobierania gotówki z bankomatów.
mam to konto od kilku miesięcy i od tych operacji nie zapłaciłem centa prowizji.
do wyboru darmowe konto złotówkowe lub walutowe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
basiaaa 2016-03-01 21:53:13
Może w BZ WBK ? Mam tam od nie dawno konto i jest okej. Poczytaj sobie trochę o ofercie tego banku, ogólnie zobacz tez ranking kont bankowych. W necie jest mnóstwo stron o kontach w banku, ale tutaj podsyłam Ci stronkę, z której ja skorzystałam kiedy wybierałam bank http://bankowe-konta.info/.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
konto usunięte 2016-04-24 19:32:30
Osobiście mogę wam polecić niezłą porównywarkę banków jak i lokat bankowych http://www.kalkulator.pl/lokaty-bankowe/ dodatkowo sprawdzicie także swoje możliwości kredytowe i najlepsze oferty jakie są dostępne dla was !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konto gdzie?
alas91 2016-04-26 20:35:52
Z mojej strony mogę polecić konto w Pekao SA, jak dla mnie najlepszy bank. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tobie jednak proponuję zapoznać się z ofertami. Ogólnie to oferty są do siebie podobne, dlatego warto sugerować się rankingiem i opiniami klientów. Podsyłam link do serwisu gdzie znajdziesz potrzebne informacje http://www.banki.a-m.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in