17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Konserwacja auta :)

PIOTREK32V 2010-10-31 18:27:50
gdzie robią solidnie konserwację autka i jakie cenki podajcie pilne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konserwacja auta :)
stepien 2010-10-31 22:37:49
Nie chcę Cie martwic ale solidną to chyba sobie sam zrobisz. Zresztą polecam to forum kosmetykaaut.info poczytaj i zobaczysz też na jakich cen możesz się spodziewać. Pzd
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konserwacja auta :)
DXi12 2010-11-01 08:57:26
Wszystko zależy czy i jak masz uszkodzoną oryginalną warstwę ochronna podwozia (myślę że chodzi Ci o konserwację podwozia). Jeżeli jest podrapana, tzn jeździłeś „po kamieniach” i są ubytki to trzeba to dokładnie wyczyścić, zamalować dobrym podkładem, zabezpieczyć surową gumą, później „barankiem” i na sam koniec polecam tzw biteks. Ja tak zawsze robię w moich samochodach i taka konserwacja jest na lata, ale zawsze trzeba kontrolować, bo zdarzy się że nie raz odbije o podłogę jakiś ostry kamień. Oczywiście na samym początku trzeba całe podwozie dokładnie umyć gorącą wodą pod ciśnieniem. Z tego co słyszałem w warsztatach za taką konserwację biorą od 350zł do 500zł w zależności od stanu i „wielkości” podwozia. Jeżeli chodzi o konserwację „profili zamkniętych” tzn progów, drzwi, wnęk itp… myślę że w 200zł – 250zł powinieneś się zmieścić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konserwacja auta :)
poplo 2010-11-01 09:48:15
przed pomalowaniem podwozia wysuszyc samochod i dokladnie usunac rdze,gdyz w przeciwnym razie bedzie jak z rakiem zlosliwym - najlepiej robic to w okresie letnich upalow - dobrze zrobiona konserwacja wymaga duzo pracy,cierpliwosci i czasu -zycze powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konserwacja auta :)
tkwm1906 2010-11-01 10:22:40
moj kumpel w domowym zaciszu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Konserwacja auta :)
PIOTREK32V 2010-11-01 10:36:50
tkwm1906 a ile w zaciszu kosztuje u tw kumpla.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in