12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

konferansjer

rafi33 2011-08-10 22:36:48
witam.
Szukam konferansjera do poprowadzenia festynu. Słyszałem o Waldku Wojtasie ale nie miałem przyjemności usłyszeć go na żywo. Poza tym słyszałem różne opinie na jego temat i teraz już nie wiem... Może znacie kogoś kogo moglibyście mi polecić?!
Z góry dziękuję za pomoc :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
xobywatel 2011-08-10 23:48:16
Chcesz mieć profesjonalnego konferansjera to dzwoń do Waldka. Chcesz słuchać co mówią inni na jego temat - słuchaj:) Zakompleksieni, którzy nie dorastają mu nawet do małego paluszka są wszędzie:P Doświadczenie on ma na pewno kilka razy większe niż "limanowscy konferansjerzy" - grał m.in. MayDay. Chcesz namiary na Waldka pisz na priv.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
princesa 2011-08-11 00:23:13
zgadzam się z "xobywatel"
nie czekaj tylko dzwoń- ja numeru niestety nie mam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
obslugamuzyczna 2011-08-11 22:26:30
waldek pracował dla mnie oraz wielu organizatorów imprez masowych w całej Polsce, od inwazji mocy począwszy na trasach koncertowych największych Polskich zespołów kończąc, profesjonalista z umiejętnością radzenia sobie na imprezach podczas których nic się nie dzieje, potrafi robić coś z niczego a to wielka umiejętność, zresztą w radiu i tv byle kogo nie zatrudniają a On tam siedzi już kilkanaście lat, jeśli natomiast Twoje "różne opinie" to jakaś prowokacja-to zdecydowanie nie polecam, chłopak sobie radzi i wiele imprez w Limanowej prowadził za darmoche żeby tylko u nas coś się działo!z mojej strony pełna rekomendacja i szacunek!Adam kaczmarczyk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
obslugamuzyczna 2011-08-11 22:30:44
jeśli natomiast budżet nie puszcza na kogoś formatu waldka wojtasa to polecam Pana Mariana-były nauczyciel PO, znany w Limanowej, głównie kojarzony z festiwalami folklorystycznymi, styl bardziej grzeczny, pookładany i poprawny-czyli zapowiedź i startuje kolejna atrakcja wieczoru, dla mnie to nieco sztampowe, zależy ile macie kasy i jakiego macie odbiorcę, ewentualnie ja mam kilka namiarów na ludzi z nowego sącza lub krynicy i brzeska ale szczerze to będzie 1/10 tego co robi waldek:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
andy11 2011-08-11 22:40:36
Potwierdzam że Pan Waldek jest super jako konferansjer, byłam z dzieckiem ostatnio w Mordarce, postanowiłam z córeczką pomóc Karolkowi, mimo że atrakcji było mało to ubaw był po pachy-szczególnie w konkursach które były prowadzone przez Pana Waldka!popieram takich ludzi jacy potrafią odłożyć na bok finanse i przejechać kilkaset kilometrów żeby zrobić coś dla dzieciaków!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
she 2011-08-11 22:51:52
To fakt Waldek Wojtas profesjonalnie podchodzi do tematu ma doświadczenie, dobrze czuje się na scenie. Poza tym nienaganna dykcja, ciekawy sposób wysławiania się no i podstawa w tym fachu...barwa głosu.
Mnie osobiście drażnią wtrącenia które czasem nie powinny paść publicznie ale to tylko moja osobista uwaga. Może wynikać to z pewnej rutyny bądź dużej pewności siebie na scenie. Aczkolwiek te cechy dają również wiele pozytywów.
Ogólnie można polecić bo Facet wie co robi i zna się na tym. Wie po co przychodzi do "pracy" i co ma robić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: konferansjer
xobywatel 2011-08-12 12:03:12
[cytat]"Mnie osobiście drażnią wtrącenia które czasem nie powinny paść publicznie ale to tylko moja osobista uwaga. Może wynikać to z pewnej rutyny bądź dużej pewności siebie na scenie. Aczkolwiek te cechy dają również wiele pozytywów."[/cytat]
Wiesz, takie zachowania są jednak "wliczone" w pracę profesjonalistów. Popatrz co czasem wyczynia Kuba Wojewódzki:D Grunt żeby w razie wpadki umieć wyjść z tego z twarzą a z tym Waldek nie ma problemu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in