7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???

konto usunięte 2014-02-26 21:18:11
Dokładnie zgadzam się z tobą. ostatnio temat limanowskiego szpitala jest non stop! A najbardziej mnie wkurza plucie na Pana doktora Pieniążka KTÓRY TO JEST CHYBA JEDNYM Z TYCH LEKARZY NIE BIORĄCYM ŁAPÓWEK!! To jest czyste hamstwo. Żaden szpital nie jest idealny! Czy nikt tego nie rozumie. Po co komu wyciąganie różnych rzeczy na forum publiczne?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-02-26 21:27:33
1. Ależ oczywiście, że reaguje. Aż zbyt bardzo. Spróbuj napisać coś nie do końca pochlebnego na Władysława B. lub Wacława Z. to się przekonasz, czym jest białoruska cenzura :D

2. Szpital podlega staroście, więc dla pachołków Biedy jest głównym narzędziem do walki ze złym starostą - przyszłym europosłem.

3. Normalnie to chyba nikomu na tym nie zależy, ale sługusy Biedy zrobią wszystko, żeby dokopać znienawidzonemu staroście. Taki psychol HenrykV to nawet własną matkę by pogryzł, gdyby dowiedział się, że oddała głos na niedobrego Puchałkę :D

4. To zależy od rodzaju sprawy i kancelarii ale przeważnie biorą coś za samo prowadzenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
Julek 2014-02-26 22:28:29
Jakieś 10 lat temu złożyłem w sekretariacie dyrektora szpitala pisemną oficjalną skargę na lekarza. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.

Dziwicie się, że ludzie zaczynają swoje żale wylewać na portalu internetowym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
blizniak 2014-02-26 22:34:31
Wiślak- zaczynam Ci się przyglądć jakie masz nogi np. ale pisz pisz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
namoR 2014-02-26 22:35:18
Od dosyc dawna, jako komentujacy czytelnik i obserwujacy wszystko z dalekiego boku, czesto zastanawialem sie nad wieloma podobnymi pytaniami.

Podejmowalem proby na rozne sposoby, aby to zrozumiec i znalezc przyczyne takiego, a nie innego przekazu medialnego i komentarzy pod wieloma publikacjami...

...no coz, moja opinia jest taka, iz mamy tutaj doslownie kilka osob (nickow) ktore uwazaja, iz majac wywalczona przez przelana krew innych wolnosc slowa w naszej Ojczyznie, w rozumieniu tych kilku osob (nickow), posiadajac to "narzedzie" i trzymajac sie razem w grupie, mysla ze podbija swiat klikajac w klawiature i maja nadzieje, ze czytelnicy, ktorzy tu zagladaja we wszystko wierza i uwazaja, ze ten portal jest jedynym bostwem...

Najciekawsze jest to, ze jezeli ktos podejmie probe sprzeciwu i krytyki takowego nierzetelnego, niewywazonego przekazu medialnego, jest automatycznie atakowany i uciszany na rozne sposoby. Zdazylem juz to zauwazyc, doswiadczajac tego na wlasnej skorze...

Jeszcze bardziej ciekawsze jest to, ze za poprzedniego dyrektora szpitala limanowskiego, nie widzialem tutaj na tym portalu tylu negatywnych opinii, komentarzy, informacji, wybranych "ciekawych" artykulow czy publikacji takich a nie innych itd. Czyzby wtedy wszystko bylo idealnie? Czy jest to czynione nagminnie teraz, dlatego ze decyzje o zmianie dyrektora podjal starosta Jan Puchala, ktory tez byl wiele razy obrazany bezpodstawnie na tym portalu. Mam tez wiele innych pytan...

@filipekkamil
Podpowiem Tobie tylko tyle, dlatego ze osmieliles sie skrytykowac ten portal, broniac prawa i piszac komentarze tu i tam, bedziesz "znienawidzony" przez "wiele" nickow, o czym wkrotce sie przekonasz...;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
filipekkamil 2014-02-26 22:56:09
Dziękuję za odpowiedź namoR

głęboko mi wisi kto mnie nienawidzi, głęboko mi wisi białoruska cenzura...

generalnie są na tym świecie ludzie, którzy umieją się bronić i prawnie i za pomocą narzędzi, na które posiadają pozwolenie poprzedzone egzaminem prawa użycia.

duuuuuużo chleba muszą zjeść jeszcze ci straszący...

a co do portalu to mam zamiar doprowadzić do przestrzegania prawa...

pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
blizniak 2014-02-26 23:11:11
nie ma czym się chwalić o tym wisieniu każdy to to ma wcześniej czy póżniejB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
filipekkamil 2014-02-26 23:18:40
cóż z tym wisieniem to pozostaje dodać taka jest wola natury >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
filipekkamil 2014-02-26 23:24:38
coż dostrzegam pewną opcję polityczną w tym "dziadu" ... to prawie jak "spieprzaj dziadu"... czyżby...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
filipekkamil 2014-02-26 23:26:25

Zastanawiające jest kilka spraw...
1. dlaczego portal Limanowa.in nie reaguje na ewidentne opluwanie i szkalowanie wyższych oficjeli miasta
2. komu zależy na szkalowaniu opinii szpitala w Limanowej - czyżbym dostrzegał widoczny interes kancelarii odszkodowawczych... ciekawe których/ej
3. jakie personalne związki mogą (istnieją) między osobami najbardziej zagrzewającymi do walki ze szpitalem i innymi osobami prowadzącymi kancelarię odszkodowawczą
4. czy kancelaria/kancelarie biorą wynagrodzenie za wygrane sprawy czy z góry za sprawy bez względu na wynik...

mam jeszcze wiele pytań ale postaram się je zadawać z czasem... i tam gdzie trzeba...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-02-26 23:33:44
@filipekkamil komentarze ludzi jakie są takie są, w Polsce jak jest temat to każdy jest od niego specjalistą. Ja prawnikiem nie jestem ale jak doprowadzisz do sytuacji, w której takie komentarze z sieci albo nawet z portalu znikną, to szczerze pogratuluję, bo nieraz jest to irytujące, a co dopiero mają powiedzieć ci o których jest w nich mowa.

A tak na marginesie do @wislaka, był taki czas że od Twoich komentarzy na temat burmistrza zaczynał się prawie każdy temat na portalu, za samo to powinieneś zostać zbanowany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
filipekkamil 2014-02-26 23:37:07
Ludzie...

drapiecie się o co się tylko da...

Zamiast budować coś w Limanowej i działać dla dobra miasta i powiatu wojenka na szczycie - żałosne...

... nie o take Polske my walczyli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
marlehill 2014-02-27 09:16:15
filipeekamil

wciąż pozostajemy -Ukrainą UE- więc zachowaj umiar w bronieniu kolesiowskich struktur......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
Doradca 2014-02-27 09:39:52
@ filipekkamil żeby wymagać od innych przestrzegania prawa samemu trzeba je przestrzegać a że sam sobie pozwalasz na jego łamanie to nie oczekuj od innych że będą go przestrzegali.

Mam na uwadze prowokację którą od paru dni prowadzisz na portalu wobec komentujących.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
bearchen 2014-02-27 14:44:29
@Filipeekamil

Szpital jest powiatowy. Nadarzyla sie zatem okazja, zeby dolozyc nie tylko lekarzom, pielegniarkom, ale takze wladzom powiatu.

Nie od dzis wiadomo, ze pewnym osobom na tym portalu
w miescie najgorsze gowno pachnie, natomiast w powiatowce najlepszy perfum smierdzi.

Tak sie zastanawiam czasem, kto steruje tym portalem?
Po co osoba, ktora rzekomo od nikogo nie jest zalezna mialaby dopuszczac "gnojenie" jednych i faworyzowanie innych??

Ciesze sie, ze ktos to w koncu zauwazyl i nie boi sie o tym pisac.



Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
Ted1 2014-02-27 15:52:33
Kilkanaście dni temu moja koleżanka - mieszkanka Krakowa pochodząca z okolicy Limanowej zapytana przeze mnie dlaczego z całą rodziną jeździ na narty do Krynicy i Szczawnicy a nie do Limanowej czy Laskowej bo dużo bliżej odpowiedziała ze gdyby coś sie stało jej dzieciom na stoku to bała by sie jechac na SOR do Limanowej bo jako Limanowianka czyta nasz portal! Oczywiście szybko wyjaśniłem jej sytuację i była zszokowana jak my Limanowianie sami sie reklamujemy i "podcinamy sobie gałąź na której siedzimy". Po dłuższej rozmowie stwierdziła, że w ich szpitalu wcale nie jest lepiej i też niestety dochodzi do wielu tragedii. Może nie dokońca na temat ale tak nas oceniają dokładnie dzięki temu o czym piszą wyżej Wiślak i Bearchen.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
antymon 2014-02-27 18:28:03
@Bearchen

@filipkamil ameryki nie odkrył tym co napisał, większość osób już wie jak to miejsce funkcjonuje i dlaczego
powody, zasadnicze, są dwa
1. kasa

po co moderować komentarze jeśli jadka i gnojenie trwa w najlepszego to lud czyta i klika a każde kliknięcie to kasa od googla m.in. za reklamy które się pojawiają z "automatu"
oczywiście ilość kliknięć przekłada się także na ceny reklam na portalu(tych sprzedawanych lokalsom).

2. polityka

jest określona i ulubiona grupa ludzi o jakich portal w życiu nie napisz a jeśli napisze to potem w komentarzu się ich wybieli lub ewentualnie zgnoi sie tego, kto napisze prawdziwy obraz sytuacji w komentarzach

o innych aspektach szkoda czasu pisać,
tyle teorii w wielkim skrócie - zaraz będzie ujadanie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
namoR 2014-03-01 19:03:38
@Ted1
Zyczylbym sobie i innym, aby za pomoca tego Portalu, Limanowa i okolice zaslynely chociaz raz lub dwa na cala Ojczyzne i caly swiat z tej pozytywnej strony, co nie znaczy, ze powinno sie zamiatac pod dywan te zle, chociaz wlasnie te zle maja wieksza czytelnosc i klikanie.

Jak sie chce, to mozna dopatrzec sie wielu dobrych i pozytywnych zmian, trzeba tylko chciec...

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
namoR 2014-03-01 19:08:26
Wydawalo mi sie ze ten temat byl na forum w "Wydarzeniach", widze zostal "zepchniety" do "Hyde Park", nie dotyczy "Wydarzen" i nie jest powodem do wielkiej dyskusyjnosci...;)...ale moze mi sie tylko wydawalo...:)

@antymon
Mnie ciekawi, dlaczego tych kilku aktywnych "nickow" nic tutaj nie pisze.

Od dawna wiadomo, ze media nazywane sa czwarta wladza, ksztaltuja nasze opinie i swiatopoglad, wywieraja wielki wplyw na spoleczenstwo. Czytelnicy pozniej glosuja, w zaleznosci jak media uksztaltowaly ich opinie o tych zabiegajacych o ilosc glosow czy samo poparcie.

Zawsze bede walczyl o rzetelnosc, obiektywizm, sprawiedliwosc i rownowage w publicznych przekazach medialnych wszystkich rodzajow.

Oczywiscie Redakcja decyduje co i kiedy ma byc opublikowane, a my, jako czytelnicy, nie Redakcja, oceniamy czy jest ta rownowaga i obiektywizm zachowany lub nie.

Pytanie "KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???" nadal pozostaje bez konkretnej, konstruktywnej i dluzszej odpowiedzi...

Napisz cos wiecej, w zadnym wypadku nie jest szkoda i nie jest strata czasu, aby podyskutowac o innych aspektach dotykajacych tego, jakze waznego tematu, dotykajacego nas wszystkich w dzisiejszych czasach.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-03-01 19:08:45
Pewnie, że tak. A spróbuj napisać coś nie do końca pochlebnego o grupie trzymającej władzę, to zaraz zostaniesz zrugany przez tutejszych strażników "porządku" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-03-01 19:22:11
@blizniak:

A po co Ci moje nogi? Czyżby fetysz? :D


@zi2po91:

A to dlaczego? Bo ośmieliłem się nie zgodzić z twoim bożkiem ze Starej Wsi? No tak, na Białorusi za to grożą łagry. Na szczęście te standardy jeszcze nie panują w Limanowej ;)
Ty powinieneś zostać zbanowany za gloryfikację stanu wojennego poprzez awatarki z kupą złomu :)


@Doradca:

Powiedz to swojemu mentorowi. Niech najpierw on zacznie przestrzegać prawa, bo jak na razie ma z tym ogromne problemy .


PS. Oczywiście mój poprzedni wpis odnosił się do postu antymona ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
Dagi 2014-03-01 20:17:51
@Wislak udziel namoR-owi konstruktywnej i dłuższej odpowiedzi na powyższe pytanie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
namoR 2014-03-05 17:03:06
@Dagi
Jak widzisz, malo "nickow" pisze tutaj komentarze, nie wiem dlaczego? Chetnie przeczytam Twoja wlasna opinie i odpowiedz na powyzsze pytanie...jezeli oczywiscie masz taka wole i chec, aby napisac tutaj swoj wlasny komentarz na ten temat...

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-03-05 17:37:35
@Wislak zalecam zbadać wzrok zamiast po raz kolejny pisać głupoty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
konto usunięte 2014-03-26 23:55:12
@Wislak:
"Władcy" Limanowej są sami sobie winni bo nie potrafią przyznać się do własnych błędów. Boją się utraty autorytetu? I tak go już nie mają na własne życzenie...
I żeby było śmieszniej nadrabiają ten brak korzystając z usług prawników bo może ktoś się wystraszy i położy uszy po sobie - patrz sprawa BUS.
A cenzura na Forum? Jeżeli ktoś źle napisze o w/w osobach w normalny sposób, czyli bez przekleństw a mimo tego posty znikają to źle świadczy o bezstronności limanowa.in i może wskazywać na jakieś naciski ze strony prawników wynajętych przez obrażone władze Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
AwM 2014-03-27 00:39:33
"Ty powinieneś zostać zbanowany za gloryfikację stanu wojennego poprzez awatarki z kupą złomu :)"
Gdybyś wiedział czego dotyczy ta miniaturka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
AwM 2014-03-27 00:45:39 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU OFICJELI LIMANOWEJ I DLACZEGO???
Doriska 2014-04-03 10:18:57
filipekkamil
Człowieku, pod tym tematem piszesz ze się opluwa a wczoraj co zrobiłeś???!!!

Może daj Pani doktor spokojnie pracować! Za to napisałeś o Niej powinieneś odpowiedzieć karnie!

Może Twój przypadek jest "sizofreniczny"!!!
Bluzgasz jak mozesz, dobrze ze temat został usunięty!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in