Baner
22°   dziś 16°   jutro
Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita
1994

Tematy archiwalne

Komisja Psychola Maciarewicz.

zdrajca 2010-07-20 22:33:38
Wytłumaczcie mi bo może ja jestem zbyt ciemny! by to co ten nawiedzony człowiek razem z tymi popisiołkami za pieniądze podatników wyprawia.Jeśli koniecznie chce być bożyszczem w tych jasełkach to niech to robi za swoje pieniadze lub niech się zgłosi gdy będzie kręcona nowa,,Psia ,,bez kastingu rolę Judasza ma pewną.Czy oni w tym popisanym klubie poselskim nie widzą innych ważniejszych spraw do rozwiązania? i czy ten kraj i jego ludność musi być skazana na oglądanie i słuchanie tych psycholi.To już dawno przestało być śmieszne. Dziwne że ci moraliści w czarnych kieckach nagle zaniemówili.Wstyd na cały świat!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
konto usunięte 2010-07-20 22:48:35
az dziwie sie zdrajco ze tylu ludziom potrafili zrobic kisiel z mózgownic...jak trzeba byc naiwnym zeby isc za ta horda hien ktora tylko wladzy pragnie .....ale guru jaro dal przyklad ,,po trupach do wladzy" po trupie swego brata !!pisiorki tak wlasciowie to jest mi was zal...bo moze jestescie w stanie sami pomyslec co wybrac ale i tak zrobicie to co wam czarny w niedziele na mszy powie ...uwlasnowoolnieni jestescie...juz nie jestescie w stanie sami wybrac tylko ktos musi wami kierowac ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
piotrlimano 2010-07-21 10:52:59
Bóg jest nieskończenie litościwy i miłosierny-w samolocie tym nie było Macierewicza,Kurskiego,Jarusia i pięknej Jolki.Po co robić wielkie halo,jak to są ludzie chorzy z nienawiści na których regularnie głosuje około 80%Ciemnogrodu.Gratuluję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
111ksiadz 2010-07-21 11:05:23
Przecież tych mieszkańców nikt zbiorowo nie wymóżdżył,ale jest jak pisze bamboleo-sukienkowi z wybitną pomocą Tatusia z Torunia i jego sekty(Macierewicz twierdzi że był to mord-za rozgłośnią)robią im kisiel z mózgów albo jajecznicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
skorpion 2010-07-21 18:26:30
/szatan ma różne oblicza-i Tatusia i Jolusi[siostrzyczki] i Bliżniaczka i Antosia itd ...itd...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
konto usunięte 2010-07-21 19:34:54
a KROWA ryczy na komisjii... masakra jaki cyrk odpierdziela Pis.. mowie Wam : oni tak naprawde do konca nie wiedza sami o co im chodzi, jaka polityke prowadza i jakie maja poglady, kloca sie , bo tak juz maja we krwi. male dzikusy chciwe i glupawe!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
konto usunięte 2010-07-21 22:03:33
Jak byłam sceptyczna wobec Palikota, to to co teraz robi, podoba mi się bardzo. Ośmiesza tę śmieszną komisję a oni kompletnie nie wiedzą co robić z nienawiści do niego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Komisja Psychola Maciarewicz.
darekl39 2010-07-24 22:32:24
Moim zdaniem Maciarewicz powinien odpowiedzieć za współodział w morderstwie. on ma na rękach krew polskich żołnierzy zabitych w Iraku i Afganistanie na skutek debilnie przeprowadzonej restrukturyzacji służby wywiadu. Ale PiS dał mu w nagrode przewodniczenie komisji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in