Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

Kolejna firma bedzie płacić kary?

wojtek 2010-12-22 11:39:56
W niedawnym artykule o stanie inwestycji w mieście czytamy: "Dokończenie rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej – etap III, Kanalizacja i wodociąg „Podjabłoniec” * Przedsiębiorstwo MEN-GAZ z Męciny wykonuje etap II i III budowy kanalizacji i wodociągu w terminie do 20.12." Dzisiaj mamy 22.12. a firmy MEN-GAZ i co za tym idzie - upragnionych przyłączy nikt na oczy nie widział.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kolejna firma bedzie płacić kary?
cortez 2010-12-22 16:39:53
A co z robotami na stadionie w Pisarzowej? Do 15.12 mial byc zakonczony 2 etap i oczywiscie sa w lesie z robota. Ja jestem ciekaw czy naprawde za te poslizgi naliczane sa kary i chcialbym zobaczyc na wlasne oczy dokument, ktory obliguje wykonawce do poniesienia kosztow z racji zawalenia terminu, to sie juz robi plaga, widac nie taka kara straszna, jak w umowie pisze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kolejna firma bedzie płacić kary?
teodor 2010-12-22 20:35:44
Pijalnia wód w Szczawie miała być oddana 20.05.2010r. a oddano ją dopiero w listopadzie tuż przed wyborami i nikt żadnej kary nie naliczał - widać to już standard.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kolejna firma bedzie płacić kary?
paweell 2010-12-23 07:23:25
Gdy kanalizację na ulicach jabłonieckiej i walecznych oddano z 3 miesięcznem opóźnieniem też nie słyszałem o karach!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kolejna firma bedzie płacić kary?
gryf188 2010-12-23 14:10:31
Stadion w Starej Wsi też dawno powinien być skończony a chyba do tego jeszcze daleko :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in