18°   dziś 18°   jutro
Sobota, 18 maja Eryk, Feliks, Aleksander, Jan, Alicja, Edwin
2168

Wydarzenia

Kogo łatwo wyczuć na portalu?

blizniak 2012-01-24 22:29:32
Tych którzy uzależnieni są od układów politycznych, lokalnych koterii których życie może ulec zmianie natychmiast po jakiejś "rewolucji"/ a wiszą, wiszą w powietrzu/. No a teraz czekam na łomot. ale komputer wyłączam.:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
blizniak 2012-01-24 22:31:47
nie dopisałem- wolność jest wartością nadrzędną.:):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
alim 2012-01-24 22:50:25
No nie wiem na ile się mylisz @"bliźniak" Ja, oczywiście piszę o sobie jestem uzależniony od portalu np. dla tego że lubię wiedzieć co dzieje się wokół mnie, czy bardziej wokół mojego środowiska z którym spotykam się co jakiś czas ze względu na moją nieobecność w nim z powodu pracy i takich jest na pewno wiele osób. Ale i jest tak jak piszesz choć z węchem u mnie.....do psa mi dużo brakuje.
>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
moimzdaniem 2012-01-27 08:17:55
Bliźniak ależ Ty jesteś przekornie zalotny :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
konto usunięte 2012-01-27 08:51:11
piaprzysz jak poparzony glabie i pojebusie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
blizniak 2012-01-27 09:11:17
pierwszego który jest na garnuszku już mamy. Uzależniony od tego kto rządzi i cham do tego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
moimzdaniem 2012-01-27 10:31:54
Nie rozumiem czemu sie obrażacie wzajemnie.Kazdy ma prawo do własnego zdania :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
blizniak 2012-01-27 10:37:03
Ja jestem człowiekiem wolnym i dla mnie własne zdanie to coś normalnego. Czy był Poseł w szpitalu z kim się spotkał i jakie sprawy dotyczące dobra LUDZI CHORYCH były poruszane. Oczywiście chyba nie w godzinach pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
kuba1015 2012-01-27 20:36:25
Moi drodzy, spotkałem się ze znajomym, który pisze jakiś artykuł do gazety na temat " świętej" firmy Impuls.Wiecie, we Wrocławiu na siłę w swoim oddziale starali się zwolnić z pracy dziewczynę w ciąży.

Dali jej wypowiedzenie,a jak im powiedziała,że jest w ciąży to się wojna zazeła- nie ważny był jej stan ,tylko chęć postawienia na swoim.Wycofali normalne wypowiedzenie i dali dyscyplinarne, szukając później powodów.
A ona nie pękła i do sądu ich podała, bo tak się nie robi.Wyrok zapadł druzgocący ,mają ją przywrócić do pracy, wypłacić duże odszkodowanie, zapłacić jakieś koszty na sąd i takie tam. Taka to firma Fair Play- takich jakby niskich lotów.Pewnie się będą apelować, ale o ile wiem to uzasadnienie wyroku jest tak mocne,że to nic nie zmieni.Dobre, nie?ciekawe ile osób ich do sądu podawało i ilu wygrało... Powiem Wam,że jak to usłyszałem, to mi ręce opadły, jak tak można się pastwić nad kobietą w ciąży...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
blizniak 2014-05-02 16:15:32
2 lata temu w styczniu pieprzyłem jak pojebus. Dwa lata to dużo czasu, gdzie tam dwa lata. To już dwa lata i dwa miesiące. Spróbuję jeszcze tak popieprzyć. Może jeszcze tak potrafię. Trochę się boję czy podołam. Ale sprawdzę.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
Arwen 2014-05-02 16:55:09
bliźniak pewno masz rację, ja mam to całe Limanowskie "towarzystwo" w d... i mogę krytykować starostę za to że się wybiera do PE , a nie potrafi zadbać o stan dróg powiatowych (niektóre przypominają orne pole). burmistrza że nie potrafi rozmawiać z ludźmi , tylko wydaje mu się że jest "nieomylnym władcą" Limanowej , przedsiębiorców zatrudniających na czarno i wykorzystujących pracowników. Nie jestem związany układami i dlatego mogą mi skoczyć.>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
konto usunięte 2014-05-03 13:21:15
no cóż Golfowy Wójt z Tymbarku też po objęciu stołka zwolnił Kierowniczkę od tzw inwestycji i potem trzeba było tę Panią przywrócić do pracy,zapłacić tylko nie ze swojej kieszeni,a szkoda,bo powinien on i jego gruby radca zapłacić chociaż 50% kosztów sądowych i nawiązki
na marginesie WiochaLimanowain do dziś sprawy nie wyjaśniła, a tak na początku głośno ryczała ta Wiochain
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
konto usunięte 2014-05-23 04:34:18
@alim:

Żadne uzależnienie nie jest dobre ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
1959 2014-05-23 09:18:59
Kuba a to ciekawe co piszesz taka PORZĄDNA firma i taki numer.
Ale tak nawiasem mówiąc w naszej Limanowej chyba we wszystkich firmach są takie praktyki!!!
Co do tej firmy Fair-Play to różne opinie słyszałem a czy prawdziwe kto to wie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
Doriska 2014-05-23 10:17:05
Jedna wielka polityka! Taka prawda!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
ebi 2014-05-23 13:13:55
najłatwiej wyczuć wislaka - od razu wiadomo, że to jakiś busiarz - pewnie z okolicy Limanowej. Celuję , że ze Słopnic - ale nie szlacheckich. Również King jest łatwowyczuwalnymstaszkiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kogo łatwo wyczuć na portalu?
konto usunięte 2014-05-23 13:51:08
Najłatwiej jest wyczuć pachołków Biedy. Wystarczy zobaczyć wpis ebiego. To są trolle gloryfikujące komunizm i swego wielkiego bożka ze Starej Wsi. Na szczęście jest ich tylko kilku. Pozostali to ci sami, tylko piszący pod różnymi nickami :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in