Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Klub piłki ręcznej

Dj128 2012-01-21 17:28:19
Czemu miasto Limanowa nie utworzy klubu piłki ręcznej?! Przecież w naszym okręgu jest dużo hal które się marnują. Postarajmy się o taki klub w naszym mieście!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Slawek964 2012-01-21 18:39:10
Zawsze wraca ten temat przy okazji różnych mistrzostw.:) Już kilka razy pisałem, że fajnie byłoby przyjść na mecz piłki ręcznej. Bardzo widowisko sport. Jak dla mnie dużo ciekawszy jak piłka nożna. Jest hala przy ekonomie spełniająca warunki więc jest szansa bo wcześniej nie było hali o odpowiednich wymiarach, może z wyjątkiem hali na Zygmunta. Więc chłopaki do dzieła, może tym razem nie skończy się na pisaniu. Największy problem może być z osobą, która chciałaby podjąć się trenowania drużyny, ale trzeba szukać.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-25 19:54:07
ja tez osobiscie uwazam ze kklub piłki recznej w limanowej by sie sprzydał chetnie by pograł co chodzi o trenera mozna by było poprosic jakiego wefiste uczacego w jakies szkole który sie troche na tym sporcie znał zróbmy cos z tym załozmy klub!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-01-26 15:49:31
z tego co wiem to instruktorka pływania Asia, grała w ekstraklasie w piłkę ręczną i myślę,że ma trenera:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Slawek964 2012-01-26 17:10:33
ppr no to git, a jak nie ma to niech zrobi :) więc do dzieła panowie, pokażcie, że potraficie nie tylko narzekać:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-01-27 16:22:31
myślę,że można byłoby z tą dziewczyną pogadać ,bo zna się w temacie i ruszyć z tym, może i u nas zaistnieje piłka ręczna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-01-27 16:22:35
myślę,że można byłoby z tą dziewczyną pogadać ,bo zna się w temacie i ruszyć z tym, może i u nas zaistnieje piłka ręczna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Slawek964 2012-01-28 21:24:09
Jakbyście się odważyli ruszyć z tematem koniecznie tutaj napiszcie. I nie ma znaczenia czy wam się uda czy nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-29 12:52:12
hej a ma ktos kontakt z ta kobieta by sie jej zapytac i obczaic co ona by na ten temat by powiedziła bo jakbysmy mieli trenera to mozna by było cos kombinowac dalej hale wynajac czy cos umawiac sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-29 12:52:20
hej a ma ktos kontakt z ta kobieta by sie jej zapytac i obczaic co ona by na ten temat by powiedziła bo jakbysmy mieli trenera to mozna by było cos kombinowac dalej hale wynajac czy cos umawiac sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-29 12:52:22
hej a ma ktos kontakt z ta kobieta by sie jej zapytac i obczaic co ona by na ten temat by powiedziła bo jakbysmy mieli trenera to mozna by było cos kombinowac dalej hale wynajac czy cos umawiac sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-29 12:52:26
hej a ma ktos kontakt z ta kobieta by sie jej zapytac i obczaic co ona by na ten temat by powiedziła bo jakbysmy mieli trenera to mozna by było cos kombinowac dalej hale wynajac czy cos umawiac sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-01-29 12:52:29
hej a ma ktos kontakt z ta kobieta by sie jej zapytac i obczaic co ona by na ten temat by powiedziła bo jakbysmy mieli trenera to mozna by było cos kombinowac dalej hale wynajac czy cos umawiac sie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-01-30 19:00:44
ostatnio byłem na basenie, ale jej nie było. Wiem ,że tam pracowała, prowadziła zajęcia z dziećmi. Nazywa się Asia i prowadzi tam firmę ale nie widać jej teraz. Ale popytam się
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-01-30 19:00:45
ostatnio byłem na basenie, ale jej nie było. Wiem ,że tam pracowała, prowadziła zajęcia z dziećmi. Nazywa się Asia i prowadzi tam firmę ale nie widać jej teraz. Ale popytam się
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Dj128 2012-02-07 20:59:03
panowie poszukajmy kogos kto nam moze pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-02-08 14:36:52
to jest numer do dziewczyny co trenowała w extraklasie 663-760-688
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-02-09 09:15:30
Jak sprawa stoi? Ruszyło coś z miejsca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-02-09 12:45:11
hej kontaktował sie ktos z ta pania pasuje do niej zadzwonic i ustalic czy by sie tego podjeła.Ja jakis rok temu grałem w reczna broniłem i brałem udział w licznych zawodach w reczna ale spowodu nauki nie mogłem dalej tego kontynuowac poniewaz w poblizu nie ma zadnego klubu.Jezeli ta kobiecina by sie zgodziła to pasowało by sie spotkac i omówic o jaka hale bysmy sie starali itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
fartom 2012-02-09 21:28:35
jak coś organizujecie to ja sie pisze:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Dj128 2012-03-07 16:51:00
panowie musimy ruszyc ta sprawe z miejsca
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
konto usunięte 2012-03-08 21:32:54
No właśnie, może najlepiej po porostu wynająć jakąś halę, zebrać się i zagrać kilka meczów żeby zobaczyć jak sie będziemy zgrywać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
piotrekjasiek 2012-03-12 09:49:58
hej swietny pomysł z wynajeciem hali gdzie i kiedy moze w tygodniu? co chodzi o zgrywanie no to potrzeba czasu i treningów zeby cos zaczeł sie dziac ale to bedzie jeden krok blizej złozenia zespołu panowie ruszmy z tym cos wtedy bysmy wszystko obgadali co jak pasuje tez zebysmy si kiedy na tym forum zeszli i popisali o ty konkretnie bo narazie to raz na akis czas piszemy a zapał jest by w to grac:Ppozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
Stifmeister 2012-08-22 12:14:58
Ktoś musi się nas zgodzić trenować!

Ten klub musi powstać !!!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
grzes24 2014-09-22 09:09:17
Jak tam sprawa ?
Jestem chętny do pomocy w tym temacie.
Może spotkanie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
fuego 2014-09-22 12:02:59
Jestem za:).Miałem epizod w grze w piłkę ręczną(szkoła średnia, reprezentacja krakowa, azs). Grałem na pozycji bramkarza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub piłki ręcznej
MisterB 2018-03-14 17:30:00
Tak temat poruszany co kilka lat :) czy coś może ruszyło w tej sprawie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in