10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Klub malucha

fiolekkk 2010-11-09 14:50:58
Jak myślicie czy klub malucha miałby racje bytu w Limanowej (lub w innej miejscowości w powiecie Limanowskim)? Jaka jest obecna kondycja przedszkoli w Limanowej? Czy są dzieci, a za nimi ich rodzice, którzy chcieliby skorzystać z takich usług? Orientuje się ktoś może ile obecnie płaci się za przedszkole w Limanowej (lub okolicach)? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje i sugestie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
cliooo 2010-11-09 15:40:31
sama jestem tego ciekawa:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
asia2 2010-11-09 16:48:16
fajna sprawa,życzę powodzenia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
eee 2010-11-09 16:51:54
na pewno mialabys miliony chętnych, ale nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, chyba niezbyt zachęcająco. Pomysł na pewno trafiony.Przedszkoli jest przedde wsystkim ZA MAŁO,nie wspominając o żłobku-tragiczna sprawa,jeden zlobek na taki ogrom ludzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
magda100685 2010-11-09 19:04:15
klub malucha? alternatywne formy przedszkoli? świetna sprawa o ile ma się pomieszczenie bodajże na parterze. ;-) świetna sprawa. za miejsce w przedszkolu plus wyżywienie w Limanowej płaci się od ok 200 do 350zł. Taki Klub Malucha na terenie gminy pewnie by się przyjęło. życzę powodzenia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
Slawek964 2010-11-09 22:09:15
fiolekkk jeśli chciałbyś coś takiego stworzyć w Limanowej to jak najbardziej działaj. W Limanowej zapewniam, będzie na takie coś zapotrzebowanie. Dotacja na działalność gospodarczą i można działać. Z tego co wiem otwarto niedawno w Limanowej prywatne przedszkole, chętnych było kilka razy więcej niż miejsc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
KAS 2010-11-09 22:29:18
wszystko zależy czy miałabyś dofinansowanie bo wtedy jak najbardziej by sie to opłacało ale gdybyś musiała wszystko z własnej kieszeni utrzymać to już nie u nas nie ma aż takich zarobków żeby rodziców było na taki wydatek stać w KRK koszt pobytu dziecka w klubie maluszka to 800 zł miesięcznie to jest czesne +12 zł dziennie stawka żywieniowa+400zł wpisowego jednorazowa opłata na zakup wyprawki dla dziecka i jest bezzwrotna więc sama oceń
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
fiolekkk 2010-11-09 23:10:29
Właśnie się zastanawiam na ile rodzice w Limanowej mogliby sobie pozwolić ( o zarobkach takich jak w Krakowie można tylko pomarzyć)? Nie mam bladego pojęcia jakie są realia w Limanowej. Druga strona medalu jest taka, że jeśli wynajmie się lokal i zatrudni jeszcze kogoś to już mało co z tego zostanie..;/ Kocham dzieci i całe moje studia jestem z nimi związana, jednak po powrocie w rodzinne strony nie jest tak kolorowo ze znalezieniem pracy;/ Dziękuję za opinie i z przyjemnością przeczytam więcej:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
ginger84 2010-11-10 07:54:52
Z własnego doświadczenia: zatrudnienie opiekunki do dziecka, które nie dostało się do żłobka kosztuje ok. 5 zł/ godzinę - możesz przeliczyć ile to wynosi na miesiąc. Jeżeli koszt umieszczenia dziecka w takim klubie byłby np. o 1/3 niższy to bym się nie zastanawiała. Życzę powodzenia bo inicjatywa jest bardzo dobra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
crusader 2010-11-10 08:05:18
spokojnie, uda sie, w Limanowej jest duzo osob ktore maja pieniazki i chca gdzie po prostu przechowac swoje dzieci a rodzice maja wtedy czas na aerobik, masaze..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
budu 2010-11-10 08:38:01
W Limanowej przyjmie się wszystko co będzie dla dzieci bo nic nie ma :) myślę, że śmiało można działać :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klub malucha
fiolekkk 2010-11-11 10:51:26
W takim razie w której części Limanowej widzielibyście taką działalność? Gdzie byłoby największe zapotrzebowanie? Ewentualnie, jakiego typu usług dla dzieci nie ma w Limanowej, a mogłoby być? Czego oczekiwalibyście jako rodzice od takiego klubu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in