14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.

tutejsza123 2015-06-09 15:05:40
Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem. Otórz posiadam telefon Nokia Lumia 530, nabyty w salonie Orange oraz standardową kartę sim również z sieci Orange tyle że obciętą do rozmarów karty Micro do tego telefonu.
Od pewnego czasu włancza mi się jakaś "blokada". Mianowicie nie mogę odbierać smsów od sieci Orange, nie przychodzą mi również raporty doręczenia sms, gdy wysyłam jakąś wiadomośc. Dotyczy to również połączeń. Nie da się z tym nic zrobić, dopiero jak przełożę kartę do innego telefonu np. samsunga to automatycznie mi się to odblokowuje i nagle przychodzi mi kilkanaście zaległych smsów wraz z raportami doręczeń.Dodam że dzieje się tak tylko i wyłącznie w przypadku sieci Orange, bo smsy np. z T-Mobile mogę odbierać i normalnie mi przychodzą. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy to wina telefonu? Być może się zepsuł, coś się zablokowało lub przestawiło? Czy może to chodzi o kartę SIM i wystarczyło by ją wymienić na nową w salonie, tylko na Micro?
Proszę o pomoc. I z góry dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.
Zigur 2015-06-10 12:17:06
Najlepiej zapytaj na forum sieci Orange http://www.orange.pl/forum_b2c.phtml
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.
wydra2 2015-06-11 14:29:18
ja taki telefon posiadam 8 miesięcy i jest naprawdę super telefonik wszystko płynnie
chodzi ,musisz coś mieć zle ustawione
moi znajomi też sobie chwalą,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.
tutejsza123 2015-06-11 14:38:15
Wymieniłam kartę w salonie, zobaczymy czy coś się poprawi.
Na telefon nie narzekam, bo mi też sprawnie wszystko działa, poza tym jednym wyjątkiem.
Konsultant w salonie powiedział, że mogło to być spowodowane kartą, a jeśli nic się nie poprawi żeby przywrócić ustawienia fabryczne i zresetowac telefon :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.
sweetfocia 2015-06-11 15:30:02
Popatrz, a Tusik już nie ma problemu z telefonem. :P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kłopot z Nokią Lumią 530 lub kartą SIM.
a2z 2015-06-14 18:14:14
1. Kup np. starter 5 z Play (lub z innej sieci - tylko nie z Orange), włóż do swojej Nokii i sprawdź czy problem nadal jest.
2. Przywróć ustawienia fabryczne w telefonie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in