Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902

Mario19 2012-01-20 09:45:03
Mam problem z klawiatura w sony ericssonie c902. Odkleja mi sie od gory troche klawiatura,jaki klej bedzie najlepszy i gdzie go kupic? klawiatura jest nie zniszczona tylko sie odkleja,z gory dzieki za pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
DaBomb23 2012-01-20 10:06:52
Kolego Najłatwiej zamówić oryginalna klawiaturkę bo tylko one mają warstwę klejącą lecz jeśli chcesz uniknąć takich kosztów to w domu towarowym jest taka cienka taśma dwustronna. Kiedyś w moim w 595 tak zrobiłem i się sprawdziło. A jeśli chodzi o kleje to najlepszy jest butapren pod względem elastyczności zaś pod względem trwałości połączenia to klej do wklejania szyb samochodowych. Oczywiście to kwestia minimalnego użycia takiego kleju i co najważniejsze nie nakładać kleju w miejscu tych pinów na płycie głównej tylko gdzieś po bokach bo potem się z tym nie dogadasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
Mario19 2012-01-20 10:25:56
Ok,wielkie dzieki. Teraz mam dylemat czy ta tasme kupic czy butapren;)ale dzieki za konkretna odpowiedz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
DaBomb23 2012-01-20 11:25:23
kolego najpierw kup taśmę. jak nie będzie Ci ewentualnie trzymać to wtedy klej bo taśmę jakoś odkleisz a kleju nie bardzo;p pamiętaj że to taka cieniutka musi być...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
Mario19 2012-01-20 12:08:27
Mam tasme i klej,tasma niestety szeroka,innej tam nie bylo. Tylko niewiem czy od razu klejem nie przykleic bo bedzie trwalsze. a nie cala mi sie odkleja wiec prosciej bedzie troche kleju wprowdzic delikatnie po brzegach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
DaBomb23 2012-01-20 17:59:13
szeroka może być to wytniesz jak ci pasuje byle nie naklejać w miejscu nacisku. dali Ci taką żółta z białą warstwa klejąca? a jak nie to klej delikatnie uważaj na ścieżki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klej do odklejajacej sie klawiatury w sony ericssonie C902
lach123 2012-03-03 19:25:38
Kropelka Atlas Ceresit albo Butapren Corega
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in