Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

klaps

nikon45 2013-06-10 20:13:03
wie ktos moze ile kosztuje bilet ulgowy na film "szybcy i wsciekli 6"

pozdro :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klaps
konto usunięte 2013-07-31 04:08:47
Nie wiem ile kosztuje ulgowy bilet (te dziady w ogóle nie podają cenników w Internecie https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> ), ale słyszałem, że w środy w każdym Cinema wszystkie bilety są po 14 zł. Jedynie za 3D trzeba dopłacić chyba z 6 zł ale i tak jest taniej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klaps
Dunior 2013-07-31 08:45:55
a nie możesz od razu podać ceny biletów na busa tam i nazad coby doliczyć do przyjemności oglądnięcia filmu w cinema?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klaps
kpiarz 2013-07-31 11:39:39
Ujmę to tak - nawet ulgowo bilet do Cinema City to 20 zł za 3D. Do tego doliczyć jakieś 25-30 zł za podróż w obie strony z Panem @Wislak w pozycji (niejednokrotnie ) "na śledzia" w ciasnym busie, nie wspominając o ok. 4 godzinach przeznaczonych na dojazd czyli "wyjętych z życiorysu". Samochodem wyjdzie szybciej (o jakąś godzinę do dwóch), ale drożej (paliwo, korki, itp).

W "Klapsie" bilety na 3D to zazwyczaj 14 zł ulgowy, 17 zł cały, przy czym mogą wystąpić różnice ok 1 zł.

Teraz proszę skalkulować przyjemności oraz koszty i wybrać. Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klaps
konto usunięte 2013-08-02 03:44:28
kpiarzu:

Jeśli jeździsz złomami Gawrona to trudno się dziwić, że 4 godziny masz "wyjęte z życiorysu". Ale cóż, każdy jest kowalem własnego losu. Jesteś masochistą to baw się dalej :-)

Junior:

A co mnie to gówno obchodzi, ile on zapłaci za busa? Dla mnie może nawet iść na piechotę do tego kina. Jego sprawa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in