18°   dziś 17°   jutro
Wtorek, 14 maja Bonifacy, Dobiesław, Wiktor, Maciej, Julita
4272

Porady

Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ

mieciu 2012-08-02 15:12:59
Czy wie ktoś czy w obrębie tego kina znajduje się jakiś parking, płatny lub bezpłatny? Albo inne miejsce w którym można zostawić samochód w pobliżu tego kina?

I drugie pytanie, kino w Czchowie - Baszta, ono funkcjonuje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ
djdeejay 2012-08-02 16:00:53
Nie znam sącza więc nie napiszę dokładnie, ale ja parkowałem albo przy samym kinie (kilka miejsc parkingowych), albo za rogiem jest taki mały parking wyłożony kamieniem, z ktorego trzeba przejść jakieś 200metrów może. Niewiem na której ulicy on jest, bo jak mówiłem Sącza nie znam, ale jest "tuż za rogiem" :) idzie się przy takim betonowym murku, czy coś podobnego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ
marcus 2012-08-02 16:25:36
Proponuję zostawić samochód na ulicy Konarskiego - to jest parking naprzeciw budynku Sokoła, obok kościoła św. Kazimierza, zaraz obok plant. Parking od godziny 16 darmowy, przed 16 trzeba opłacić parkomat (1 zł za godzinę). Dojazd: Na skrzyżowaniu pod zamkiem w prawo, do rynku, prosto w ulice Dunajewskiego, pod budynkiem policji w lewo. ulicą Wąsowiczów, dojeżdżasz do ul. Jagiellońskiej - MUSISZ OBJECHAĆ Planty DOOKOŁA, bo w ul Konarskiego można wjechać tylko od strony ulicy Długosza. Nie wiem jak wygląda parkowanie pod samym kinem, bo ciągle coś tam zmieniają i remontują - można spróbować wjechać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ
mieciu 2012-08-03 15:13:07
Dzięki za odpowiedzi.
Ale mam jeszcze kilka pytań. Ja do Nowego Sącza będe jechał nie przez Limanową tylko przez Ujanowice, Tęgoborze itp. i będę(zamierzam) jechać ulicami Tarnowską, Jozefa Ignacego Kraszewskiego, Lwowską, Jana Matejki, Mickiewicza, Długosza.
Ja będe chciał we wtorek jechać na seans na godzine 17:15, więc będę w Sączu przed 17, żeby jeszcze znaleźć miejsce do zaparkowania.
A strefy parkowania nie są czasem do godziny 17? bo znalazłem artykuł ze strony miasta, ale on był z 2003 roku, więc coś mogło się zmienić:D
A przy kościele nie ma parkingu? lub jakiegoś miejsca przy gimnazjum, choć to mało prawdopodobne , bo jak są to zamkniete za bramą...
Parking przy kinie pewnie jest dla personelu tylko.
Parking na Konarskiego jest jakiś większy czy tylko taki, że po jednej stronie ulicy się samochód zostawia?
Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ
marcus 2012-08-03 16:24:13
I przy kościele i przy gimnazjum nr 1 są miejsca parkingowe, ale nie orientuje się jak to jest uregulowane, tych miejsc jest dosyć mało. Na Konarskiego jak skręcisz w lewo z ul długosza to staje się przodem w stronę Plant po skosie, po jednej stronie ulicy, wchodzi około 30 samochodów (może więcej) i o 17 to nie powinno być problemu. Gdybyś wjechał w Konarskiego i okazało się, że nie ma jednak miejsca, to jak wyjedziesz na Jagiellońską (bo jest nakaz skrętu w lewo z Konarskiego to pojedziesz prosto 200 m i po lewej stronie ulicy masz miejsca parkingowe pod Prokuraturą Okręgową, tam też są parkomaty. Na parkomacie będzie pisało od której godziny jest za darmo, wiec sprawdzisz i będziesz pewnie wiedział.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kino NOWY SĄCZ - SOKÓŁ
benys 2012-08-03 18:34:04
Dzięki wielkie marcus.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in