7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
2168

Wydarzenia

kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]

limka21 2012-12-30 00:36:40
patrzac na to z boku to chyba ta firma maxbus nie dziala fer malo tego kierowca ten byl w obecnosci swojej zony cyzby nienawisc rodzinna chyba naleza sie przeprosiny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 00:43:02
napisala to po to ze nie pierwszy raz spotkalam sie z nienawiscia praktykowana przez kierowcow "maxbusa" podsycana przez samego szefa pana P.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 00:45:40
cwaniacwo zycze szczesliwego Nowego Roku wykrywacze klamstw dzialaja... jezeli ktos spotkal sie z dyskriminacja piszcie to jest karane
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 00:51:53

praktyki kolezenskie pewnego dnia koles z maxbusa powiedzial do pani kierowniczki ze nie chce byc obslugiwany przez zone kierowcy z innej firmy bo tak swoim wzrokiem zakull ze ma to gdzies bo dostal za to"DUTKI" chyba pos... z pozdrowieniami do wlascisiela firmy "maxbus" dorobki po trupach.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
dex 2012-12-30 01:37:21
Limka21 czytałem twój pierwszy post kilka razy i za nic w świecie nie wiem o czym ty piszesz. Na lekcjach polskiego to ty chyba spałaś!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
misiek33 2012-12-30 08:35:31
katolicy?- obrabiacie juz dupe znowu maxbusowi bo swieta juz za wami...obłuda to jest to co zabija polski ród.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
ANN 2012-12-30 09:12:12
Limka21- też próbowałam rozszyfrować Twój tekst-niestety
nie dałam rady :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
piterek 2012-12-30 10:05:21
na nogach chodzicie jak wam żle. Nikt wam nie kazuje korzystać z usłog przewożników!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
pablo217 2012-12-30 10:12:45
please translate:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
marcus 2012-12-30 10:26:26
polska język - trudna język:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 10:53:52
bardzo ladne wypowiedz od katolicyzmu do niezrozumienia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
djdeejay 2012-12-30 11:55:09
limka21, odstaw to co bierzesz... i przestań napinać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 14:34:52
dla zrozumienia byłam świadkiem rozmowy kierowcy firmy maxbus który kategorycznie powiadomił kierownika sklepu że nie chce być obsługiwany przez żonę kierowcy z innej firmy byłam kiedyś w takiej sytuacji i chciałam o tym napisać.Według mnie jest to chamskie zachowanie napędzane między innymi przez właściciela firmy bo jak to inaczej nazwać skoro kierowca ma etat kierowcy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
djdeejay 2012-12-30 14:47:00
Większość Twoich komentarzy to komentarze pod artykułami o busach. Daj sobie spokój, bo to podchodzi powoli pod manię prześladowczą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 14:57:55
busy temat ostatnio na topie cześć firm dyktuje warunki przewozu omijając choćby decyzje urzędu miasta cześć nie wykonuje przewozu jak trzeba ogólnie bezprawie a kierowcy jak widać niektórzy chamscy do kwadratu.Z całym szacunkiem do Ciebie "djdeejay" (kto Ci ten nick wybierał)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
djdeejay 2012-12-30 16:05:01
Ostatnie posty rozumiem bardziej i wiem o co Ci chodzi. Ale Trzeba wyjaśnić to w bardziej łagodny sposób, wiesz, o co mi chodzi. Również z całym szacunkiem.

Kto wymyślił mi nick? Ja kiedyś taki chyba wymyśliłem jak byłem dzieckiem i tak zostało :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
szuwar77 2012-12-30 16:13:51
Ja np uważam, że jak pracodawca zatrudnia i daje umowę, płaci składki na ZUS, wypłaca urlop i chorobowe to jest w porządku wobec pracownika (w tym przypadku kierowcy). Chamstwem i oznaką maksymalnego buractwa jest natomiast zatrudnianie kierowców "na lewo", niedbanie o stan techniczny pojazdów, wybieranie sobie co lepszych kursów pomiędzy kursami konkurencji - to jest nie fair wobec klientów i konkurencji, która te koszty ponosi... Nie wspomnę już o dorabianiu grosza na lewo przez kierowców, których pracodawca nie panuje nad wszystkim czym daje ciche przyzwolenie na takie praktyki - i co reprezentuje swoim zachowaniem taki kierowca? A teraz wracając do tematu: może należy cała tą sytuację oceniać przez poznanie powodu zachowania tego kierowcy? Co nim kierowało? Czy zwykły brak wychowania czym może jednak miał ku temu powody? Może jednak to pracownica marketu sobie "zapracowała" na takie zachowanie. Jak dla mnie ocena sytuacji z punktu widzenia tylko jednej strony nigdy nie będzie w 100% obiektywna...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 22:52:58
szuwar77 a skąd wiesz ze to był jakiś market???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 23:07:20
dla mnie jak zostaje zle obsłużona w sklepie biorę rachunek i składam skargę na obsługę albo nie chodzę do tego sklepu.A jak ktoś jest chamski i chce pokazać ze jest ważny no cóż...Sprzedawcy i sprzedawczynie według szuwar77 trzeba uważać żeby krzywo nie mrugnąć bo klientem może coś zle pokierować...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 23:18:33
"Nie wspomnę już o dorabianiu grosza na lewo przez kierowców, których pracodawca nie panuje nad wszystkim czym daje ciche przyzwolenie na takie praktyki - i co reprezentuje swoim zachowaniem taki kierowca?" a co ma reprezentować skoro szuwar77 napisałeś że dostaje przyzwolenie???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-30 23:34:45
szuwar77 a może to Ty jesteś tym kierowcą. Ruszyło Cie sumienie i piszesz o dobrych pracodawcach którym podpisywałeś że dostałeś kasę za urlop a w rzeczywistości tylko podpisywałeś... kto to sprawdzi... a co do tych wszystkich busików co jezdzą na dalsze trasy która z firm dysponuje nowymi samochodami dającymi w zimie ciepło w lecie z klimatyzacją większość to samochody stare jedne lepiej podpicowane drugie mniej inne wcale.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
szuwar77 2012-12-31 12:09:07
@limka21... powoli zbierz myśli i napisz wszystko w jednym komentarzu. Przynajmniej się postaraj. Jest szansa, że na ten komentarz trafi przypadkiem jakiś psycholog i będzie w stanie Ci pomóc przy odrobinie dobrej woli z Twojej strony. Ponieważ masz duże trudności z czytaniem ze zrozumieniem o czym świadczą Twoje odpowiedzi, to w czasie wolnym polecam czytanie książek - po pierwsze rozszerzysz swój zawężony do tematyki busów światopogląd a po drugie wzbogacisz zasób słownictwa ;) Poza tym gramatyka... mieszkamy w Polsce i wypadałoby znać gramatykę ojczystego języka. Jak widzisz dużo przed Tobą wyzwań w Nowym Roku. Ja z okazji nadchodzącego 2013 roku życzę Ci aby przynajmniej 3/4 z nich udało się zrealizować ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
smo 2012-12-31 13:16:50
Tak to jest jak w zawodówkach na lekcje Języka Polskiego wpakują 40-45 osób do jednej sali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-31 16:11:30
szuwar77 "kręcisz" jak zawsze musiałeś się chyba zdenerwować myślę że Twoja wypowiedz jest w jednym komentarzu i możesz ją dać jakiemuś psychologowi może Tobie rozszerzą się horyzonty więc skończę bo nie będę zniżała się do Twojego poziomu.A wszystkim sprzedawcą i sprzedawczynią życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i miłych klientów...Ps na niektórych lekcjach nie spałem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
szuwar77 2012-12-31 17:16:22
W jednej wypowiedzi: "nie będę zniżała się" a potem "nie spałem" - dla mnie OT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-31 17:28:53
dlatego szuwar77 wole dzielić komentarze przecież jestem po zawodówce, Tobie łatwiej przeczytać a właściwie poskładać literki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2012-12-31 17:35:51
Ale najważniejsze że potrafię odróżnić ludzi chamskich od dobrych i takich jak Ty niedoszłych psychologów.Wiem że jakbym napisa(ła) w jednym komentarzu to byś raz pomyślał a tak...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
1234567 2013-01-01 09:03:53
limka21: -czy Ty rzeczywiście chodziłaś do szkoły, bo Twoje wpisy tutaj dają wiele wątpliwości np.-"A wszystkim SPRZEDAWCĄ i SPRZEDAWCZYNIĄ życzę wszystkiego...", a może tak powinno być: sprzedawCOM i sprzedawczyNIOM ??? Kiedyś funkcjonowało takie powiedzenie: - "nie pchaj się na afisz, jeśli nie potrafisz"!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2013-01-01 19:43:02
pisałam o chamskim zachowaniu a tu mam lekcje języka polskiego za darmo.No cóż kiedyś byłą bójka na stacji benzynowej tez kierowca z maxbusa chciał pobić innego kierowce teraz zemsta na członku rodziny a sam szef wynajmuje adwokatów żeby przechytrzyć urząd miasta.Jestem za komunikacja publiczną w dobrym wydaniu a tak jest chaos-to tak delikatnie powiedziane...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
afrykas 2013-01-02 08:58:12
Najnowsza plotka limanowska głosi, iż kierowca z firmy BUS-PRZEWOZY (EURO-BUS) - Grzegorz L. przechodzi do konkurencji - właśnie do MAXBUSa. I tu podam informację jeszcze nie zweryfikowaną: podobno mu to żona załatwiła. Niezbadane są wyroki boskie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-02 10:32:50
Oj chłopie zastanów się co robisz.W firmie maxbus tłuką ostatnio samochody tylko nie wiadomo co jest przyczyną kierowcy czy naprawy w stodole przez niewykwalifikowanych mechaników nieraz po spożyciu alkoholu.Chociaż sam szef mawia ze potrzebuje bardzo dobrych kierowców...Pozdrawiam i przemyśl dobry kolego, jak dużo nagrzeszyłeś może to być "wyrok boski".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
trivett 2013-01-02 22:21:07
tak czytam co napisales i jestem pod wrazeniem, nie tylko twojej bezmyslnosci, co za tym idzie glupoty ale i wiary w to co piszesz. Pijani mechanicy, stodoly... prawdopodobnie opowiadales o swoim poczeciu. Zastanow sie po trzykroc zanim zaczniesz kogos pubicznie oczerniac i nie mysl ze za monitorem swojego komputera jestes anonimowy (art. 212 Kodeksu karnego).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-03 09:39:02
przytaczasz art. a sam oczerniasz moją matkę i mnie.Ty też się zastanów cztery razy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-03 09:45:16
prawdziwa wiadomość, która służy obronie społecznego uzasadnionego interesu....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
afrykas 2013-01-03 10:40:49
Grzegorzu... jakbyś robił więcej niż 2 kursy dziennie na Kraków to nie miałbyś czasu pisać tu debilnych komentarzy, nikt by nie oczerniał twojej matki i ciebie oraz nikt nie miałby nic do twojej żony gdyby ona również nie dokładała paru słów od siebie w sprawach, które jej nie dotyczą - ale ona taką już ma naturę. WEŹ SIĘ LEPIEJ DO ROBOTY!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
djdeejay 2013-01-03 11:59:23
Przestańcie sobie skakać do gardeł! Ludzie kur.... co Wy robicie?! Po świętach, nowy rok mamy, piekna zima w tej chwili się robi a WY jeździcie po sobie... I to tylko my - mieszkańcy okolic Limanowej! Nigdzie indziej takich komentarzy niema - jest kultura, nie burdel.

Może więcej szacunku do siebie nawzajem? Przestańmy oczerniać innych i siebie. Mechanicy Max-Bus są dobrzy, wiem o tym, bo miałem doczynienia z ich naprawą. Niczyja matka nie urodziła nikogo w stodole wśród pijanych mechaników, ja pierdziele, co jest z ludźmi po tym nowym roku? Już po raz kolejny komuś uwagę zwracam od wczoraj. Czyżby faktycznie koniec świata i piekło?

SZACENUK, ludzie szacenujcie się nawzajem.

Pozdrawiam
FordScorpio-Driver
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2013-01-03 12:33:27
nie wiere to jednak kierowca z maxbusa miał powód do nienawiści rodzinnej kierowcy powodem jest po prostu chamstwo zadać sobie trud rozmowy z kierowniczką nie patrząc na art. 212 Kodeksu karnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-03 12:41:50
najpierw "afrykas" załatwiłeś prace, oczerniałeś matkę, tego kierowcy, wzbudziłeś nienawiść kolegów do jego żony a teraz piszesz żeby jezdził niezgodnie z czasem kierowcy to w maxbusie tylko takie praktyki.Chamstwo rzeczywiście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
minka9 2013-01-03 12:48:10
limka21 ty się naucz poprawnie pisać bo dalej nie wiadomo o co ci chodzi, co tak jeżdzisz po tym maxbusie.
Całkowicie zgadzam się z djdeejay
Ludzie ogarnijcie sie trochę mniej jadu a więcej szacunku do siebie w tym Nowym Roku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
limka21 2013-01-03 13:04:50
"jeżdzisz" Ty też się naucz pisać poprawnie jak by się chamsko nie zachowywał to bym nic nie napisała.Zal mi się zrobiło mojej koleżanki jak się nie podobała obsługa to mógł sobie iść gdzie indziej a nie pokazywać...nie napisze kogo, może tobie też się tak przytrafi to będziesz wiedzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
minka9 2013-01-03 13:14:14
BRAK SŁÓW:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-03 13:30:11
właśnie minka9 dobre określenie.Djdeejay a Ty nie pisz że robiłeś coś z samochodem w maxbusie bo tam nie ma warsztatu świadczącego usługi mechaniki samochodowej i może wyjść na to że właściciel nie odprowadza należnego podatku od usług.Chcesz dobrze a może być inaczej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-03 13:36:10
Pozbyć się można na wszelkie sposoby konkurencji ale żeby za rodziny pracowników się brać to jest chamstwo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
djdeejay 2013-01-03 13:56:14
Mrozik, a czy jako ktoś kto jako jedyny mógł mi pomóc z samochodem? Czy z samochodem musi mi robić mechanik, który ma papierek a niema wiedzy? Czy nie mogę podjechać do gościa, który zna się na tym, aby doradził mi? Co Ty piszesz człowieku. Ludzie, uspokójcie się, opanujcie, dajcie sobie na wstrzymanie, bo zawiść z was się wylewa...

Minka, masz rację, Brak słów. Limanowa... :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
minka9 2013-01-03 14:23:47
Tak djdeejay zawiść sączy się z każdej strony i zazdrość, przykre to....
niestety Limanowa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-04 09:53:42
Oj nie możliwe ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-04 21:44:05
minka9 z tą zazdrością to nie oto chodzi że ktoś potrafi urząd skarbowy wykiwać a Ty nie czy jak???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
oskarczan 2013-01-05 01:56:39
Czytam te wypociny niektórych analfabetów chcących wzbudzić sensacje i krew człowieka zalewa. Wielcy katolicy w niedziele do kościółka z rodziną żeby było ładnie a potem piszą takie przepełnione zawiścią idiotyzmy, aż człowiek żałuje, że żyje w takim kraju. W głowach się wam poprzewracało. Prośba do administracji usuńcie ten debilny temat bo jak to człowiek czyta to się zastanawia czy sobie w łeb nie stzelić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-05 23:20:27
"oskarczan" tak czytam niektóre komentarze poprawnej polszczyzny a tu masz nauczyciele też się wykładają "nie stzelić".Wydaje mi się że w dzisiejszych realiach temat ważny a właściwie społeczny, brak w dzisiejszym świecie tzw. zdrowej konkurencji, teraz jest chamska, po trupach do celu, a gdy ktoś coś napisze o rytuałach załatwiania niektórych spraw jest niewygodny bo jak jemu o nim przecież on może upokarzać bo jemu wolno...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
mrozik21 2013-01-08 12:18:17
------------------------????????????????????????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kierowca z maxbusa bodaj [ochrona danych osobowych]
bearchen 2013-01-08 13:03:32
No tak, swieta sie skonczyly.. wrocila normalnosc Pozdrawiam i milego popoludnia zycze.:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in