10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI

herbata 2013-01-09 20:28:22
Witam chciałabym podzielić sie nowymi uwagami na temat tej kebabowni natomiast mój maź jest tam a raczej był częstym klientem , ze jest żarłokiem zawsze zamawiał kebaba z podwójnym mięsem wiec ostatnio też tak zamówił ku jego i moim zaskoczeniu kebab był prawie bez mięsa wyglądał jak mały kebab za większe pieniądze ;)zwróciłam uwagę pracownikowi ale on stwierdził ze kebab jest taki jak ma być !! Myślałam ze ok , raz możne się zdazyc najlepszemu ale gdy dzisiaj z koleżanka z pracy poszłyśmy po sałatki z mięsem zaznaczam z mięsem ku naszemu zdziwieniu okazało sie ze mięsa to tam prawie nie ma a zawsze było :)za to sałaty ooooo to nie oszczędzają tylko jak bym chciała sałatkę wegetariańska to bym o nią poprosiła. Hmmm i tak myślę sobie czy juz szef Doner King tak sie nachapał pieniążków ze nie zalezy mu juz na stałych i nie tylko stałych klientach ze sobie z nich zarty robi...ps nie jestem konkurencja....zawsze mi tam jedzenie smakowało i mam nadzieje ze ktoś te słowa sobie wezmie do serca bo klienta szybko sie zyska ale jeszcze szybciej sie go taraci...a Limanowa to małe zadupie i wszystko sie szybko rozchodzi ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-09 21:32:02
DOBRZE ZE TEMAT ZOSTAŁ PORUSZONY.... KIEDYŚ MIAŁEM PODOBNA SYTUACJĘ... NIE SZTUKĄ JEST DOBRZE ZACZĄĆ... ALE DALEJ TO DOBRZE PROWADZIĆ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
mobilek2000 2013-01-09 22:13:20
ojj niestety musze sie zgodzic z tymi opiniami :/ Doner to juz nie to co keidys a szkoda:/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Bimba 2013-01-09 23:46:32
I ja też się zgadzam.Dobrze byłoby gdyby kebab znów był taki jak kiedyś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
anonim23 2013-01-10 07:24:03
Również się zgodzę z opiniami powyżej ;/ Zawsze do wszusytkich mówiłam że najlepsze kebaby w Doner Kingu są. Będąc ostatnio zauważyliśmy podniesienie cen co tłumaczyliśmy podwyżkami w nowym roku. Najgorsze jest to, że w kebabie było pełno warzyw a miesa tak sporadycznie, a wydaje mi się, że podwyżke cen tym chociaż powinni zrekompensować a tu wielkie zdziwienie. :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-10 10:48:10
TO FORUM TO JEDNO WIELKIE ZŁO ! PRZYKRO MI TO PISAĆ ALE JESZCZE NIC DOBREGO NIE PRZYNIOSŁO TYLKO CZASEM MOŻNA PRZECZYTAĆ INFO, KTÓRE JESZCZE BARDZIEJ POKAZUJE JACY JESTEŚMY PARSZYWI !
WIĘKSZOŚĆ Z FORUMOWICZÓW ZACHOWUJE SIĘ JAK SĘPY ŻEBY TYLKO WBIĆ ZĘBY W KOGOŚ. JAK ZOMBIE ;/
NIELUDZKIEE I TYLE !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
NOSTRADAMUS777 2013-01-10 11:09:15
Nigdy kebaby w doner king mi nie smakowały. Ilość ochydnych sosów mnie przerażała i zamiast sałatki jakas surowka z marchewką. Najbardziej za to lubie zjeść pod biedronką i na rogu. Przynajmniej obsługa jest miła, usmiecha się a nie byle żeby wziąć kase dać jedzenie i spadaj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
stara 2013-01-10 11:20:39
Nieludzkie to jest to ze sie oszukuje na jedzeniu...skoro na początku sie dało wkładać mięso w bułe...to dlaczego teraz oszczędzaja...:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
renesa 2013-01-10 11:21:35
MY tam już nie jadamy, po awanturze jaką zrobił mąż właściecielowei z powodu kolejnj małej ilosci mięsa /też miał być podwójny/. Teraz chodzimy do BISTRO do TIP TOPU, polecam ich i faktycznie tak spojrzeć, jeszcze ani raz sie na nich nie zawiedliśmy, to nie jest reklama, tylko pisze to co myślę, by mi nikt czasem nie zarzucał. Fajny lokal, obsługa miła, a jak mi coś nie pasuje too zwracam uwagę, i oni to przyjmują z godnością, a nie wyskakują z mordą.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
wisla 2013-01-10 16:09:54
kiedyś był dobry , ale teraz jak zamówiłem to praktyczne sama sałatka albo sałato podobny wyrób wiec zaczynają oszczedzać chyba... :( ps. Marsel zęby to można wbić w kebaba z mięsem....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-10 18:51:41
WŁAŚNIE, DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WY TA WASZA MAŁA MIEŚCINA NIGDY SIĘ NIE ROZWINIE... LUDZIE Z INNYCH MIAST SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ ŻE TUTAJ NIGDY NIC NIE BĘDZIE I MAJĄ RACJĘ. STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY I JE UTRZYMAJCIE, ZOBACZYCIE CZY WAS BĘDĄ KLEPAĆ PO RAMIENIU CZY KOPAĆ W DUPE I WTEDY POGADAMY. ZAROBILIŚCIE PARE GROSZY NA CZARNO W IRLANDII I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE W INNYM KRAJU ? TU JEST POLSKA. TU SIĘ CIĘŻKO ODDYCHA ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-10 18:52:45
WŁAŚNIE, DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WY TA WASZA MAŁA MIEŚCINA NIGDY SIĘ NIE ROZWINIE... LUDZIE Z INNYCH MIAST SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ ŻE TUTAJ NIGDY NIC NIE BĘDZIE I MAJĄ RACJĘ. STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY I JE UTRZYMAJCIE, ZOBACZYCIE CZY WAS BĘDĄ KLEPAĆ PO RAMIENIU CZY KOPAĆ W DUPE I WTEDY POGADAMY. ZAROBILIŚCIE PARE GROSZY NA CZARNO W IRLANDII I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE W INNYM KRAJU ? TU JEST POLSKA. TU SIĘ CIĘŻKO ODDYCHA ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-10 18:52:54
WŁAŚNIE, DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WY TA WASZA MAŁA MIEŚCINA NIGDY SIĘ NIE ROZWINIE... LUDZIE Z INNYCH MIAST SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ ŻE TUTAJ NIGDY NIC NIE BĘDZIE I MAJĄ RACJĘ. STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY I JE UTRZYMAJCIE, ZOBACZYCIE CZY WAS BĘDĄ KLEPAĆ PO RAMIENIU CZY KOPAĆ W DUPE I WTEDY POGADAMY. ZAROBILIŚCIE PARE GROSZY NA CZARNO W IRLANDII I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE W INNYM KRAJU ? TU JEST POLSKA. TU SIĘ CIĘŻKO ODDYCHA ;/https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
djdeejay 2013-01-10 19:20:17
Marsel, nie żartuj z zombie. Znajomy widział kiedyś zombie grzebiącego w koszu i na drugi dzień okazało się że zniknął.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
czlowiek25 2013-01-10 20:11:53
Niestety nie ma co ukrywać że już nie jest tam tak dobrze jak było... Choć słyszałem że właściciel tego lokalu ma jeszcze dwa inne i wprowadzenie zasady "mniej za więcej" to pewnie odgórne zarządzenie do którego pracownicy po prostu muszą się dostosować:| A muszę dodać że obsługa moim zdaniem jest tam bardzo miła
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-10 20:41:44
@djdeejay: zniknął znajomy czy zombie?? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Bimba 2013-01-10 22:00:50
@djdeejay-czy kosz??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
djdeejay 2013-01-10 23:29:57
Znajomy. Okazało się że niknął, więc nie było go tu i teraz, tylko gdzie indziej. niemożna z Zombie żartować, bo może okazać się że też znikniemy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
herbata 2013-01-11 09:25:23
2013-01-10 18:52:54 WŁAŚNIE, DZIĘKI TAKIM LUDZIOM JAK WY TA WASZA MAŁA MIEŚCINA NIGDY SIĘ NIE ROZWINIE... LUDZIE Z INNYCH MIAST SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ ŻE TUTAJ NIGDY NIC NIE BĘDZIE I MAJĄ RACJĘ. STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY I JE UTRZYMAJCIE, ZOBACZYCIE CZY WAS BĘDĄ KLEPAĆ PO RAMIENIU CZY KOPAĆ W DUPE I WTEDY POGADAMY. ZAROBILIŚCIE PARE GROSZY NA CZARNO W IRLANDII I MYŚLICIE ŻE JESTEŚCIE W INNYM KRAJU ? TU JEST POLSKA. TU SIĘ CIĘŻKO ODDYCHA ;/

Dlaczego my z "malych miescin" nie mozemy wyrazac swoich opini to ze Limanowa jest małym miastem nie znaczy ze jestesmy zahukani i bedziemy brac to co nam podaja.Widze ze własciciel bardzo sie przejął opiniami tylko szkoda ze obraza mieszkancow Limanowej zamiast po prostu przemilczec lub sie prezyznac do błedu,a zamiast pisac wziac sie do pracy...aha i chyba jakas trauma po Irlandii Marselku..My jestesmy tutaj ,tutaj mieszkamy i tutaj zarabiamy...i tutaj jemy , spimy i wcale sie tak ciezko nie oddycha...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
stara 2013-01-11 09:47:55
Co prawda w Irlandii nie byłam ale wiem jak smakuje dobry kebab :P choć co prawda mieszkam w tej "mieścinie". A D.King zamiast jechać po ludziach .... mógłby zrobić dobrą reklamę pt " ok przyznaje się do błędu i OD DZIŚ zapraszam na kebab taki jak na otwarciu" Przypuszczam, że więcej na tym skorzysta niż straci. Aha skoro my "młodzi Limanowianie" potrafimy prowadzić swoje firmy od kilku bądz kilkunastu lat w w tym samym miejscu i jesteśmy w stanie się z tego utrzymać to chyba warto nam zaufać.... :_)
Pozdrawiam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
gloves 2013-01-11 10:26:13
MACIE RACJE KEBABY NA KOŚCIUSZKI TO SAMA SAŁATA I BUŁKA DALEKO IM DO PRAWDZIWEGO KEBABU .

NIEMA TO JAK ZJEŚĆ KEBABA U CZARNYCH W KRAKOWIE KIEDYŚ ZAHACZYŁEM O NICH PRZYPADKIEM SUPER .

KEBAB Z KOŚCIUSZKI UCZCIE SIĘ OD LEPSZYCH DUŻO LEPSZYCH. https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
NOSTRADAMUS777 2013-01-11 11:05:14
Trauma z pracy za granicą rzuciła sie na głowe właścicielowi:))))) Wiec marsel nie pisz, że to nam, tylko jemu to powiedz:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-11 12:31:25
AKURAT MACIE PECHA, BO JESTEM NAJZWYKLEJSZYM KLIENTEM W TYM KEBABIE... I WŁAŚNIE TO JEST ŻAŁOSNE ŻE ZAMIAST PRZYZNAĆ SIĘ ŻE WY TUTAJ CO TAK ODPISUJECIE I KOMENTUJECIE JESTEŚCIE NAJWIĘKSZYMI WSIURAMI NA TYM FORUM. TYLKO PSUJECIE MU REPUTACJE, BO FORUM POWINNO POMAGAĆ A NIE GORSZYĆ. TYLKO ŻE WSIURY TEGO NIE ZROZUMIEJĄ BO TO PEWNIE KONKURENCJA NA KILKU KONTACH :)) KAŻDĄ USŁUGĘ W LIMANOWEJ TAK KOMENTUJECIE WIĘC WYCIĄGAM WNIOSKI... I MÓJA PUENTA NA DZISIAJ DRODZY FORUMOWICZE JEST TAKA ! ZRÓB SOBIE TEGO J***NEGO KEBABA W DOMU A NIE ZATRUWAJ ŻYCIA INNYM NA TYM PORTALU. JA JUŻ TU WIĘCEJ NIE WCHODZE BO STARE POWIEDZENIE MÓWI:
NIE DYSKUTUJ Z GŁUPSZYM OD SIEBIE BO ZNIŻYSZ SIĘ DO JEGO POZIOMU I ZNISZCZY CIE DOŚWIADCZENIEM. SORRY ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-11 12:35:50
Marsel wyłącz tego Caps Locka do jasnej ciasnej! Pierwszy raz na forach się udzielasz?

I Napisze tylko jedno.

Nie ma to jak Polski Bigos! >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-11 12:41:03
nie ma czegos takiego jak naj wazniejszy klijent wszyscy powini byc na rowno traktowani nie wiem z kad sie urwales z jakiego zadupia co nie ma czym odychac bo tu ludziom gurskie powietrze nie przeszkadza i im sie dobrze pracuje a jak sie tu nie podoba to spakuj sie i dowidzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
elixir 2013-01-11 13:14:26
Marsel Ty sie tak nie denerwuj bo Ci żyłka w oku pęknie 8)
Jakoś nie mogę uwierzyć ze nie jesteś związany z ta firmą bo jak już zauważyłeś tylko ty ich bronisz..Jak we wszystkim jesteś taki ostry to chętnie się z Tobą umówię , jestem w stanie Cie wyluzować..:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Marsel 2013-01-11 15:52:12
nie mam z nimi nic wspólnego, sam mnie tam wkurza taki jeden koleś cwaniakowaty w brudnych podartych butach i dresikach. ale kebaby mają bardzo dobre. niech wam będzie pisze małymi ale jednego znieść nie moge... lukas270788, na litość Boską, podstawówka sie kłania.... jak masz tak pisac to lepiej nic nie pisz... gurskie ? spokuj? dowidzenia? klijent?>:-D
a jeśli chodzi o elixirkę podaj swoje propozycje :D ale może już na priv żeby inni nie zazdrościli bo zaraz założą nowy temat pt. Marsel i jego przygody na forum :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-11 18:02:29
Dla mnie najsmaczniejsze kebaby są w łososinej. Koło apteki jest bar a w nim kupisz smaczne kebaby. Polecam ostre, naprawdę dobre a cena też przystępna. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
abdulwisimulaha 2013-01-11 20:17:39
Śmieszy mnie jak to coś nazywacie kebabem >:-D
niestety ale w naszym rejonie niema takiego dania, które można by nazwać DONER KEBAB a nie obrażając jego nazwy.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
djdeejay 2013-01-11 20:42:45
Ale ja zaopaczam się w kebab pod Biedronką i mi smakuje, szczególnie ostry - niebo w gębie, piekło w... ekhm.. no :) nawet zombie się w te kebaby zaopatrzają :) Więc jak dla mnie dobre :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Ciacho 2013-01-11 20:43:38
A czy nie lepiej byłoby samemu coś w domu ugotować zamiast napychać się tym świństwem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
bearchen 2013-01-11 20:53:54
ha ha nie ma to jak poczytac komentarze zracych sie "kebabowcow" Czy Wy na prawde nie macie nic innego do roboty??
Jak wlasciciel bedzie wkladal po calym baranie miedzy bulki, zadowoleni bedziecie wtedy? Ha ha.. Pozdrawiam :P:P:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Doriska 2013-01-11 20:57:12
do niedawna było w porządku, naprawdę mieli dobre kebaby, niestety to się zmieniło, niedawno byłam ze znajomymi i już nie jest to samo co kiedyś, mięsa bardzo mało dają...no cóż,oszczędności, szkoda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
djdeejay 2013-01-11 21:53:06
Ciacho, ale w domu to umiem tylko drobiowego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
MOSKIT 2013-01-20 20:52:24
Po tym temacie do nakładania mięsa zaczęli używać miarek.Jedzenie bardzo dobre tam maja ludzi dużo i trochę zbłądzili. No i obsługa świetna, a szczególnie Pani w blond włosach... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
konto usunięte 2013-01-25 18:16:44
no tak ta pani w blond jest ładna. ciekawe jak ma na imie hmm. apropo terski z Siekierczyny ładna jest :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
mika3111 2013-08-14 00:51:31
dokładnie to nie to co kiedys, Ja teraz polecam pizzerie "veroni" na ul.marii konopnickiej. jest smacznie i bardzo tanio.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
rejestrator 2013-08-16 22:59:20
jak można nazwać to coś kebabem...masakra w Limanowej nie ma kebabów!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
Zwierzynka 2013-09-19 11:50:59
A ja lubie jadac w kebabie na Jana Pawła :) i polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
marek102 2013-09-19 13:41:41
jadalem tam po otwarciu - czesto maly kebab na "smaczek" jak podniesiono cene o 1 zł i zmniejszono ilość wkładu miesnego przestałem - i teraz bywam w veroni na smaczek za 4 zł - polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
onaion 2013-09-19 18:46:39
W Doner Kingu nie byłam już od dłuższego czasu za to często bywam w Veroni. Mają tam genialne kebaby i hamburgery w sam raz na małego i dużego "głoda";)A ostatnio miałam okazję spróbować tam kebaba cielęco- baraniego i byłam bardzo miło zaskoczona smakiem ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KEBAB - DONER KING - KOŚCIUSZKI
limonka 2013-09-19 19:49:33
Bo jezeli kebab, to tylko z wołowiną (cielęciną) lub baraniną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in