10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Kasy samoobsługowe w TESCO

ingaar 2012-06-10 14:10:18
Takie kasy samoobsługowe to jedna wielka pomyłka!!! Obsługa stoi i przygląda się jak ci biedni klienci męczą się, żeby samemu skasować towar. Owszem pomogą, ale tylko wtedy gdy trzeba zresetować i wpisać nową cenę, a potem dołożą, że trzeba myśleć i "na pewno pan już sobie poradzi".Dłużej stałem przy kasie niż robiłem zakupy!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
moimzdaniem 2012-06-10 14:37:25
Ja tam wolę te samoobsługowe , kolejki przy nich nigdy nie ma.Obsługa ich nie jest skomplikowana tak jak Ci się wydaje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
budu 2012-06-10 15:34:44
jak sama nazwa wskazuje to są kasy SAMOOBSŁUGOWE więc obsługa może a nie musi Ci pomagać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
ingaar 2012-06-10 15:51:33
W porządku. Ale przy kasach nie było nikogo, więc chcąc nie chcąc musiałem iść do samoobsługowej. Sam z własnej woli na pewno bym nie korzystał z samoobsługowej. Ja muszę myśleć jak zarobić pieniądze, a nie jak mam je wydawać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
budu 2012-06-10 16:26:13
ale pomoc nadeszła a to że coś skomentowali to chyba nie powinno Cię wyprowadzić z równowagi :) więcej pewności siebie a świat od razu będzie inaczej wyglądał :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
ingaar 2012-06-10 16:56:37
Pewności siebie to mi raczej nie brakuje, ale czasu - owszem:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
12lp 2012-06-10 17:37:49
pwoinno sie tez myslec jak ja wydwac zeby pozniej nie biadolic ze malopeseos zostalo:) bardzo dobry pozmysle te sanmoobslugowe ,male dziecko po krotkim czasie zrouyzmie o co kaman :) i przynajmniej zalatwisz szybko a nie stoisz w ogonku tych co sie boja innowacjii;)pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
ingaar 2012-06-10 19:45:01
Nawet w Krakowie w sklepach TESCO nie ma tego "wynalazku",stajesz przy kasie (nawet nie ma kolejek, bo kas pod dostatkiem)i w ciągu 2-3 minut pakujesz do reklamówek (darmowe,w Limanowej - musisz sobie zapłacić). Nie rozumiem po co takie zawracanie głowy z tymi kasami, chyba że dla takich "NOWOCZESNYCH" co to szpanują, że sami się obsłużą. Ja tam wolę, pieniądze dawać do ręki niż do automatu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
mari 2012-06-10 19:54:05
W Krakowie na Wielickiej reklamówki już są odpłatne. W Nowym Sączu też.
A samoobsługowe kasy są rewelacyjne. Wystarczy trochę wprawy i nie musisz stać w kolejce do kasjerki.
A Krakowie tych kas nie ma, bo one powstały dopiero jakiś rok temu i chyba jako pierwsze w okolicy pojawiły się w Nowym Sączu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
moimzdaniem 2012-06-10 21:49:56
@ingaar -coś mi się wydaje ,że jesteś typem człowieka , który lubi pokazać ,że ma pieniądze i zawsze rację .Wywyższanie się nie jest mile widziane i wcale się nie dziwię ,że obsługa się Tobą nie zachwyciła i nie padła do stóp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
miro 2012-06-10 22:03:35
W Tesco w Limanowej nie płaciłam za reklamówki, a w Krakowie w Tesco od lat są samoobsługowe - więc nie ma co narzekać, ja zawsze korzystam i jest super
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
konto usunięte 2012-06-10 22:16:36
Wczoraj robiłam zakupy w Tesco przy Kapelance w Krakowie i po pierwsze musiałam zapłacić za reklamówkę, a po drugie były tam kasy samoobsługowe. Nie skorzystałam z nich, gdyż uważam, że maszyny powinny nam ułatwiać życie, ale nie zabierać pracę ludziom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
ingaar 2012-06-11 19:16:33
sunny zgadzam się z Tobą całkowicie - maszyny powinny nam ułatwiać życie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
konto usunięte 2012-06-12 00:32:45
ale jak widzę, nie wszystkim ułatwiają ;) Jest takie powiedzenie: złośliwość rzeczy martwych.. Jeśli o mnie chodzi, to najczęściej mnie to spotyka, gdy się spieszę :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
SZAMANKA 2012-06-12 11:31:10
Kasy samoobsługowe owszem niezły pomysł pod warunkiem że obsługa sklepu pracuje a nie tak jak ostatnio byłam w Sączu ludzi cały sklep przy kasach samoobsługowych pełno nieradzących sobie ludzi i tylko jedna osoba do pomocy przez co zrobił się tam okropny tłok oczekujących a normalna kasa czynna tylko jedna i kolejka przy niej też dłłłłłłłuuuuuga (a jest tam tych normalnych kas dość sporo) i tak oczekiwanie przy jakiejkolwiek kasie trwało jakieś 20min co jest normą ale w większe święto a nie zwykły dzień , a wystarczyło by tylko jeszcze ze dwie na kasie i tak samo do pomocy przy samoobsłudze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
ingaar 2012-06-25 23:06:20
Muszą dbać o klientów, bo sklepów przybywa jak grzybów po deszczu:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kasy samoobsługowe w TESCO
manga 2012-06-26 09:04:32
kasy samoobsługowe nie są takie złe, ja wolę do nich chodzić niż stać w kilometrowych kolejkach, ale wszystkiego przy nich nie załatwi.
Jak wprowadzali je niedawno w TESCO na Wielickiej, to na początku przy każdej takiej kasie była kasjerka, która pomagała, kiedy ktoś miał problem. Teraz już są 2 (na 6 kas) i też podchodzą.
a reklamówki są płatne od paru miesięcy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in