12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

Kapela/ zespół na wesele.

tutejsza123 2015-11-02 11:30:57
Witam wszystkich portalowiczów :)
Mam do Was małe pytanie.. a raczej prośbę o radę. Za 1,5 roku szykuje nam się wesele. Trzeba wybrać i zarezerwować kapele/zespół/ orkiestrę :) Stąd moje pytanie jaki zespół polecacie ? Przy jakiej kapeli można się na prawdę dobrze wybawić, którzy grają dosyć znane kawałki dla każdego (młodzi, starsi) .. Takie z powerem i takie wolniejsze ?
Słyszałam coś o kapeli Zryw, ale nie mają żadnych nagrań na youtube ani swojej strony internetowej. Jedynie facebook, ale tam umieszczają tylko swoje zdjęcia, żadnych klipów weselnych. Jest też zespół Alvaro i oni na prawdę świetnie grają, ale terminy mają już zarezerwowane do 2017r. Więc odpadają.. Trzeba szukać dalej, a szkoda bo są na prawdę świetni :)
I właśnie chodzi mi o taką kapelę .. coś w stylu Alvaro, podobnie żeby grali. Poleci coś ktoś ? Dodam iż są to okolice Nowego Sacza/ Limanowej.
Być może pojawił się już tutaj taki temat, ale trudno. Pytam jeszcze raz.
Pozdrawiam! I dziękuję za każdą odpowiedź :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
Ada1821 2015-11-03 19:41:44
Polecam takie zespoły jak Terazmy skowyrni górmani i skalim to takie kt,óre znam i super grają ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
opek 2015-11-03 19:47:59
A to prawda że zbierają pieniądze za zamowione piosenki przez gości dodatkowo do swojej kieszeni? Przecież te pieniądze to pomoc dla młodych w spłaceniu orkiestry a nie dodatkowa opłata!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
somebody09 2015-11-03 19:54:52
PIANOBAND https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
gargamel1986 2017-05-09 23:42:02
Witam.
Czy ktoś był na weselu na którym grał PIANOBAND i jakie są jego wrażenia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
jozin 2017-05-17 21:04:19
Ciekawe skad takie przekonanie powiedz gosciom zeby ci wiecej do koperty dali bo Mlodzi sie zenia dla kasy dawniej nawet obgrywki dla orkiestry szly plus uzgodniona kasa i dedykacje a teraz jak kapela powie 5000 to drogo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
Lumpex 2017-05-21 17:13:28
Broń Boże nie bierz zespołu MILA!!! Grają tragicznie 0 profesjonalizmu... TERAZMY polecam z czystym sumieniem młodzi ambitni i z werwą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kapela/ zespół na wesele.
avon741 2017-05-31 15:46:42
Ok-ej live
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in