12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

kamerzysta

konto usunięte 2011-07-23 12:46:20
ludzie nie bierzcie kamerzystę Piotra Wąsa z kaniny -człowiek nie ma pojęcia o nagrywniu filmów i drogi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
ogonek 2011-07-23 14:43:48
Poważnie?
ile zapłaciłaś(eś)?
i naprade zero profesjonalizmu z jego strony?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
makaron12 2011-07-24 11:20:10
nam sie bardzo podobał film, pana Piotra. i wesele mielismy fajne, a do mili20 jak wesele było kiepskie to i salomon z pustego nie naleje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
konto usunięte 2011-07-26 15:46:38
2 800 i wesele było udene ale poprostu nagrane ze maskra nie wiem czy był pijany ze maskra czy co czpał tak kamera ze maskra a przejscia ostre zero profesionalizmu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
myszka26 2011-07-26 16:10:55
czy aby Ty mili20 nie jestes pijany/pijana? bo"MASKRA" czytajac to....jak piszesz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
monikawe 2011-07-26 16:28:56
Pozdrawiamy Kamerzystę i przykro jak konkurencja ALBO JAKIŚ dzieciak Pisze takie bzdury Do Mili20 Oszczerstwo na Forum publicznym jest Karalne. Piotr!!! Można się starać nawet o odszkodowanie . To tak na marginesie. 2800 moja Córka zapłaciła ale 1500 zdj Pokaz Slajdów ze zdj Piękna FOTOKSIĄżKA FILM BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁ I jest bardzo fajny i I jeszcze tyle kopi filmu. A do Mili20 Poczytaj Forum prawne. Wypisując Głupoty bo Pamiętaj ze w sieci nie jesteś anonimowa.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
bolko 2011-07-26 17:00:43
Regulamin portalu

Logując się na portalu www.limanowa.in zyskujesz prawo uczestnictwa w dyskusji publicznej w poszczególnych działach portalu.
Pamiętaj jednak o podstawowych zasadach:
1. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej (w szczególności niżej opisanej) za Twoje teksty.
2. Prezentowane przez Ciebie poglądy i opinie winny mieścić się w granicach prawa.
3. Portal ma prawo usuwać i modyfikować twoje posty – będzie to czynił wówczas, gdy ewidentnie naruszają one prawo (zawierają treści zabronione) lub w sposób oczywisty naruszają dobre obyczaje (np. zawierają słowa powszechnie uważane za obelżywe).
4. Portal ma prawo usuwać tematy i odpowiedzi, które w ocenie Redakcji Portalu nie odpowiadają jego charakterowi i linii redakcyjnej.
5. Każda osoba ma prawo do ochrony swojego dobrego imienia i czci – ochronę tą przewidują zarówno przepisy kodeksu cywilnego (23, 24, 448) jak i karnego (w szczególności art. 212, 216 i inne) – ryzyko potencjalnych naruszeń obciąża Ciebie, a nie portal (patrz pkt 1)
6. Portal ma obowiązek udostępnić podane przez Ciebie lub Ciebie dotyczące dane osobowe (w tym w szczególności IP komputerów, z których się logowałeś lub przesyłałeś teksty) na żądanie zarówno uprawnionych organów (np. sądu, prokuratury czy policji) jak i na żądanie każdej osoby, która w sposób należyty wykaże interes prawny w udostępnieniu danych.

Mamy nadzieję, iż staniesz się aktywnym uczestnikiem globalnej debaty, a portal będzie dla Ciebie miejscem zdobywania informacji, poszerzania wiedzy, rozrywki oraz dyskusji o sprawach ważnych dla Limanowszczyzny i nie tylko.

Redakcja Portalu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
Piotr 2011-07-26 17:47:07
Tak czasem zastanawiam się dlaczego forum to zbiór negatywnych opinii na każdy możliwy temat, zjawisko lamentu krytykowania, d*** obrabiania w imię anonimowości w sieci itp. Tak mało spotyka się pozytywnych tematów dobrych słów o kimś lub czymś, czy ludzie nie rozumieją tego że jeśli ktoś coś robi zawsze ponosi ryzyko i coś może się nie udać to przecież normalne ale gdy wszystko jest o.k ciężko usłyszeć miłe słowa lub przeczytać o tym na forum.:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
konto usunięte 2011-07-26 21:13:42
Wrzuć na you/red tuba filmik to sami zobaczymy, może nie jest tak źle...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
ruda 2011-07-26 21:26:43
Mam takie pytanie mili20. Czy Ty byłaś może przed ślubem na spotkaniu z kamerzystą, widziałaś jego filmy, zdjęcia? A po odebraniu płyt i oglądnięciu wesela prosiłaś może o poprawę?
My odebraliśmy swój film wczoraj, nawiasem mówiąc bardzo nam się podobał! Pan Piotr zapewnił, że jeżeli po zobaczeniu materiału coś nam się nie będzie podobało możemy zawsze poprosić o poprawki.
Pozdrawiamy pana Piotra, a Ty mili20 dobrze przeczytaj sobie regulamin portalu bo "masakra" to dopiero może być...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
piotr1 2011-09-10 07:37:30
Piotr Wąs jest bardzo dobrym kamerzystą POLECAM a bzdurne opinie pod jego adresem prosze nie brać pod uwagę bo to pewnie opinie konkurencji. Każdy kto zamawia takową usługę napewno ogląda wcześniej jego projekcje a decyzję podejmuje sam z własnej nieprzymuszonej woli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
Piotr 2011-09-10 09:00:31
Piotr1 przypominam że nie tylko konkurencja ma prawo wystawiać negatywne opinie bo nie tylko konkurencja ma profil na Lim.in a poza tym JA jestem KONKURENCJA :) no wiesz chyba że mamy w Limanowej "konkurencje" która zniża się do takiego poziomu bo nie stać kogoś na nic więcej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
iziaczek21 2011-09-10 16:54:14
Trzeba jednak pamiętać, że złe komentarze mogą faktycznie pochodzić od konkurencji, jednak i te dobre mogą być podstawione. Wystarczy, że Pan Kamerzysta przeczyta negatywną opinię i może z anonimowego profilu wystawić o sobie pozytywną opinię. Nie zrozumcie mnie źle. Nikogo tu nie bronię, ale też nie będę posądzać. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie trzeba od razu na tą osobę najeżdżać.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
piotr1 2011-09-10 19:13:14
Dla mnie sam fakt że ktoś pisze jakieś głupoty,nie umia się podpisać i za chwilę jeszcze usuwa swoje konto świadczy o niewiarygodności tej osoby.Poza tym jeśli mam jakiś problem do kogoś staram się go rozwiązać z tą osobą a nie piszę o kimś w taki sposób.Z tego co widzę to tu na tym portalu wszystko można pisać i tak jak to mądre przysłowie że kartka papieru wszystko przyjmie tak i ten portal przyjmuje wszystko a nie oznacza to wcale że są to wiarygodne wpisy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: kamerzysta
zara0 2011-09-10 19:48:40
to jest idiota wiem bo widziałem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in