12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?

naomi8791 2012-10-26 20:07:26
witam, poszukuje porady odnosnie kamerzysty...wesele ma sie odbyc 1.06.2013 r., czy znacie jakiegos dobrego kamerzystę? pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
pikachu 2012-10-28 22:52:35
zobacz sobie na www.studiovideofantazja.pl robili moje wesele wspaniali ludzie za rozsadna cene bardzo dobrej jakosci film teraz nawet maja mozliwosc HD przepiekna fotoksiazka ktora urzekala nie jednych znajomych :) dodatkowo od ceny odliczyli mi pieniadze za kazdego klienta co im zalatwilem przez polecenie ich w dzisiejszych czasach kazdy grosz sie liczy wiec tak jakby dostalem bonusa za reklamowanie ich:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
obywatelka 2012-10-28 23:07:41
widzę że STUDIOVIDEOFANTAZJA bardzo się rozwija :) mogę ci polecic wlaśnie ta firmę i pozdrawiam przy okazji szczególnie P. Arkadiusza...wspaniała jakośc , film w HD , najniższa w ookolicy fotoksiążka - a jaka piękna :)- po prostu rewelacja. Polecam z czystym sercem...nie pożałujesz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
gronko 2012-10-29 10:02:39
"zobacz sobie na www.studiovideofantazja.pl robili moje wesele wspaniali ludzie za rozsadna cene bardzo dobrej jakosci film teraz nawet maja mozliwosc HD przepiekna fotoksiazka ktora urzekala nie jednych znajomych :) dodatkowo od ceny odliczyli mi pieniadze za kazdego klienta co im zalatwilem przez polecenie ich w dzisiejszych czasach kazdy grosz sie liczy wiec tak jakby dostalem bonusa za reklamowanie ich:)"

a oto wpis na Limanowa.in z 04.12

"od paru lat mam firme www.studiovideofantazja.pl i wspolpracuje z najlepsza makijazystka w okolicy prosze zobaczy na stronke http://www.swiatmakijazu.bnx.pl/news.php i na facebooka http://www.facebook.com/swiatmakijazu naprawde warto i wszytko w domu u klientki nie trzeba nigdzie podrozowac:)"

Jak to fajnie nagrać sam sobie wesele ! i jeszcze się reklamować jak pięknie zrobione oj oj pikachu :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
pikachu 2012-10-29 11:34:42
wypowiedz zostala skopiowana z drugiego tematu napisana przez klientke wiec cytowac mozna chyba pochwale :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
gronko 2012-10-29 13:41:53
pikachu wbij na swoje konto i zobacz jak nie pamiętasz co i kiedy pisałeś :) >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
imina 2012-10-29 14:16:14
a ja nie polecam studia video fantazja. oglądałam dwa wesela znajomych i strasznie nie fajnie zgrane. tak jak by to bylo robione na "odczep sie" i przez jakiegos amatora a nie fachowca. swoja droga sami nie sa zadowoleni z pracy tego Pana. co do zdjec to ok ale co do kamerzysty i zgrywania plyt to MASAKRA. takze poszukaj kogos innego jesli chcesz miec fajna pamiatke ze slubu i wesela, bo znajomi sa zawiedzeni tym studiem a czasu juz sie nie cofnie . ja sama bede kogos innego szukac a szczerze mOwiac mielismy ich wziac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
eska23 2012-10-29 14:21:31
Tak się składa, że STUDIOVIDEOFANTAZJA- http://www.studiovideofantazja.pl również kręciło moje wesele jestem bardzo zadowolona naprawdę świetnie wykonana praca, fotoksiążka prześliczna, natomiast film z wesela przepięknie nakręcony do tej pory jak go oglądam powracają wspomnienia:) (kamerzysta naprawdę potrafił wychwycić najciekawsze momenty). Dodam, że obsługa profesjonalna,bez jakichkolwiek komplikacji i wpadek, a w końcu w dniu wesela ważne jest to żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez niepotrzebnego stresu. Firma udostępnia materiały do obejrzenia dlatego można samemu sprawdzić czy jest rzeczywiście tak dobra jak o niej mówię.
STUDIOVIDEOFANTAZJA oferowałam również mojej dobrej koleżance, która w tym roku brała ślub i także jest zachwycona z efektów pracy tejże firmy i również ją poleca dalej bo naprawdę warto:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
obywatelka 2012-10-29 14:36:52
ja znów jestem innego zdania , ponieważ studiovideofantazja.pl naprawde nie sa amatorami.....może akurat nie dogadali sie z Młodymi w kwestii całokształtu......bo to tez trzeba omówic....ja byłam zadowolona i sobie ich chwale.jednak nie neguję niczyjej wypowiedzi ponieważ każdy ma gust inny i każdemu sie co innego podoba...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
obywatelka 2012-10-29 14:41:09
nie sadze aby sobie ktos sam w ten sposób nagrywał wesela...ten sytat który zacytowałes był moim tekstem pochodzacym z mojej głowy.....więc dziwne zamieszanie się wokół tego zrobiło a nie potrzebnie bo to moje słowa nie studiovideofantazja.pl którzy moze zapożyczyli sobie tekst... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
imina 2012-10-29 14:43:55
widac ze tutaj samo rekalama dziala tak jak to wyzej napisal gronko. ja pisze to co obejrzalam i to co mowia znajomi . takze mi osobiscie tez te plyty sie nie podobaly bo nie ma nagranego tego co jest najwazniesze. a to co oferuja na stronie internetowej gleboko mija sie z tym co masz nagrane. my zastanawiamy sie nad studiem z Limanowej maja nizsza cene niz tutaj omawiane studio fantazja a ich plyty z wesel sa naprawde swietnie zgrane wybierasz co chcesz miec na plycie i trwa 4 godz a nie niecale 3.5 godz jak to masz w s.v.fantazji. no i z tego co wiem poprawiaja plyte jesli sie cos nie podoba wiec to tez jest plus. tylko trudno u nich z terminami
.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
Zosia22 2012-10-29 19:35:26
powiem tak studiofantazja mimo tego ze sa amatorami nagrywaja lepiej niz nie jeden profesjonalista ogladalam kilka wesel ich i sama bede korzystala z ich uslugi,sa super i widac ze robia to wszystko z zamilowania a nie jak inni tylko za kase i na odwal sie...wideac ze chyba ktos tu ma kompleksy i chce zrobic konkurencji antyreklame jakby studio fantazja bylo by takie zle to by nikt do nich nie szedl a z tego co wiem to ciezko u nich z terminami wiec niech sie nie ktorzy tu zastanwia co pisza, z tego co wiem to studio ciagle udostepni filmiki ktore mozna zobaczyc i ocenic....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
massaro99 2012-10-29 19:45:40
jakby studiovideofantaza ( co za nazwa buhehe) było tak świetne jak pisze sam o sobie nawet właściciel, to nie musiałby robić z siebie pajaca na limanowa in i pisac komentarzy na swój temat. Propo filmików oglądniętych przeze mnie na stronie to chłopaki pracujcie dalej tak ambitnie i z "fantazją"....:)))) inni będą mieli co robic:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
imina 2012-10-29 19:51:43
zgadzam sie z wypowiedzia massaro99 i popieram to ;) jak by to studio bylo TAK dobre to nie robil by sobie sam reklamy na calego . wiec noami8791 i wszyscy inni co szukacie dobrego kamerzysty dobrze sie zastanowcie przed wyborem tego studia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
Aga28 2012-10-29 20:34:54
Mi robili wesle i jesteśmy zadowoleni:)No może pogoda mogłaby byc lepsza heh. Zawsze można się do czegoś przyczepić, jak się tylko chce;)Mi odpowiada ich wykonanie i moge polecić ta firme. Jak na swoją cenę sądzę, że są ok. Ale każdy niech porówna i zdecyduje sam:)Gusta są różne, jak i ludzie...Mi sie podoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
752p 2014-05-04 17:07:21
może ktoś jeszcze wyrazić opinie nt. studiovideofantazja ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
SALWADORE 2014-05-04 17:21:09 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
752p 2014-05-04 17:27:20
może ktoś jeszcze wyrazić opinie nt. studiovideofantazja?(film,foto)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
SALWADORE 2014-05-04 18:06:56
ich nie znam a tych polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
moorhen 2014-05-08 21:40:22
Również polecam studio symetria.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
patrycjatob 2014-05-20 16:14:57
A ja wybrałam firmę pro-wideo z Nowego Sącza. Filmowali i fotografowali wesele mojej kuzynki. Myślę, że zrobiłam dobry wybór. Może komuś filmowała lub fotografowała ta firma. Chętnie usłyszę opinię.
Dzięki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kamerzysta na wesele...kogo polecacie?
Sunflower 2017-01-30 12:32:56
Też nie polecam Studiovideofantazja! Zdjęcia i fotoksiążka rzeczywiście w porządku, ale filmowanie nie.
Kiepska jakość filmu, zrobione "byle jak", zdarza się, że dźwięk nie zgrywa się z obrazem, poza tym niemiły kontakt. Jak ktoś chce mieć ładną pamiątkę to polecam wybrać inną firmę, czasu niestety nie da się cofnąć ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in